Back to Question Center
0

آیا کسب و کار من یک کاندید خوب برای ایجاد لینک دهنده است؟

1 answers:

کسب و کارهای آنلاین بزرگ که بودجه خود را در تیم جستجو در خانه و آماده برای سرمایه گذاری قابل توجه قابل توجهی در تمام تکنیک های بهینه سازی ضروری است همه فرصت ها برای ایجاد لینک ها. با این حال، برای کسب و کارهای کوچک و یا محلی که سعی می کنند جریان نقدی مثبت را مثبت نگه دارند، ساختمان پیوند ممکن است به نظر نرسد که یک سرمایه گذاری ارزشمند است.

بیایید بحث کنیم که آیا ساختمان لینک یک روش ارزان قیمت برای کسب و کار آنلاین است که اخیرا تاسیس شده است یا بی اهمیت است برای ایجاد زنجیره ارتباطات خارجی در خط پایین بهینه سازی.

how to generate backlinks

بازگشت بالقوه شما می توانید از ساختمان لینک

اجازه دهید ما نگاه دقیق تر به آنچه که ساختمان لینک است و چگونه می تواند کمک به ما بهینه سازی موتور جستجوگر وب. این روش بهینه سازی خارجی برای نشان دادن برای موتورهای جستجو به عنوان سایت شما ارزشمند است. هنگامی که موتورهای جستجو می بینند که کدام منابع وب سزاوار بالاترین رتبه در صفحه نتایج جستجو هستند، توجه ویژه ای به ارتباط پرس و جو و اقتدار وب سایت ها. این به Google کمک می کند تا کاربرانی را که بیشترین پاسخ را نسبت به نتایج جستجوی خود دارند. گوگل ارزیابی وب سایت را با استفاده از چند عامل ارزیابی می کند، مهمترین آنها تعداد و کیفیت لینک های خارجی است که به یک منبع وب اشاره دارد.

بالاتر از قدرت لینک، ارزش بیشتری به سایت شما می تواند منتقل کند. مجوزهای Backlinks توسط اعتبار و اعتبار منبع پیوند و ارتباط محتوایی که این پیوند قرار دارد، تعیین می شود. اگر کاربران یک لینک backlink را دنبال کنند، می توان آن را به عنوان کیفیت و اعتبار بالا شناخت.

پیوند ساختمان به تنهایی مزایای زیادی برای وب سایت دارد. اجازه دهید برخی از آنها را شمارش کنیم:

  • رتبه بندی بالا می رود

لینک های ورودی می توانند قدرت دامنه سایت شما را افزایش دهند یا ترافیک را به یک صفحه خاص از منبع وب خود افزایش دهند که لینک اشاره دارد. به عنوان نتیجه، گوگل سایت شما را به عنوان معتبرتر بررسی خواهد کرد و سایت شما را رتبه بالاتر و همچنین ارسال ترافیک بیشتر به سایت شما.

  • ترافیک ارجاع

قرار دادن لینک خود در پست های مهمان و دیگر اشکال محتوای خارجی، شما می توانید ترافیک ارجاع به سایت خود. اگر لینک شما با محتوای با کیفیت و محتوا مبتنی بر محتوا که به مخاطبان مورد نظر شما ارزش می دهد اطراف شما را در بر می گیرد، شما برای کسب اطلاعات بیشتر، از کاربرانی که با کلیک روی پیوندهای اینترنتی خود به طور مستقیم.

how to get backlinks

  • آگاهی از نام تجاری

اگر شما به طور مداوم نام تجاری خود را در پست های وبلاگ و مقالات در وب سایت های دیگر، دیر یا زود، کاربران آن را حفظ خواهند کرد. و حتی اگر این کاربران بر روی پیوندهای شما کلیک نکنند، شما نمایانگر نام تجاری خود خواهید شد.

  • ROI (بازده سرمایه گذاری) لینک ها می توانند به طور نامحدود ادامه یابند، به همین دلیل ارزش آنها ممکن است در طول زمان افزایش یابد. اگر شما پول خود را در پیاده سازی پیوند دائمی در یکی از وب سایت های رتبه بندی برتر سرمایه گذاری می کنید، بازده زیادی از این سرمایه گذاری را در قالب جریان ترافیک ثابت و تبدیل Source .


December 22, 2017