Back to Question Center
0

چگونه ابزار counterlink backlink کار می کند؟

1 answers:

هنگامی که شما ایجاد یک کمپین ساخت لینک، شما نیاز به دانستن ارزش لینک شما ساخت. اگر می دانید که چقدر ارزش پشتی است، می توانید تحلیل کنید که آیا پول، زمان و تلاش های شما ارزش دارد یا خیر. شما می توانید لینک های ورودی را به صورت دستی ارزیابی کنید یا از ابزار counterlink backlink استفاده کنید. این مقاله به محاسبات ارزش لینک خارجی اختصاص داده شده است و امیدوارم به شما کمک کند که کمپین پیوند ساختمان خود را تقویت کنید. بنابراين، اجازه دهيد نگاهي دقيق تر به اين روش هاي ارزيابي داشته باشيم.

اولین عامل شما باید هنگام ایجاد لینک به سایت خود توجه داشته باشید - query designer postgresql. منابع وب که به سایت پیوند دارند قدرت و قدرت آن را تعیین می کنند. وب سایت های روابط عمومی بالا به دامنه لینک می شود، بهتر است در گوگل رتبه بندی شود. برای بهبود دید سایت شما در صفحه نتایج جستجوی گوگل، باید به دنبال دریافت لینکهای ورودی از این نوع از منابع وب باشید.

ابزارهای شخص ثالث متعددی برای اندازه گیری کیفیت لینک های ورودی کمک می کنند. شما احتمالا در مورد برخی از آنها شنیده اید. من توصیه میکنم ابزارهایی مانند Semalt Web Analyzer یا Ahrefs را اجرا کنم. این ابزار می تواند اطلاعات دقیق خود را نسبت به منابع ساختمان لینک خود ارائه دهد. بنابراین، آیا شما این را با استفاده از DA، DR، TF، CF و یا به نحوی راه دستی پیدا کرده اید اندازه گیری می شود، این هنوز عامل شماره یک در تعیین قدرت یک پیوند (ربط نیست).

  • اندازه گیری ترافیک لینک های ورودی

هدف اصلی ساخت لینک های ورودی است برای به دست آوردن ترافیک هدفمند از طریق آنها. به همین دلیل اندازه گیری ترافیک لینک های ورودی ضروری است. اگر یک منبع وب دارای مقدار زیادی ترافیک ورودی باشد، احتمالا یک سایت معتبر است که کاربران را با محتوای عالی ارائه می دهد. این بدان معنی است که موتورهای جستجو احتمالا آن را بسیار بالا رتبه بندی می کنند، که باعث افزایش بیشتر میزان کلیک، ترافیک و پس از آن تبدیل می شود.


به طور کلی، منابع وب که ترافیک زیادی را تولید می کنند به دلایل زیر بیشتر معتبر می باشند:

  • ترافیک به عنوان یک عامل رتبه بندی

ترافیک برای رتبه بندی در گوگل مفید است، زیرا این موتور جستجو یک منبع منبع وب و ارتباط با تعداد بازدید کنندگان است که می ارزد به یک وب سایت از جستجوی ارگانیک. به این معنی است که سایتی که از لینک دریافت می کنید ممکن است در کیفیت افزایش یابد و از این رو لینک های بیشتری تولید می کند و لینک های ورودی شما را در طول زمان تقویت می کند.

  • ترافیک از طریق سایت شما

سایت هایی با تعداد زیاد ترافیک، از طریق لینک ها ترافیک را به وب سایت شما می رسانند. این به طور مثبت بر تبدیل شما تاثیر می گذارد و قدرت شما را در چشم انداز گوگل افزایش می دهد. اگر چه هنوز بحث و جدل در این زمینه زیاد است. با این حال، باید مطمئن شوید که به سایتهایی میروید که می توانند ترافیک را به صفحات شما برسانند.

  • Relevancy

هر بار که شما پیوندها را ایجاد می کنید، باید مطمئن شوید که آنها را در منابع مشابه یا همان وب سایت های توزیع شده به مقصد خود قرار دهید سایت. علاوه بر این، پیوندها باید به یک محتوای مربوطه متصل شوند تا کاربران به درک دقیق از آنچه که با پیوند ورودی خود روبرو می شوند، درک شود.

December 22, 2017