Back to Question Center
0

لینک های خوب برای جستجوگرها چیست؟

1 answers:

کسب و کار املاک و مستغلات یک حوزه رقابتی بسیار رقابتی است که تنها بزرگترین آژانس هایی با شهرت عالی می توانند شانس رتبه بندی بالای SERP را داشته باشند. با این حال، realtors فرد نیز می تواند برای رهبر مبارزه کند. برای رقابت با بزرگترین رقبای موجود در بازار، باید سایت خود را با یک کاربر در نظر بگیرید و آن را با توجه به قوانین موتور جستجو بهینه سازی کنید. عنصر اصلی یک کمپین بهینه سازی دقیق، ساخت لینک است. پیوند ساختمان فرآیند ایجاد لینک های ورودی از منابع وب سایت مرتبط با توابع معتبر است - авиамодели gold wing. این بخشی از روش بهینه سازی خارج از سایت است که باید بعد از بهبود تمامی عناصر سایت شما انجام شود. پیوندها به دنبال افزایش ترافیک وب سایت و افزایش اعتبار نام تجاری است. با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، برای رهبری در بازار املاک و مستغلات، زمان و سرمایه گذاری زیادی نیاز است. به همین دلیل است که باید آماده باشید که یک فرایند به دست آوردن لینک های دریافتی با کیفیت بسیار دشوار و وقت گیر خواهد بود. علاوه بر این، شما نیاز به دانستن منابع که در آن شما می توانید لینک های خوب برای جستجوگرها دریافت کنید. در این مقاله، ما در مورد منابع backlink مرتبط با املاک و مستغلات که می تواند کمپین ساخت لینک خود را ساده تر و تلاش خود را در جستجوگرها کمک کند.

منابع با لینک های خوب برای املاک و مستغلات SEO

املاک و مستغلات SEO backlinks تولید فرآیند گرفتن لینک به وب سایت خود را از دیگر سایت های مرتبط. بازار دیجیتال به عنوان یک مسابقه مهم محبوبیت قدیمی عمل می کند که در آن شرکت کنندگان با بیشترین تعداد آرا (لینک ها) بالاترین مقام را بدست می آورند. کلیه مدل کسب و کار گوگل بر اساس ارائه دهندگان به بهترین کیفیت و اطلاعات مربوطه است. تنها راه محبوب بودن محتوا این است که شمارش همه ترافیک ورودی این محتوا را ایجاد کند و تعداد سهام و پیوندهای موردنیاز آن. به عنوان مثال، شبکه اجتماعی محبوب فیس بوک بیش از 32،348،008،110 backlinks دارد. این یک رهبر مطلق در SERP بر اساس تعداد پرس و جوها است؛ چرا که بسیاری از کاربران برای آن به عنوان یک منبع معتبر وب رای می دهند.

با این حال، در حقیقت، وقتی که به منابع وب سایت کمتر متمرکز و محدود می آید، به دست آوردن لینک ها می تواند یک مشکل باشد. علاوه بر این، تمام لینک ها برابر نیستند و بعضی از آنها می توانند وب سایت املاک خود را منفی تر از سیگنال های مثبت بدست آورند. گوگل بسیار هوشمند است و می تواند به راحتی بین لینک های دریافتی اسپم و معتبر تشخیص دهد. ربات های Google نه تنها ارتباط محتوایی که پیوندهای آنها قرار می گیرد، بلکه اعتبار یک وبسایت نیز را بررسی می کنند.


به همین دلیل است که در این مقاله من فقط در مورد منابع وب معتبر که در آن شما می توانید لینک های با کیفیت به سایت املاک خود را دریافت کنید.

  • لینک های ورودی از شرکای تجاری استراتژیک شما

بخش اساسی این استراتژی بر اساس ارائه یک مقدار دیوانه از ارزش به جلو دیگر صاحبان کسب و کار. به عنوان مثال، شما می توانید به افراد در لیست ایمیل خود با دادن کوپن ها به موسسات محلی که با آنها همکاری داشته اید، ارزشمند باشد. بخشی از تبادل کسب و کار شما باید یک لینک به سایت املاک شما باشد. با انجام این کار، شما با همکاران خود روابط دو جانبه ای را ایجاد می کنید و آب سایت خود را به سایت خود دریافت می کنید. همکاران تجاری شما ممکن است حتی یک کلمه کلیدی را در یک پیوند از یک سایت در جامعه خود داشته باشند. این به طور قابل توجهی در سایت SEO شما کمک خواهد کرد.

یک تحقیق موتور جستجوی ساده به شما لیستی از وب سایت هایی که نظرات خود را در مورد آنها در اختیار شما قرار می دهد، به شما نشان می دهد.

  • صنعت شما. بسیاری از این منابع وب به شخص دیگری منتقل می شود که بررسی را ترک کرده است. اگر هنوز صفحه ای با این موضوع ندارید، پیشنهاد می کنید آن را ایجاد کنید و از مردم بخواهید تا بررسی های خود را انجام دهند. این به شما کمک خواهد کرد تا پیوندهای مرتبطتری را بیابید و مقامات خود را در مقابل Google افزایش دهید.

December 22, 2017