Back to Question Center
0

چگونه پیوندهای پیوسته پسین در سال 2018 شبیه خواهند بود؟

1 answers:

به عنوان موتورهای جستجو به طور مداوم الگوریتم های رتبه بندی خود را تغییر و ارائه به روز رسانی جدید رتبه بندی، بسیاری از وب سایت ها تعجب می کنند که آیا آنها نیاز به سرمایه گذاری در ایجاد لینک های dofollow، و یا نه. با توجه به آخرین به روز رسانی های گوگل پنگوئن و پاندا، صاحبان وبسایت ها در مورد قدرت پیوندهای ورودی در سال 2018 شک دارند. این مقاله برای برطرف کردن تمامی تصورات غلط درباره قدرت پیوندها طراحی شده و به شما آموزش می دهد که چگونه برای ایجاد لینک های با کیفیت در این سال و سال آینده.

لینک های برگشتی در چشم موتورهای جستجو

از همان ابتدای تاریخ موتور جستجو، لینک ها بخش جدایی ناپذیر از الگوریتم های خود بوده اند. اول از همه، آنها برای کشف محتوای جدید و محاسبه مجوز سند استفاده می کردند. با این حال، در ابتدا، گوگل تنها تعدادی از لینک ها را بدون توجه به کیفیت منابع که از آنها می آید، ارزیابی کرد. منابع بیشتر به منابع اینترنتی دسترسی پیدا کرده اند، بالاترین قدرت آن در چشم موتورهای جستجو خواهد بود. در حال حاضر، backlinks ها برای کشف محتوای جدید یا به روز شده و همچنین برای اولویت بندی خزنده استفاده می شود.

برای جلوگیری از همه فعالیت های هرزنامه و نقض قوانین موتور جستجو، گوگل ایجاد کرده است. دستورالعمل های وب مستر، شامل بهترین شیوه های ساخت لینک. این قوانین در طول زمان تغییر نکرده است. با این حال، هر گونه فعالیت های وب مستر برای مقابله با رتبه بندی سایت سزاوار مجازات مجازات Google شدید است.

با تکامل بهینه سازی موتورهای جستجو، کسب و کار بیشتر و بیشتر به دنبال راه های مختلف برای به دست آوردن لینک ها بود. مدیران وب سعی داشتند برندهای کوتاه مدت برای کسب موقعیتهای بالاتر در Google SERP پیدا کنند. به عنوان یک نتیجه، وب سایت هایی که سزاوار رتبه بندی بالای بالا به دست آورده TOP موقعیت Google با مشارکت در نقض دستورالعمل گوگل وب مستر. این آغاز فروش فروش و خرید عظیم لینک در بازار دیجیتال را آغاز کرد. به عنوان یک نتیجه، صنعت بهینه سازی موتورهای جستجو برخی از تکنیک های ساخت لینک های موثر مانند پست های مهمان، انتشار مطبوعات، بازاریابی مقاله، نظرات وبلاگ، پست های رسانه های اجتماعی، پست های انجمن و غیره را از بین برده است.


در حال حاضر گوگل هنوز نیاز به لینک هایی که توسط صاحب سایت مجاز می باشد یا رتبه PageRank را نمی گذارد.

در سال 2012، گوگل الگوریتم پنگوئن خود را تأسیس کرد که بر اساس آن تمامی لینک های اسپم شده ارزش نداشتند و وب سایت هایی که آنها را ایجاد کردند مجازات شدند. همان سال گوگل ابزار ابزاری را در کنسول Google Search ایجاد کرد تا مالکین وبسایت را قادر به خلاص شدن از لینک های اسپمیم کیفیت پایین خود در یک کلیک.

همانطور که از ابتدا می بینید، دیدگاه گوگل این است که از ایجاد لینک برای افزایش رتبه بندی در موتورهای جستجو. بسیاری از ناشران وب کم تجربه این سیاست را اشتباه تفسیر کرده اند و مجازات پیوند این سیاست به عنوان "گوگل علیه ساختمان لینک یا ساختمان پیوند دیگر ارزش ندارد". برای مرتب کردن چیزها، گوگل علیه لینک ها نیست. برعکس، گوگل از لینک ها به عنوان معیار رتبه بندی برای هر 200 معیار دیگر استفاده می کند. با این حال، گوگل در تلاش است تا تجربه جستجوی کاربران را بهبود بخشد. به همین دلیل است که گوگل به طور مداوم در برابر دستکاری های رتبه بندی تلاش می کند تا جستجوهای وب سایت های با ارزش را با توجه به محتوای نمایش آنها جستجو کند Source .

December 22, 2017