Back to Question Center
0

کدام منابع می توانند با پشت سر گذاشتن DoFollow بهترین کار را بکنند؟

1 answers:

به دنبال وب سایت ها یا وبلاگ هایی که برای Backlinks DoFollow بهتر هستند، احتمالا شما ممکن است از نظر وبلاگ، ارسال مهمان، فهرست ثبت نام و فهرست کسب و کار و غیره فکر کنید. البته، شما می توانید برخی از راه حل های بسیار خوبی برای ایجاد لینک با کیفیت بالا خارج وجود دارد. اما نکته این است که آیا راه حل های نهایی وجود دارد که بهترین راه حل برای DoFollow به طور خاص باشد؟ من برخی از ویژگی های مکان برای شما داشته باشد.

اما قبل از بررسی هر یک از آنها، بیایید با یک جلسه کمی آغاز کنیم. پس از همه، چرا شما باید آنها را در وب سایت یا وبلاگ خود داشته باشید؟ بهترین کارهایی که می توانید برای به دست آوردن لینک های DoFollow انجام دهید، چه مزایایی را می توانیم از آنها انتظار داشته باشیم؟

بهترین مزایای استفاده از Backlinks DoFollow

  • افزایش جستجو Traffic به طور مستقیم به صفحات سایت یا وبلاگ شما هدایت می شود؛
  • انطباق مستحکم تر و قوی تر با عملکرد پروژه شما؛
  • CPC AdSense خود را افزایش دهید (هزینه هر کلیک)؛
  • پیشرفت مداوم خود را با Google PageRank تقویت می کند؛
  • رتبه بندی فعلی موتور جستجو خود را بهبود بخشد و ارتقاء بیشتر خود را توجیه می کند - information technology companies in usa.

در حدود دوازده مکان برجسته برجسته وجود دارد انتظار می رود که شما مناسب برای لینک های DoFollow مناسب. در میان دیگران، من می خواهم منابع آنلاین زیر را به عنوان احتمالا مکان های ایده آل برای شروع kickass برای ایجاد لینک با ویژگی های DoFollow. در زیر من با Google Plus، YouTube، LinkedIn شروع میکنم تا با Blogger dot com پایان یابد. بنابراین، بیایید به موضوع برسیم!

گوگل پلاس

به عنوان یکی از محبوب ترین وب سایت های رسانه های اجتماعی، گوگل پلاس نیز باید به عنوان یک پلت فرم اجتماعی عالی برای اجرای تبلیغ موثر شناخته شده برای وب سایت یا وبلاگ شما. باور کنید یا نه، اما به دلایلی، این سرویس استاندارد توسط غول جستجوی جهانی در اغلب موارد توسط بسیاری از وب سایت های تازه کار و صاحبان سایت ها کم اهمیت است. با این وجود، من توصیه می کنم که حساب شخصی خود را خارج از آن قرار دهید - برای لذت بردن از پسزمینه های DoFollow با مجوز بالا در عرض چند دقیقه.

یوتیوب

این میزبان ویدیو فوق العاده محبوب محبوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دریافت برخی از لینک های اضافی - فقط ایجاد کانال خود و پر کردن "در مورد" بخش. با این کار، با این کار، می توانید تنها پیوندهای NoFollow داشته باشید. برای به دست آوردن یک لینک با ارزش باقیمانده با DoFollow، باید تنظیمات کانال پیشرفته را بررسی کنید. به این ترتیب، بر روی "وب سایت مرتبط" کلیک کنید و به سادگی نشانی اینترنتی وب سایت خود را قرار دهید. توجه داشته باشید که برای انجام کار فریب به درستی، ابتدا باید روش تأیید را در ابزارهای گوگل خود Webmaster Tools منتقل کنید.

LinkedIn

این نه تنها محل خوبی برای شکل دادن به یک شبکه وسیع روابط حرفه ای و کسب و کار است، بلکه یک فرصت عالی برای داشتن یک زن و شوهر از لینک های مجاز بالا است و می توان آنها را به کاربران علاقه مند از سراسر جهان. و شما نمی خواهید آن را از دست ندهید، درست است؟ برای ایجاد یک لینک دیگر با ویژگی های DoFollow در LinkedIn - فقط یک پروفایل شخصی ایجاد کنید، دو دقیقه برای پر کردن بخش های لازم صرف کنید و برای مثال یک پست برای پست وبلاگ، بررسی محصول و غیره به اشتراک بگذارید. به این ترتیب، احتمالا هر ارتباطی که به اشتراک می گذارید، تبدیل به یک ارزشمند خواهد شد. قابل توجه، آه؟

Blogger dot COM

این پلت فرم وبلاگ نویسی معروف نیست، اما من واقعا اصرار دارم که شما آن را تحت هیچ شرایطی بررسی کنید. در اینجا این است که چگونه می توانید یک Backlink با DoFollow خارج وجود دارد - فقط بلاگ پشتیبانی جدید خود را در Blogger دات کام بگذارید و زمان زیادی را برای پر کردن آن با محتوای صوتی بپردازید. وب سایت یا وبلاگ کسب و کار اصلی خود را لینک کنید - و شما انجام می شود!

December 22, 2017