Back to Question Center
0

راه هایی برای به دست آوردن لینک های رایگان، اما موثر dofollow چیست؟

1 answers:

برای به دست آوردن backlinks dofollow بسیار مهم است در شرایط بهینه سازی موتورهای جستجو. آنها به منظور بالا بردن قدرت منبع وب شما در نتایج جستجو کمک می کنند. همه می دانند که گوگل ارزش بیشتری برای پیوندهایی که انجام می دهند، از طریق ترافیک به صفحات وب انتقال می دهند.

بسیاری از تازه واردان در بازار دیجیتال هستند که به دنبال راه های ساده برای ایجاد لینک های ورودی به وب سایت های خود هستند. با این حال، به دور از همه این پیوندهای ساخت پیوند، رهنمودهای رتبه بندی Google را دنبال می کنند - moebeltransport kosten. به عنوان یک نتیجه، وب مسترها بی تجربه می توانند نتایج مربوط به ترافیک و رتبه بندی را دریافت کنند یا تحریم ها را از موتورهای جستجو دریافت کنند.

در این مقاله، من می خواهم با برخی از روش های مفید و قابل اعتماد به شما برای به دست آوردن لینک های dofollow و بالا بردن موقعیت خود را در صفحه نتایج جستجو. امیدوارم این تکنیک های ساخت لینک ها به شما کمک می کند تا از موتورهای جستجو ترافیک بیشتری کسب کنید.

اول از همه، به ما بگویید که چگونه می توانیم بین dofollow و backlinks nofollow را تشخیص دهیم.

چگونه می توانم ببینم که چه نوع لینک هایی دارید؟

مهم است که تفاوت بین این نوع لینک های ورودی را بدانیم زیرا آنها دارای ارزش های متفاوت برای بهینه سازی موتور جستجوگر وب.

لینک های Dofollow لینکهایی هستند که دارای برچسب "انجام" در ساختار خود هستند و لینک لینک را از یک منبع وب به دیگری انتقال می دهند. به این ترتیب، پیوندهایی که از وب سایتهای PR بالا ایجاد می شوند، سیگنال های ارزشمندی را به منبع مرتبط ارسال می کنند، گوگل را مجاز به استفاده از این منبع و ارزش آن برای کاربران می کند.

برای بررسی اینکه آیا شما backlinks dofollow دریافت یا نه، شما فقط باید بر روی آن کلیک کنید و عنصر بررسی را انتخاب کنید. به عنوان مثال، کد HTML پیوند dofollow به نظر می رسد مانند گوگل، و nofollow گوگل.

پیوندهای Dofollow در اصطلاح ساختن لینک مفیدتر هستند زیرا آنها به سایت شما کمک می کنند تا رتبه بالا در نتایج جستجو را بالا ببرند و به بهبود مستمر دامنه شما، قدرت صفحه و PageRank کمک کنند. علاوه بر این، آنها به موتورهای جستجو در مورد کیفیت بالا و ارتباط محتوای خود می گویند.

  • استفاده از Commentluv

Commentluv پلاگین وردپرس محبوب است که

خدمت می کند که پیوندهای شما را در نظرات در Bloglinks Enabled فعال کنید. شما ممکن است این وبلاگ ها را به صورت دستی با استفاده از عبارات خاص در گوگل (به عنوان مثال - "وبلاگ های فناوری commentluv"، "blogs of commentluv blogs"، "کلمه مورد نظر خود را در اینجا + وبلاگ های مورد نظر" و غیره پیدا کنید.

  • ارسال مهمان

شما می توانید پیوندهای مربوط به پیغام زیر را از طریق پست های وبلاگ ایجاد کنید. اول از همه، شما نیاز به پیدا کردن مربوط به وبلاگ های صنعت خود و یا انجمن ها که اجازه می دهد پست مهمان پیدا کنید. پس از آن، شما باید با مالک وبلاگ تماس بگیرید و از ارسال مطالب خود با لینک پیوسته درخواست کنید. پست مهمان خود را ارسال کنید و در پست خودتان میتوانید برخی از مقالات تازه خود را پیوند دهید. برای پیدا کردن وبلاگ های مهمان با کیفیت در تو رفتگی در دیوار، می توانید تحقیق Google را انجام دهید یا از MyBlogGuest پلت فرم جستجو استفاده کنید.

December 22, 2017