Back to Question Center
0

چگونه شما موفق به ساخت لینک به وب سایت خود را به صورت طبیعی موفق؟

1 answers:

مطمئنا، از سوال اینست که ساختن لینک ها به وب سایت شما از جمله عناصر کلیدی موفقیت در بهینه سازی موتورهای جستجو. همچنین درک می شود که روش های مختلفی برای اجرای یک استراتژی ساخت لینک مناسب وجود دارد. اما منظور از ایجاد لینک ها به وب سایت شما به صورت طبیعی چیست؟ خب، این بستگی دارد. برای من، به اعتقاد من تلاش اخیر من برای ایجاد یک پیوند طبیعی، به نظر بسیار موفق بود. بنابراین، بیایید روشن کنیم که لینک های ایجاد شده به طور طبیعی "بازی عادلانه" است، بدون تقلب و نقض دستورالعمل های اصلی وب سایت توسط گوگل. و من قصد دارم نگاه کوتاهی به شیوه های غیر معمول و غیرعملی ایجاد لینک داشته باشم (از هر هزینه باید اجتناب کنید) - apivita mask green clay. امیدوارم بتوانید آنها را معقول در هنگام ساختن لینک ها به وب سایت خود - بهترین راه طبیعی ممکن است.

building backlinks to your website

اجتناب از ایجاد لینک های برگشتی به وب سایت خود با:

تبادل لینک و چرخ

تبادل لینک از جمله بیشترین دلایل پیوند ساختن شیوه ها، با این حال هنوز هم باید اجتناب شود - اول و مهمتر از همه. و تعداد زیادی از سیستم عامل های وب و نرم افزار های مختلف آنلاین ارائه می دهند تا با مبادلات بارتر ارتباط برقرار کنند. البته، تبادل لینک با برخی از وبلاگ نویسان هم ممکن است یک ایده واقعا عالی باشد. با این حال، برخورد با مبادلات بارتر در تبادل لینک، و همچنین چرخ های لینک (یک. ک. a. طرح های هرمی ساختمان پیوند) اغلب منجر به بار بیش از حد زیادی با لینک های با کیفیت بالا بسیاری از کیفیت پایین، که تقریبا در هیچ زمان ظاهر شد. بدین معنی است که تقاضای تبادل لینک ها یا چرخ ها، صرف زمان و هزینه صرفه جویی است.

آنچه بیشتر است - انجام آن به طور مداوم احتمالا بهترین راه برای دریافت توجه جدی منفی از موتورهای جستجوی عمده مانند گوگل خود. و این بدان معنی است که چیزی جز یک محکومیت شدید در وب سایت یا وبلاگ شما نیست. به همین دلیل تبادل لینک ها قطعا روش طبیعی ایجاد لینک ها به وب سایت شما نیست، درست است؟

منابع نامربوط

وب سایت ها یا وبلاگ های غیر مرتبط مربوط به چیز دیگری است که هرگز نباید برای ایجاد لینک ها به صورت طبیعی استفاده شود. در حقیقت، اگر شما بیش از حد بسیاری از لینک ها را با منابع شخص ثالث که هیچ ارتباطی با موضوع اصلی یا حوزه صنعت شما ندارند، بیش از حد ایجاد کنید، چنین پیوندهایی به شما مقدار بسیار کمی (اگر نه صفر). یا، در بدترین حالت، شما همچنین ممکن است توسط Google مجازات شود، با توجه به فعالیت هایی که به طور قطع از روی حیله و تزویر.

link building seo

پولی و دیگر مکان های مشکوک

سیاست رسمی غول جستجو جهانی، صدور پیام واضح است - خرید یا فروش لینک ها مستقیما در هر شرایطی قابل قبول نخواهد بود. این همه چیز در مورد لینک های پرداخت شده است - اگر این اتفاق می افتد که گوگل یک طرح تجاری را با ساختن لینک های پروفایل تشخیص می دهد، آن را به پایین چکش در همه طرف از معامله. علیرغم پشتوانه پرداختی ممکن است اغلب به نظر می رسد کاملا کیفیت و طبیعی و با کیفیت، خطر بسیار بزرگ است.

از میان بقیه مکان های مشکوک که هرگز برای ساختن لینک ها به وب سایت شما به صورت طبیعی انجام نخواهند داد، من توصیه می کنم فرمت از دایرکتوری های مقاله با کیفیت پایین و مزارع لینک. بله، چیزی حدود دو سال قبل برای ایجاد لینک های ارزان قیمت به راحتی بسیار سودمند بود - باید این واقعیت را پذیرفت. اما اکنون این طرح ها دیگر کار نمی کنند، البته، مگر اینکه واقعا بخواهید مجازات رتبه بندی سریع و غالبا برگشت ناپذیر را بدست آورید.

December 22, 2017