Back to Question Center
0

راه درست برای نوشتن نظر وبلاگ برای لینک ها چیست؟

1 answers:

به طور معمول، وقتی که در فرایند بهینه سازی موتور جستجو (SEO) در مقیاس می آید، بسیاری از مردم با ایجاد یک پروفایل پشتیبان گیری صدا برای وب سایت یا وبلاگ خود اشتباه گرفته یا حتی نا امید می شوند.اما مشکل چیست؟ چیز این است که ایجاد لینک ها و به دست آوردن آنها - در واقع دو چیز متفاوت است. لینک های ساختمانی به معنای ایجاد یا خرید آنها فقط برای اهداف جستجوگرها است. در نهایت - شما باید آنها را در میان 10 نتایج جستجو برتر در گوگل پیدا کنید. از سوی دیگر، با این حال، پیغامهای کسب درآمد به این معنی است که شما واقعا آنها را مستحق می کنید - edimax pro nms. سرمایه گذاری در زمان و تلاش در نوشتن یک نظر بلاگ صدا برای لینک ها دقیقا همان چیزی است که برای کسب درآمد از آن سزاوار است. به همین دلیل است که شما باید بدانید که چگونه می توانید نظرات مناسب وبلاگ را برای لینک ها که واقعا برای بهبود تلاش SEO خود در مقیاس. بنابراین، چه چیزی باعث می شود نظرات "وبلاگ" ایده آل که "به دست آوردن" شما به عنوان بسیاری از لینک های HQ با PageRank بالا که ممکن است؟ بگذار چک کنیم!

اما قبل از اینکه ما شروع کنیم، بیایید با آن روبرو شویم - پسوند درآمدی بدان معنی است که شما باید به شدت کاربر محور باشید. از دیدگاه جستجوگرها، اگر کاربر را خوشحال کردید، موتور جستجوی گوگل نیز راضی خواهید شد. منظورم این است که نیازی به صرف زمان زیادی برای دنبال کردن نقاط ضعف یا ترفندی برای تقلب یا دستکاری با الگوریتم جستجوی اصلی وجود ندارد. من آرزو می کنم که بتوانم وقت خود را به عقب برگردانم، اما بهتر است که آنرا به عهده بگیرم - اگر می خواهید یک کسب و کار واقعی ایجاد کنید که درآمد واقعی را تولید می کند، باید تلاش خود را در خدمت به کاربر متمرکز کنید. در حقیقت، ساختن همه آنها به طور سازگارانه می تواند هر یک از آنها را به کمکهای کوچک خود در بازاریابی تبدیل کند - کاربران خوشحال می شوند به شما لینک های بیشتری کسب کنند، مطالب خود را در وب به اشتراک بگذارند، و بیشتر احتمال دارد که به عقب بر گردند و تبدیل شوند خریداران واقعی شما پس از همه.

بازگشت به نقطه - راه مناسب برای داشتن یک نظر بلاگ خوب برای لینک ها - اجازه دهید من به شما روند در مقیاس را نشان می دهد. در اینجا چیزی است که شما باید انجام دهید:

تبدیل شدن به کاربر محور

انجام کل SEO خود را در سراسر کاربر تنها صرفه جویی - و در درجه اول. همه چیزهایی که باید به خاطر بسپارید این است که گوگل هر کدام از لینک ها را بعنوان "رای" تشخیص می دهد. "به این ترتیب، همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید این است که رأی بیشتر" کیفیت "را بدست آورید تا هر وبلاگ منحصر به فرد برای لینک ها واقعا مفید باشد.

تمرکز بر کیفیت، نه مقدار

بدون نیاز به گفتن همه چیز باید به صورت ارگانی انجام شود، بدون عجله فقط برای ایجاد تعداد پست به عنوان امکان پذیر است. در غیر این صورت، تمام کارهای انجام شده توسط Google به عنوان هرزنامه یا نوعی دستکاری انجام می شود. به این ترتیب، به یاد داشته باشید - سرقت ادبی در اینجا مجاز نیست، زیرا حتی نظر تنها وبلاگ برای پیوندهایی که در سایر نقاط اینترنت افتتاح شده است، می تواند به طور بالقوه برای رتبه بندی شما آسیب برساند.

ایجاد محتوا باقی می ماند

همانطور که قبلا گفتم، ایجاد مقدار زیادی از محتوای زباله هرگز هرگز شما را در هر نقطه. منظورم این است که تنها راه برای ایجاد وب سایت یا وبلاگ شما رشد می کند، این است که رهبری کنید و از رقابت خارج شوید. با توجه به توضیحات وبلاگ شما در مورد "ایده" برای لینک ها، توصیه می کنم مطمئن شوید که پاسخ های بی ربطی یا قدیمی ندارید. به این ترتیب، هر بار که نظر می دهید، به هیچ وجه شخصیت یا عمق کافی نداشته باشید. همچنین باید خلاق باشید و همیشه مایل باشید چیزهایی را که دیگران از دست داده اند (از جمله رقبای واقعی و رقبای طاقت فرسا).

خط پایین

پس از همه، فراموش نکنید که راه های جایگزین برای ارتباط محتوا خود را جدا از نظر وبلاگ. منظورم این است که بسیاری از گزینه های دیگر برای کسب پیوند، مانند نوشتن مقالات و پست های مهمان گاهی اوقات، و یا حتی در جدول زمانی خود را وجود دارد.

December 22, 2017