Back to Question Center
0

راه هایی برای جذب لینک های خوب به وب سایت شما چیست؟

1 answers:

من می خواهم این مقاله را با یک تعریف کوتاه از backlink برای کسانی که در این موضوع جدید هستند شروع کنم. Backlink یک لینک hyperlink از یک صفحه به صفحه دیگر است. به عنوان یک قاعده، یک لینک در متن قرار داده شده و به نظر می رسد یک متن لنگر. با کلیک بر روی این متن، شما به مقاله توضیح یا یک وبسایت اشاره میکنید که در این محتوا ذکر شده است. چنین لینک ها معمولا کاربران را با اطلاعات مفید و کمک به صاحبان وب سایت ها رتبه بندی وب سایت خود را بهبود می دهند اگر همه چیز درست انجام شود - average soybean moisture content.

این مقاله طراحی شده است تا به شما آموزش دهد که چگونه لینک های خوب را به وب سایت خود اضافه کنید. من می خواهم شما را با ابزارهایی که برای به دست آوردن بهترین لینک های ممکن فراهم کرده اید باز کنید و میزان دسترسی خود را افزایش دهید.

همه لینک ها به همان اندازه ایجاد نمی شوند. به همین دلیل است که هنگام ایجاد لینک به سایت خود باید بسیار مراقب باشید. به عنوان مثال، لینک ها برای دو هدف استفاده می شوند. یکی از این موارد، کمک به یک وب سایت برای به دست آوردن کیفیت لینک و افزایش اعتبار نام تجاری در وب است. دوم این است که آسیب های عمدی به سایت های رقابتی و یا ناخواسته برای شما ایجاد شود.

چگونه می توان یک لینک پشتیبان با کیفیت بالا را تشخیص داد؟

به طور کلی، لینک های با کیفیت بالا هستند که از بهترین وب سایت ها می آیند. آنها مربوط و اخلاقی هستند. افراد بیشتری که به بهترین سایت ها لینک می کنند، بهتر است که رتبه بندی موتور جستجو سایت باشد. گوگل چنین لینک هایی را مشاهده می کند و سایت مرتبط را با رتبه بالاتر و شهرت بهتر جایزه می دهد. این دقیقا همان چیزی است که شما در ساختمان پیوند باید دنبال کنید.

با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، تمام لینک ها به طور مساوی ایجاد نمی شوند و پس از آن از همه ی آنها به طور مشابه سودمند هستند. به همین دلیل است که وب مسترها باید دقیقا بدانند که یک لینک backlink با کیفیت بالا چیست.

برخی از ویژگی های اساسی پشتی ارگانیک با کیفیت بالا را بیابید:

  • مربوط به طاقچه وب سایت تبلیغاتی؛
  • از منبع وب قابل اعتماد می آید؛
  • در ترافیک ارجاع می فرستد؛
  • به درستی در محتوا سایت جاسازی شده است؛
  • آن را پرداخت نمی شود و یا متقابل؛
  • آن را مانند یک تبلیغات نگاه نمی کند؛
  • امتیاز شما را افزایش می دهد.

چنین لینک های با کیفیت بالا دشوار است. به همین دلیل است که آنها توسط موتورهای جستجو و کاربران بسیار قدردان هستند. علاوه بر این، شما نیاز به دریافت چنین لینک ها از انواع مختلف منابع، نه 100 لینک از یک سایت PR بالا. به یاد داشته باشید که ممکن است Google به سادگی متوجه شود که شما سعی میکنید سیستم را تقلب کنید.

ساده ترین راه برای دریافت لینک های با کیفیت به سایت شما چیست؟

اولین چیزی که شما باید بدانید این است که لینک ها باید ساخته شوند، نه خریداری شوند. استراتژی ساخت پیوند کامل بر اساس کار سخت است و این همه است. البته، زمان بیشتری برای ایجاد پیوندها به همان اندازه صرف خواهید کرد. با این وجود، مطمئن شوید که چنین پیوندهای به شما نتایج مثبتی طولانی مدت می دهد.

راه هایی برای دریافت لینک های با کیفیت وجود دارد:

  • برای دریافت لینک های مرتبط، شما می توانید نام و اطلاعات خود را در دایرکتوری های با کیفیت بالا، ویرایش شده توسط انسان. ممکن است چنین باشد که شما باید در برخی از این فهرست ها پرداخت کنید. با این حال، قبل از پرداختن به خدمات ساختمان پیوند، باید مطمئن شوید که این یک وب سایت اسپم نیست.
  • یکی دیگر از روش های ساخت لینک مناسب، تبدیل شدن به یک وبلاگ نویس مهمان است. همکاری با وبلاگ مورد نظر مربوط به طاقچه و انتشار برخی از پست های هیجان انگیز و جذاب با لینک های ورودی که به سایت شما اشاره دارد.
December 22, 2017