Back to Question Center
0

از کجا می توانید لینک های از infographics دریافت کنید؟

1 answers:

در حال حاضر، infographics در حال افزایش بیشتر و بیشتر در محبوبیت است. در حقیقت، این تصاویر جذاب که اطلاعات مفیدی را در اختیار دارند، تخمین زده می شود که 30 برابر بیشتر از خوانندگان متن "هضم" شده باشد، و نه به صورت روزانه. به همین دلیل است که سوال - جایی که پیوندهای پیوسته از infographics دریافت کند - کاملا حس می شود. بله، درست است که اینفوگرافیک می تواند نتایج خوبی برای کسب و کار آنلاین ارائه دهد - captain jack casino mobile. همه چیزهایی که نیاز دارید بیشتر متقاعد شوید این است که یک ترکیب منطقی از اطلاعات با ارزش و محتوای بصری - هر دو بصری جذاب و ارائه اطلاعات جالب و هیجان انگیز در مورد موضوع مناسب به مخاطبان مناسب. علاوه بر این، با داشتن مجموعه ای از اطلاعات جالب و جذاب، مطالب شما را به سمت ویروس سوق می دهد. به این ترتیب، infographics خوب دارای پتانسیل خوبی برای تولید محتوای HQ می باشد، در عین حال بهبود پیشرفت وب سایت یا وبلاگ شما در مقیاس های جستجوگرها. بنابراین، کجا لینک های از infographics دریافت کنید؟ قبل از اینکه شما لیستی از منابع برجسته برای آن را به شما نشان دهید، اجازه دهید با برخی از تعاریف اولیه شروع کنیم. Infographics ایده آل چیست؟ در اینجا سه ​​عنصر اصلی که هر کدام خوب را شامل می شوند - طراحان شگفت انگیز، ارتقاء و تبلیغ، و آمار دقیق تحقیقات.

  1. طراحی ظاهرا اولین چیزی است که هر یک از اطلاعات برای شروع کار لازم است. همه چیزهایی که نیاز دارید ویروس را با Infographics ببرید، داشتن آنها بصری جذاب و لمس با طراحی حرفه ای است.
  1. ارتقاء و ارتقاء به عنوان یک طراحی شگفت انگیز برای اطلاعات infographics مهم است و ارزش واقعی آنها به دست آمده توسط آمار به خوبی تحقیق. با توجه به اینکه یک Infographic به روش درست تبلیغ نمی شود (i. e. ، با ارتقاء مناسب رسانه ها و برای مثال از طریق ایمیل)، بقیه تلاش ها تقریبا بی فایده است، برای اطمینان.
  1. آمار دقیق تحقیق به این معنی است که هر یک از اطلاعات مفید باید اطلاعات ارزشمندی مانند آمار جالب، حقایق نادر را در یک موضوع خاص، بینش بصری خوب یا هر چیز دیگری مانند صفحه های محاسباتی یا نمودارها داشته باشد.

و در اینجا برای دریافت لینک ها از infographics - در زیر لیستی از چهار قالب بیشتر توصیه می شود آنلاین برای کمک به شما در طراحی اول خود را:

  • Piktochart آسان است -برای استفاده از ابزار برای ایجاد infographics HQ برای لینک های با کیفیت بالا. هر نوع infographic خود را با سهولت به ویروس تبدیل کنید. همه چیز شما نیاز به سرمایه گذاری برخی از زمان در ایجاد یک Infographic جذاب است که می گویند "خوش آمدید" به اشتراک گذاری. طرح رایگان Piktochart مجموعه کوتاهی از راهکارهای طراحی مناسب را فراهم می کند، به همین دلیل است که اگر مایل هستید و آماده کار با Infographics های با کیفیت هستید، بهتر است که اشتراک خود را پرداخت کنید.
  • Canva یکی دیگر از منابع خوب است که می تواند به شما در استفاده از قالب های رایگان طراحی infographic کمک کند. و آنها عالی هستند! از infographics های حرفه ای تنظیم شده بهره مند شوید تا لینک ها، منافع، سهام ها و موارد زیر را تولید کنید.

  • Infographics راننده ساده ترین سازنده infographics شما می توانید تصور کنید. یک طراحی عالی را انتخاب کنید یکی از بیش از پنج صد راه حل طراحی حرفه ای - فقط در چند کلیک.
  • Fiverr آخرین گزینه برجسته برای کسانی که به دنبال کجا لینک های از infographics. Fiverr در حال تبدیل شدن به بهترین راه حل شماست، اگر میخواهید طراحی Infographics خود را برون سپاری کنید - از 5 دلار برای یک Infographic با کیفیت بالا به ویژه برای وب سایت یا وبلاگتان.
December 22, 2017