Back to Question Center
0

چه چیزی باعث می شود یک استراتژی موفقیت آمیز

1 answers:

هنگامی که به فرایند موتور جستجوگر بهینه سازی (SEO) می رسد، نمایه پیوند آلی یکی از عوامل رتبه بندی اولیه است که توسط گوگل برای تعیین موقعیت نردبان هر وب سایت در SERPs استفاده می شود. به همین دلیل در حال اجرا یک استراتژی پشتیبان مناسب است با پیشرفت واقعی در ارتقاء آنلاین بهتر بیش از هر عامل رتبه بندی دیگر است. با توجه به اینکه بیش از 200 عامل رتبه بندی وجود دارد که رسما توسط غول جستجوی جهانی در جهان منتشر شده است، این بیانیه در مورد اهمیت برجسته لینک های کیفیت بسیار جسورانه است، آیا چنین نیست؟ البته، گرفتن استراتژی backlink بسیار سریع و آسان بیشتر احتمال دارد به شما لینک های با کیفیت پایین را بدهد - ogon aluminium wallet. و به این معنی است که موتورهای جستجو اصلی (مانند گوگل خود، و همچنین یاهو یا بینگ) در وب سایت خود یا وبلاگ خود را در فهرست SERPs. اما چه چیزی سبب ایجاد استراتژی پیوند موفق می شود؟ من معتقدم که هر استراتژی پشتیبان میتواند به راحتی با استفاده از قدرت رسانههای به دست آمده شما تبدیل به یک موفقیت آمیز شود.

backlink strategy

هدف گذاری درست

نیازی نیست بگویم که از نظر ساختمان لینک، نه همه وب سایت ها یا وبلاگ ها برابر با ارائه یک سیگنال رتبه بندی قوی برای موتورهای جستجو. به همین دلیل اکثریت همه می خواهند بیشتر با منابع دارای امتیاز قوی در قدرت صفحه، اختیار دامنه و PageRank پیوند پیدا کنند. بنابراین، چگونه می توان اطمینان حاصل کرد که استراتژی backlink شما به اندازه کافی مناسب است تا منابع مناسب برای لینک های ورودی را بپردازد؟ با ایجاد آن همیشه معتبر و به روز با هدف درست است. در میان دیگر پایگاه های داده های رسانه ای، من Cision را برای هدف قرار دادن سایت های معتبر مربوط به صنعت و یا بازارچه خود پیشنهاد می کنم. به این ترتیب شما می توانید هر نامزد بالقوه برای لینک های ورودی را با معیارهای مختلف در مورد شرکت، وب سایت های خود، اندازه مخاطبان، جوایز فعلی، توصیفات و غیره فیلتر کنید.

ساخت اعتماد

آیا می دانستید که ساختن استراتژی پشتیبان شما در اطراف تاثیر گذاران مناسب در صنعت یا بازارچه شما می تواند به شما در ایجاد اعتماد قوی کمک کند؟ قرار دادن آن در زبان انگليسي ساده، مشتريان بالقوه شما احتمالا بيشتر به خريداران واقعی تبديل خواهند شد، زمانی که وب سايت شما از يک منبع شخص ثالث مورد اعتماد و معتبر ذکر شده يا مرتبط است. آنچه بیشتر است - این رسانه های "به دست آمده" بسیار قدرتمندتر از هر پوشش رسانه ای پرداخت می شوند. فقط آن را به رسمیت شناخته شده - رسانه های اعتماد در میان عناصر اصلی است که قوی ترین تاثیر را بر مخاطبان خود را با تصمیم گیری خرید هنوز هم توسعه نشده.

backlinks profile

دریافت رسانه های به دست آمده

کار بر روی رسانه های به دست آمده است نه چندان دشوار است که شما ممکن است فکر می کنم. در حقیقت، هیچ تلاش سنتی برای مصرف رسانه ای برای پوشش رسانه ها وجود ندارد، حداقل برای ایجاد یک استراتژی موفقیت آمیز. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید، دسترسی و توانایی پاسخ دادن به فرصت های رسانه ای به دست آمده است که معمولا توسط روزنامه نگاران مطرح می شود. به این ترتیب، توصیه می کنم از ابزارهای آنلاین مانند HARO ("راهنما خبرنگار خارج") و همچنین ProfNet استفاده کنید - من آنها را کاملا برای وبلاگ من به تازگی راه اندازی کرده ام و چند پروژه مبتنی بر تجارت الکترونیک. فقط در این سایت ها ثبت نام کنید و قدرت واقعی خود را در صنعت یا بازارچه خود داشته باشید - درخواست های روزانه از نفوذگرانی که به دنبال کارشناسان مصاحبه می شوند یا در داستان های محبوب خود شامل می شوند، دریافت می کنید و برای برخی از آنها لینک های اضافی بالا PageRank دریافت می کنید.

December 22, 2017