Back to Question Center
0

چطور. پیوندهای edu میتوانند روی SEO شما تاثیر بگذارند؟

1 answers:

Backlinks Edu به عنوان ارزشمند ترین آنها در نظر گرفته شده از حوزه های قابل اعتماد و معتبر در نظر گرفته شده است. آنها معمولا توسط کالج ها، دانشگاه ها، دبیرستان ها و سایر موسسات آموزشی استفاده می شود. همانطور که آنها را برای کاربران به ارمغان می آورد، گوگل به شدت از آنها قدردانی می کند و رتبه SERP را دارد - les logiciels les plus utilises.

زمان و تلاش زیادی برای به دست آوردن دسترسی به پیوندهایی از این قبیل وب سایت ها می گیرد. با این حال، مزیت این است که شما نباید به طور مشخص متخصص در یک زمینه آموزشی خاص باشید تا بتوانید یک لینک از آن را به سایت خود اضافه کنید.

اگر شما در حال تلاش برای به دست آوردن کیفیت. edu backlinks به سایت شما، این پست برای شما ارزشمند خواهد بود؛ زیرا من در اینجا بیشترین تکنیک های پیوند تجاری را استخدام می کنم.

edu backlink

مزایای. edu backlinks

  • گوگل به شدت از همه ادو قدردانی می کند. دامنه ها و پس از آن سایت شما را بسیار جذاب می کند اگر پیوندهای خارجی از این دامنه ها دریافت می کنید؛
  • تمامی منابع آموزشی آموزشی با کیفیت بالا و دارای ارزش برای کاربران هستند؛
  • قرار دادن لینک خود را. دامنه edu، شما مقدار زیادی از ترافیک هدف را دریافت خواهید کرد که تبدیل آسان خواهد بود.
  • ارزش وب سایت و حقیقت را به دست آورید.

چگونه برای ساختن کیفیت. لینک برگشتی؟

  • کمک هزینه تحصیلی

برای ایجاد روابط خوب با دانشگاه ها و دبیرستان، می توانید دانشجویان خود را با کمک و کمک هزینه تحصیلی.

شما می توانید از طریق گوگل یا سایر کانال های محلی که می توانند اطلاعات مربوط به پرس و جو خود را به شما ارائه دهند، می توانید از طریق جستجوی وب موسسات آموزشی شروع به انجام آن کنید.اطمینان حاصل کنید که یک موسسه آموزشی که شما انتخاب می کنید تعداد زیادی بازدید کننده دارد یا از یک دانشگاه یا مدرسه دارای یک جامعه می پرسند. رسیدن به افرادی که مسئول این جوامع هستند. بر اساس صنعت و یا محصولات شما خرده فروشی، شما می توانید ارائه دهد. منابع EDU با مزایای مختلف در مقایسه با لینک ها. به عنوان مثال، اگر شما تجهیزات ورزشی را به فروش برسانید، می توانید بورس تحصیلی را برای دانش آموزانی که در ورزش بهتری هستند، ارائه دهید. اگر شما قادر به دریافت یک فایل پشتیبان کوچک از. منبع وب سایت edu که حداقل مربوط به توطئه بازار شما است، سپس ارزش بیشتری برای پروفایل پشتیبان خود اضافه می کند.

  • تخفیف برای دانش آموزان را فراهم کنید

اگر شما برخی از محصولات خرده فروشی که ممکن است برای دانش آموزان در نیازهای روزانه آنها مفید باشد، می توانید سعی کنید لینک ها را در مقایسه با تخفیف دریافت کنید. دانش آموزان را با پیشنهادات و هدایای منحصر به فرد ارائه دهید. محصولات شما می تواند طرح های ثابت یا نرم افزاری باشد که می تواند دانش آموزان را در پیگیری دوره خود کمک کند. شما باید یک مدرس دانشگاه بخواهید که پیشنهاد خود را در وب سایت موسسه منتشر کند.

trust backlinks

  • ایجاد یک محتوا که علاقه مند به دانش آموزان خواهد شد

شما لینک های کیفیتی به خصوص از. سایت های edu، اگر محتوای وب سایت شما برای خوانندگان مفید باشد. هیچ کس نمی خواهد خواندن محتوای crappy برای اطمینان.

اکثر موسسات آموزشی وبلاگ ها را برای دانش آموزان حفظ می کنند. شما می توانید از مقاله های مرتبط و تحقیقاتی خود در این وبلاگ بپرسید یا پاسخ های هوشمند به سوالات دانشجویان ارسال کنید.

December 22, 2017