Back to Question Center
0

آیا می توانید به من بگویید که کجا لینک های کیفیتی را به وب سایت گردشگری من خریداری کنم؟

1 answers:

امروزه بسیاری از مکان های مختلفی وجود دارد که برای خرید لینک های با کیفیت برای وب سایت شما - شروع به ارسال پست های مهمان و ارائه دهندگان ساختمان لینک، به طور کامل پشته SEO و یا سازمان های بازاریابی دیجیتال. البته، با توجه به اینکه شما نمی توانید وب سایت خود را در زمینه گردشگری خود تنظیم کنید. با این وجود اغلب آژانس ها و شرکتها اغلب نمی گویند کسانی که می دانند کجا لینک های با کیفیت برای قیمت مناسب را خریداری می کنند، به طور معمول ممکن است بیش از حد باشد. منظورم این است که با نادیده گرفتن موضوع اصلی وب سایت و احتمالا هر حوزه کسب و کار آنلاین، اکثر آنها به سادگی سعی در کاهش برچسب های واقعی قیمت را بهای هزینه خدمات خود دارند. به همین دلیل خیلی مهم است بدانیم که نه تنها کجا خرید پسزمینه های با کیفیت انجام می شود بلکه باید تمام طناب ها را بدست آوریم تا مناسب وب سایت گردشگری شما را بدانیم - logo design free for photography.

where to buy quality backlinks

بازگشت به نقطه، بیایید با آن روبرو شویم - لینک های با کیفیت باید به عنوان لینک با سایت های واقعی تعریف شوند، با امتیاز بالا PageRank و مجوز دامنه، و همچنین ترافیک کافی ، یک پایگاه جامع در رسانه های اجتماعی، و محتوای صفحه خوب است. پس از همه، ما نمی خواهیم با هر لینک PBN مقابله کنیم، درست است؟ به این ترتیب، در زیر من قصد دارم به شما نشان دهم که کجا لینک های کیفیتی برای وب سایت گردشگری خود را با سه روش مختلف به جستجو بفرستید - به دنبال منابع میانجیگری سفر، گرفتن برخی از اقدامات عملی و شروع وبلاگ نویسی مهمان در وبلاگ های سفر برتر.

به دنبال منابع سفر Midrange

اول و مهمتر از همه، من توصیه می کنم یک روش برای پیدا کردن وب سایت های سفر متوسط، به دلیل پروژه سفر خود را معمولا توسط سایت های بزرگ رد می شود - آنها بعید است برای قبول پرداخت شما در عوض یک لینک. بنابراین، من توصیه می کنم یک منبع متوسط ​​در ارتباط با صنعت سفر - به سادگی با استفاده از جستجوی گوگل برای شناسایی اطلاعات تماس مناسب، درک شرایط و شرایط محلی، کار در ارسال این ایمیل های سرد و در نهایت محتوا ارسال شده به یک backlink در عوض. برای من، از یک رشته جستجو مانند «سایت:» پست مهمان استفاده کردم و به دنبال کلمات کلیدی مرتبط مرتبط بودم. شما همچنین ممکن است برای "نوشتن به ما" جستجو کنید و به طور مستقیم به محل مناسب راهنمایی کنید.

گرفتن اقدامات دست

منظور من اینجاست که باید یک برنامه عملی ساده مثل این را دنبال کنید. اول از همه، یک لیست از وب سایت هایی را که برای پست مهمان ترجیح می دهید، تهیه کنید. در مرحله دوم، هر فرم درخواست را پر کنید و یک پیام را برای هر نامزد امیدوار کننده ارسال کنید. ثالثا، شما باید برخی از زمان ها را در یادگیری همه یونیت ها و خروجی ها از هر منبع جداگانه سرمایه گذاری کنید. پس از همه، هنگامی که شما در نهایت به مرحله رسیدید، دریغ نکنید که به شیوه ای عمل کنید - به وبلاگ نویس توضیحی دقیق از تلاش شما برای دریافت لینک های SEO. با انجام این کار، بیشتر وبلاگ نویسان به شما برچسب های قیمت خود را ارائه می دهند - این همه چیز در مورد کسب و کار است، آیا این نیست؟

buy quality backlinks

شروع مهمان وبلاگ نویسی در سفر وبلاگ ها

اجازه دهید آن را ببینید - متاسفانه، هر کس یک نویسنده خوب است طبیعت. یا ممکن است احساس عدم وجود زمان برای رفتن و ارسال یک محتوای با کیفیت بالا در برخی از وبلاگ های معتبر سفر است. اگر چنین اتفاقی بیفتد، تنها راه حل شما این است که دست های استخدام کنید. البته، شما باید برای آن پرداخت، اما استخدام حتی یک متخصص نویسندۀ محتوا می تواند نجات واقعی برای همه بچه ها هنوز هم به دنبال کجا خرید لینک های با کیفیت با وبلاگ نویسی مهمان. در حقیقت، برای پرداختن به یک مقاله عالی و ارسال آن به وبلاگهای مسافرتی و یا سایر منابع مورد علاقه در صنعت شما، تقریبا همه چیز در حال حاضر برای شما انجام می شود. در این نقطه، تنها چیزی که برای توجه دقیق شما باقی مانده است، پیدا کردن یک رویکرد درست است. به این ترتیب، فراموش نکنید که به خوبی در پروفایل متن لنگر خود کار کنید - از همان ابتدا و قبل از هر چیز دیگر طبیعی باشد. موفق باشید!

December 22, 2017