Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های رشد در Google Analytics را مشاهده کرد؟

1 answers:

Google Analytics یکی از بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل حرفه ای است که مدیران وب را با تمام اطلاعات مورد نیاز در خصوص معیارهای وب سایت و موقعیت در SERP ارائه می دهد.این فرصت را برای ردیابی موفقیت های کمپین های بهینه سازی موتور جستجو فراهم می کند و نتیجه های مربوط به اطلاعات به دست آمده را برآورده می کند. یکی دیگر از مزایای آشکار این نرم افزار تجزیه و تحلیل Google این است که توانایی پیگیری لینک های وب سایت. در لینک های خارجی GA، ارجاعات نامیده می شود. به همین دلیل است که شما باید به دنبال گزارش های تحلیلی خود باشید.

how to see backlinks

این مقاله به اطلاعاتی درباره نحوه مشاهده لینک ها در Google Analytics اختصاص داده شده است و نحوه تمایز آنها با کیفیت و منبع - fleece stoff. پس بزن که بریم.

مراحل مشاهده و چک کردن لینک ها در گزارش های Google Analytics

 • مشخصات گوگل را انتخاب کرد

در مرحله اولیه همکاری شما با GA، شما باید مطمئن شوید که از حساب کاربری، نمایه و دیدگاه صحیح استفاده می کنید، زیرا ممکن است چندین نمایه در اینجا وجود داشته باشد و پروژه های متعددی که ممکن است یک فریب واقعی ایجاد کنید.سایت شما در حال حاضر با آن کار می کند در سمت راست بالای صفحه قرار می گیرد. شما باید بر روی آن کلیک کنید و یک مورد مناسب را انتخاب کنید.

 • گزارش های خرید

ترافیک لینک ها اینجا با اطلاعات اکتساب طبقه بندی می شوند. مراحل زیر به شما این امکان را می دهد که به طور صحیح به گزارش گزارش پشت لینک خود بپردازید:

 1. برای مشاهده تمام گزارش های اکتساب، روی «خرید» در منوی سمت چپ کلیک کنید.
 2. منوی کشویی All Traffic را انتخاب کنید
 3. بر روی دکمه "ارجاعات" کلیک کنید.
 • گزارش ارجاعی به شما داده ها با پسوند

را فراهم می کند. منابع ترافیکی ارجاع را می توان در بخش گوگل آنالیتیک که " گزارش ارجاع. "در اینجا شما تمام اطلاعات مورد نیاز در مورد لینک های شما و منابع که در آن قرار می گیرید را ببینید.

 • تکنیک های عملی برای چک کردن لینک ها در GA

برخی از تکنیک های پیشرفته کیفیت شما می توانید خواندن گزارش های backlink خود را در GA وجود دارد.

 • اضافه کردن بخش های مخاطب جدید

برای محدود کردن پژوهش های لینک ها و کسب اطلاعات دقیق تر، تقسیم مخاطب را پیاده سازی کنید. این تکنیک Google Analytics شما را کمک خواهد کرد که انواع بازدیدکنندگان مختلف را از طریق پیوندهای پیگیری شده به سایت خود بریزید.

برای جدا کردن لینک های خود، این مراحل را دنبال کنید:

 1. بر روی دکمه "اضافه کردن بخش ها" کلیک کنید؛
 2. از جعبه جستجو استفاده کنید؛
 3. سپس دکمه «درخواست» را برای تأیید کلیک کنید
 4. پس از آن، شما یک درصد از مخاطبان بخش جدید و داده های مقایسه را مشاهده خواهید کرد.

seo backlinks

 • ابعاد اصلی

برای بررسی منابع لینک شما، می توانید از ابعاد اولیه "عملکرد در GA. ابعاد پیش فرض اولیه یک منبع است. در این تب، شما می توانید دامنه های backlinking را مشاهده کنید. برای مشاهده صفحه backlink، شما فقط باید بر روی یکی از دامنه ها کلیک کنید. با انجام این کار، شما می توانید مسیر ارجاع لینک های خارجی خود را ببینید.

پس از چک کردن تمام منابع backlink لینک های ورودی، شما همچنین می توانید در صفحاتی که شما منابع را دریافت می کنید نگاه کنید. شما می توانید این کار را انجام دهید، به دنبال این مراحل:

 1. با کلیک بر روی صفحه فرود؛
 2. سپس مشاهده صفحات فرود ارجاع شده؛
 3. اطلاعات اکتساب، رفتار و تبدیل خود را بررسی کنید. (شما می توانید این اطلاعات را به ترتیب به بالا بررسی کنید).
December 22, 2017