Back to Question Center
0

آیا امکان خرید backlinks GOV وجود دارد؟

1 answers:

هنگامی که به قویترین لینک ها از وب سایت های دولتی و صفحات وبلاگ می آید، در اینجا یکی از چیزهایی است که باید اول و مهم را درک کنید. نکته این است که شما واقعا نمیتوانید backlinks GOV خریداری کنید، شما فقط می توانید آنها را کسب کنید. به همین دلیل است که در پایین من قصد دارم به شما نشان دهد که روند به دست آوردن این لینک های با ارزش را در چند روش اثبات شده با استفاده از من اخیرا برای وب سایت خود آزمایش کرده ام. و این یک کار قطعا وقت گیر است، باید پذیرفتم. اما هنوز میخواهید از عامل قدرتمند قدرت خود لذت ببرید، آیا نه؟ بنابراین، در اینجا این است که چگونه شما می توانید لینک های GOV را خریداری کنید - تنها وقت و تلاش خود را در یکی از موارد زیر صرف سرمایه گذاری کنید: نظر در بلاگ های دولتی، نوشتن درباره یک نهاد دولتی یا برخی از نهادهای مرتبط، مصاحبه با یک آژانس یا عضو جامعه، ایجاد یک صفحه منبع، و همچنین به عنوان دروغین جسورانه برای به دست آوردن این که مستحق backlinks در بازگشت. بنابراین، اجازه دهید هر مورد را بررسی کنیم که می تواند به شما کمک کند که لینک های GOV را خریداری کنید - با آن که کار خود را پرداخت می کنید - bay tech consulting companies.

اظهار نظر در بلاگ های دولتی

ترک نظرات در وبلاگ های نقطه GOV یکی از رایج ترین راه های کسب پیوندهای دولتی است. با این حال، بسیار شبیه به نظر دادن در جاهای دیگر در اینترنت، این کار ساده نیست، زیرا ممکن است در نگاه اول به نظر برسد. چیز این است که سهم شیر از وب سایت های مرتبط مجاز نیست برای اظهار نظر، و یا حداقل بسیار قابل پیش بینی برای ارائه تنها بدون لینک لینک. بنابراین، شما باید زمان زیادی را برای یافتن کاندیداهای مناسب برای پیوند نظرات انتخاب کنید. این کار به چالش کشیدن بیشتر در اینجا خواهد بود.

نوشتن در مورد مؤسسه یا بدن مربوط

توجه بیشتری به وبسایت یا وبلاگتان را جلب کنید - یک مقاله عالی در مورد نهادهای دولتی یا بدن مربوطه خود بنویسید. شما همچنین ممکن است در مورد یک سیاستمدار بنویسید - مصاحبه با یک عضو آژانس، یا یک تأثیرگذار جامعه بزرگ نیز یک روش اثبات شده برای استفاده از برخی از لینک ها است. به عنوان مثال، ایجاد یک مقاله یا بحث در بخش انرژی، یک تصمیم درست برای کسانی است که ساختمان خانه های انرژی کارآمد، ماشین آلات و یا به سایر صنایع متفقین و بسیار مرتبط و یا طاقچه. برای مثال، کسانی که با شیمی یا داروخانه برخورد می کنند می توانند با ادارات حفاظت محیط زیست یا سازمان های بهداشتی متعلق به دولت ها.

مصاحبه آژانس و یا عضو انجمن

شبیه به روش قبلی، مصاحبه با یک سیاستمدار یا برخی از تاثیر گذاران نزدیک نیز شانس خوبی برای کسب backlinks از سایت های دولتی. همه چیزهایی که در اینجا نیاز دارید این است که به شخص مصاحبه شده اطلاع دهید و همه چیز را قبل از شروع کار بر روی این مقاله ارزشمند و در نهایت یک پیوند به وب سایت یا وبلاگ خود دریافت کنید. نکته: در نظر بگیرید انتخاب هر قانون تازه پیشنهاد شده که انتظار می رود بر پروژه پروژه یا کسب و کار خود در کل تاثیر بگذارد.

صفحه منابع انسانی

بسته به طرز تفکر، ایجاد یک صفحه منبع گاهی اوقات می تواند به یک راه حل واقعا هوشمند تبدیل شود. من بعضی از موارد، به عنوان مثال با کسب و کار محلی، در نظر بگیرید صفحات منابع را برای ارائه اطلاعات عملی در مورد قوانین محلی یا مقررات رسمی که برای کاربران محلی مفید باشد، درنظر بگیرید.همچنین در نظر گرفتن برخی از صفحات منابع موجود که معمولا توسط بسیاری از وب سایت های دولتی متعلق به آنهاست، ذکر شده است.

تقلید پررنگ

پس از همه، تقدیر تقریبا همیشه یک راه تضمین شده و اثبات شده برای خرید لینک های GOV از نهادهای دولتی. همه چیز شما نیاز به پیدا کردن نقاط حق درد از اهمیت بالا در حال حاضر - و فقط با محتوای خود را دقیقا آنچه را که آنها می خواهند به شنیدن. البته، شما باید احساس واقعی از دوره داشته باشید - و تکه تکه محتوا خود را به طور مداوم به عنوان شما می توانید.

December 22, 2017