Back to Question Center
0

راه های به دست آوردن پیوندهای پی دی اف پیروی کامل از وبلاگ ها چیست؟

1 answers:

بلاگ commentluv یک راه مناسب برای به دست آوردن لینک های بالا PR با کیفیت بالا است که معمولا وب مسترها را حذف می کند. این موضوع همیشه بحث برانگیز متناقض است. وبلاگ های Commentluv مزایای خود را برای صاحبان وب سایت ها ارائه می دهند زیرا آنها به ایجاد لینک های قدرتمند کمک می کنند زیرا شما یک پیوند را به یکی از پست های وبلاگ خود اضافه می کنید.

در این مقاله، ما برخی از روش های ضروری برای ایجاد پیوندهایی از PR بالا انجام خواهد شد از وبلاگ های commentluv.

ابتدا به ما بگوئید که وبلاگهای مورد نظر و کجا آنها را پیدا کرده اند - church hats nz. این نوع وبلاگ ها به شما اجازه می دهد تا یکی از پست های وبلاگ خود را پیوند داده و آب پیوندی با کیفیت را به صفحات وب خود انتقال دهید. بسیاری از وب مسترها ادعا می کنند که backlinks dofollow برای بهینه سازی وب سایت بیشتر از نویسه های بعدی است. با این حال، هر دو این نوع مزایای خود را برای رسیدن به ترافیک آلی دارند. برای ایجاد یک نمای لینک با کیفیت، شما باید لینکهای زیر را دنبال کنید. به عنوان یک قاعده، پیوندهای پیوسته پس از پیروزی در سایتهای PR بالا باعث ایجاد پیوندهای پیوسته جدیدی می شوند و جریان ترافیک را به یک وب سایت افزایش می دهند. اگر لینک های خود را به وبلاگ ها یا وب سایت های خود اضافه می کنید، باید به خاطر داشته باشید که لینک ها با استفاده از یک استراتژی خوب طراحی شده اند، زیرا دیدگاه وبلاگ شما را بهبود می بخشد.

من ایده پیوند نیل پاتل را می خواهم. او یک ایده ساخت لینک ها را به شیوه مقیاس پذیری کشف کرد. این روش به شما امکان می دهد که عملکرد خود را پیگیری کنید و یک اقدام ممکن را انجام دهید در حالی که یک برنامه کار نمی کند.

Dofollow سایت های نشانه گذاری اجتماعی

با توجه به به روز رسانی الگوریتم مرتب سازی بر اساس گوگل، بسیاری از وبلاگ نویسان تصمیم به ایجاد لینک خود را nofollow برای مشکوک به موتورهای جستجو. با این حال، برخی از وبلاگ های مورد نظر هنوز در دسترس هستند و صاحبان وب سایت ها با لینک های پسین با کیفیت بالا را ارائه می دهند.

به طور کلی، ارسال وبلاگ ها یک راه آسان برای ایجاد لینک ها است. این روش توسط بسیاری از مدیران موفق موفق مورد بررسی قرار گرفته است و اگر به درستی انجام شود، نتایج خوبی در مورد ترافیک، رتبه بندی و تبدیل به دست می آید. شما باید ساختمان لینک را به عنوان وسیله ای برای برقراری ارتباط بکار ببرید. در ابتدا این مزایا را به شما نمی دهد. با این حال، در بلند مدت، شما قادر خواهید بود قدرت و افزایش ترافیک به وب سایت خود را.

برخی از وبلاگ نویسان تعداد نظرات را برای هر مقاله محدود می کنند. آنها اجازه ایجاد لینکهای پسین را فقط برای نخستین مفسران می دهند. مدیر یک وبلاگ شخصا تصمیم می گیرد که آیا شما تایید شما پیوندهایی را دنبال کنید یا نه. اگر آنها متوجه اقدامات ناخواسته از سایت شما شوند، به احتمال زیاد شما را مجاز به پیوند پیوندهای پیوسته در وبلاگ خود می کنند. با این حال، اگر آنها نظرات شما را به صورت ارگ و مرتبط با موضوع مورد بحث پیدا کنند، هر بار که شما در بلاگ های خود نظر می دهید، با شما لینک های dofollow را به شما اعطا می کنند.

نکاتی برای ایجاد لینکهای dofollow در وبلاگهای Commentluv

اول از همه، سعی نکنید که هرزنامه را نگاه نکنید. برای ایجاد یک شهرت خوب در یک وبلاگ، شما باید کیفیت و نظرات مفید را ترک کنید. اطمینان حاصل کنید که شما به دقت یک مقاله را بخوانید و موضوع را درک کنید. در غیر این صورت، نظراتی را ارسال خواهید کرد که به نقطه نرسیده اند و غیر طبیعی هستند. علاوه بر این، حتی سعی در تبلیغ کسب و کار آنلاین خود را در نظرات به مقالات مربوط به صنعت شما نیست. شما برای آن برداشته خواهید شد و هرگز برای به دست آوردن backlinks dofollow در این وبلاگ دریافت نکنید. شما باید سعی کنید از لینک های لینک استفاده نکنید، زیرا ممکن است غیر طبیعی و اسپم باشد. علاوه بر این، به شما توصیه می کنم که از نظرات یک و دو خط جلوگیری کنید.

December 22, 2017