Back to Question Center
0

آیا می توانید به من کمک کنید که منافع اصلی وب سایت های PR بالا برای لینک ها را درک کنید؟

1 answers:

البته اگر شما بخواهید از پیشرفت واقعی، قابل اندازه گیری در SEO استفاده کنید، ایجاد یک نمای لینک با کیفیت به وب سایت یا وبلاگ شما ضروری است. امروزه سه عامل اصلی وجود دارد که نمایه "ایده آل" پیوندها را شامل می شود - ارتباطات آنها، چندگانگی و کیفیت. ظاهرا، تمام لینک های کیفیت به صورت طبیعی ساخته شده و تنها از منابع قابل اعتماد با رتبه PageRank بالا، اختیار دامنه، مجوز صفحه و غیره ساخته شده اند. اما آیا این به این معنی است که شما مجبور هستید فقط وب سایت های بالا رو برای لینک ها انتخاب کنید؟

من اعتقاد دارم که نه، آن را ندارد. چرا؟ فقط به این دلیل که چیزهای واقعی کمی پیچیده تر هستند - mobile app designing company. منظورم این است که با داشتن وب سایت هایی با ریسک بالای بالا برای لینک ها، هرگز هرگز به شما اجازه نخواهید داد. به طور جدی، ما می توانیم به آسانی یک پیوند جدید PR9 یا شاید حتی PR10، به عنوان مثال از WordPress دریافت کنیم. همه چیز را می توان در عرض چند دقیقه تکمیل کرد - و شما انجام می شود. بنابراین، آیا چنین پشتیانی می تواند مفید باشد، چگونه فکر می کنید؟ در حقیقت، هیچ تأییدی بر یک لینک پشت سر گذاشته نشده است. منظورم این است که هر یک از لینک های جداگانه تقریبا غیرقانونی و غیرقانونی خواهد بود، مگر اینکه آن را تبدیل به یک بخش ارگانی از پروفایل پیوند به خوبی متفاوتی. به همین دلیل توصیه می کنم شرط بندی بر روی چندگانه برای ایجاد لینک با بسیاری از نقاط قطب جدا، که باید متنوعی از معیارهای مختلف، البته از جمله نمرات خود را از رتبه های PageRank نابرابر.

با این وجود، هنوز تعداد زیادی از وب سایت های PR بالا برای لینک ها بسیار مهم است. چیزی است که موتورهای جستجوگر اصلی مانند گوگل خود را با استفاده از مجموعه ای از سه عامل اصلی (i. e. ، رعایت، تنوع و کیفیت - بخشی از ویژگی های PR است) برای تعیین وزن واقعی و اعتبار برای هر لینک در نمایه وب سایت شما. مزایای استفاده از وب سایت های PR بالا برای لینک ها را در نظر بگیرید. با این حال، به خاطر داشته باشید که تنها در صورتی قادر به لذت بردن از آنها خواهید بود که محتوای با کیفیت بالا و کاملا مناسب داشته باشید.

مزایای اصلی پیوندهای بالا PR:

  • دیدگاه نسبتا معتبر وب سایت یا وبلاگ شما از دیدگاه موتورهای جستجو بزرگ مانند گوگل خود، و همچنین یاهو و بینگ.
  • ترافیک بالقوه مهم تر به صفحات وب شما متصل می شود، البته با توجه به این که محتوای برتر و محتوای کاملا مناسب شما کافی است تا جذابیت های واقعی کاربران را در نهایت بازدید از وب سایت یا وبلاگ خود مشاهده کنید.
  • اقتدار قوی و اعتماد دیگر منابع معتبر لینک به منابع وب با PageRank بالا توسط گوگل به عنوان یک نشانه مثبت ارزیابی مثبت شناخته شده است، بنابراین وب سایت یا وبلاگ خود را به ارزش اهدا رتبه بالاتر ارشد در SERPs.
  • رتبه بندی موقعیت جستجوی بالا خود را به یک پتانسیل خوب برای پمپاژ ترافیک وب افزایش می دهد، در نتیجه نور سبز را در معرض گسترده تر در جستجوی آنلاین، در عین حال تبدیل مشتریان بالقوه خود را به آنها واقعی، در نتیجه به فروش بیشتر در مقیاس.
  • ایجاد آگاهی عمومی بهتر، معمولا به افزایش حضور آنلاین شما و کمک به یک نام تجاری معروف تر کسب و کار شما.
December 22, 2017