Back to Question Center
0

راه هایی برای ساخت پیوندها به سرعت چیست؟

1 answers:

پیوند ساختمان جنبه اصلی و پیچیده ترین بهینه سازی موتور جستجو است. این موقعیت رتبه بندی وب سایت را تحت تاثیر قرار می دهد و باعث ایجاد یک نظر گوگل در مورد یک دامنه خاص می شود. نقش لینک های ورودی در جستجوگرها در تعداد عوامل ارزیابی رتبه بندی نشان داده شده است.

با این حال، برخی از مدیران وب هنوز در مورد تاثیر و مزایای لینک های ورودی شک و تردید دارند. آنها ادعا می کنند که وابستگی گوگل به لینک ها در حال کاهش است - loja virtual de ray ban. با این حال، من می خواهم آنها را به آنجا برسانم. پسوند Backlinks در هر زمان ممکن است ناپدید شوند؛ زیرا آنها در الگوریتم رتبه بندی Google نقش مهمی ایفا می کنند. مطالعات اخیر نشان می دهد که تعدادی از دامنه ها به یک صفحه مرتبط با رتبه بندی بیش از هر عامل دیگر. اگر این اطلاعات را جدی نگیرید، سعی کنید با خودتان تحقیق کنید. کلمه کلیدی مورد نظر خود را در Semalt Web Analyzer وارد کنید و در صفحات برتر رتبه بندی کنید. همه آنها دارای تعداد زیادی لینک ورودی هستند. حتی اگر کلید واژه هدف شما رقابت زیاد نباشد، وب سایت های رتبه بندی برتر پیوندهای فراوانی را در اختیار شما قرار می دهند.

در این مقاله، ما در مورد چگونگی ساخت پیوندهای سریع و کارآمد بحث خواهیم کرد. ما برخی از این استراتژی های ساخت لینک را برای افزایش رتبه بندی وب سایت های مشتری ما استفاده کرده ایم. ما نتایج مثبتی دریافت کردیم و پروفایلهای لینکهای مشتریان ما را افزایش دادیم.

بنابراین، بیایید برویم! امیدوارم این اطلاعات شما را برای به دست آوردن کیفیت لینک به سایت خود دریافت کنید.

  • ایجاد کانال های لینک با موتورهای جستجوی سفارشی

به عنوان یک

استراتژی های قابل اجرا برای ایجاد لینک ها سریع و موثر قاعده، وب سایت هایی که در گذشته با شما مرتبط شده اند بیشتر احتمال دارد که این کار را دوباره انجام دهید. آنها این کار را می کنند، زیرا آنها قبلا طرفدار کارهایی هستند که انجام می دهند و نوشتن دارند. آنها احتمال بیشتری در هر محتوای جدیدی که شما آن را منتشر می کنید و به آن پیوند می دهند علاقمند خواهند بود. تصویری که شما یک پایگاه داده از تمام منابع وب دارید که قبلا به شما مرتبط شده اند و بنابراین به احتمال زیاد در محتوای جدید شما علاقه مند هستند. مطمئنا دیوانه برای کسب و کار آنلاین شما قدرتمند خواهد بود زیرا شما می توانید جریان مداوم ترافیک ورودی به سایت خود را دریافت کنید.

شما می توانید این پایگاه داده را با استفاده از CSE Google ایجاد کنید. همه چیزهایی که شما نیاز دارید این است که این مراحل را دنبال کنید:

  1. پیدا کردن منابع وب که قبلا به شما ارتباط دارند؛
  2. این منابع را به یک موتور جستجوی سفارشی بارگذاری کنید؛
  3. پیدا کردن لینک های آینده برای مطالب آینده.


ثبت نام به ابزار CSE گوگل و ایجاد موتور جستجوی جدید وجود دارد. سپس یک وبسایت که میخواهید جستجو کنید و یک نام موتور جستجوی سفارشی جدید خود را وارد کنید. به برگه بعدی بروید و مقدار را در سلول A1 مشاهده کنید. این باید به عنوان "دامنه" فرمت شود. کام. "شما باید این اطلاعات را در سایت" جستجوی سایت "در موتور جستجوی سفارشی خود کپی کنید. و بالاخره بر روی دکمه "ایجاد" کلیک کنید.

با این حال، اگر شما می خواهید دامنه های بسیاری را از نمایه پشتیبان خود جستجو کنید، باید دامنه ساکت خود را اضافه کنید. به همین دلیل است که شما باید بر روی دکمه "ویرایش موتور جستجو" کلیک کنید و سایت های بیشتری اضافه کنید. شما می توانید گزینه "اضافه کردن سایت به صورت فله" را انتخاب کنید و لیست دامنه ها را در جعبه کپی کنید. یک تابع را انتخاب کنید "شامل تمام صفحات در این سایت ها" و روی "save" کلیک کنید. "

اکنون موتور جستجوی سفارشی شما آماده است. شما می توانید از آن برای جستجوی چشم انداز ساختمان لینک استفاده کنید هر بار که یک قطعه جدید را منتشر می کنید.

تاکتیک این ساختمان لینک می تواند کارآمدتر باشد اگر نمای لینک شما رشد می کند زیرا شما یک پایگاه داده گسترده ای از منابع وب برای جستجو در سراسر.

December 22, 2017