Back to Question Center
0

آیا می دانید که چگونه به صورت رایگان به لینک های DoFollow مراجعه کنید؟

1 answers:

بسیار آسان است که بدانیم که چگونه لینک های DoFollow را در مقیاس می گیریم. اما همه چیز ساده نیست وقتی که آن را برای ایجاد کیفیت با PR بالا می آید. قبل از شروع، در اینجا چیزی است که باید در نظر داشته باشید:

  • پیاده سازی ساختمان لینک خود را به طور عادی، آرام نیست، امیدوار است که همه چیز را در محل فقط از طریق یک شب.
  • هرگز با ایجاد لینک های زیاد بیش از حد به اشاره به صفحه اصلی یا صفحات فرود خود، بیش از حد اضافی، شما بهتر است بیشتر لینک های متنی به صورت ذاتی به محتوای صفحه خود در سایت وارد.
  • قبل از دریافت یک لینک دیگر به وب سایت یا وبلاگ خود، مطمئن شوید که شما قادر به تنظیم یا رد هر گونه داده شده در هر لحظه.

در اینجا نحوه دریافت لینکهای DoFollow با PageRank بالا است، علاوه بر این بدون پرداخت یک پنی - project job management. برای پیدا کردن آنچه که در حال انجام است، برنامه های زیر را امتحان کنید:

  • دریافت لینک های بالا PR با DoFollow از وب سایت پاسخ مایکروسافت. جای تعجب خوبی است که برخی از لینک های با کیفیت را در آن قرار دهیم - همه چیزهایی که لازم دارید پیشنهاد راه حل مناسب برای یک موضوع خاص. به این ترتیب، می توانید نه تنها ترافیک بیشتری را به وب سایت یا وبلاگ خود هدایت کنید، بلکه تخصص خود را نشان دهید و از این طریق مقامات خود را در یک دوره طولانی تر بهبود بخواهید. همه چیز کاملا ساده است - همیشه مشکلات زیادی وجود دارد که باید حل شود. بنابراین، هنگامی که پست پاسخ شما آماده است و به صورت زنده اجرا می شود، شما آزاد هستید که این لینک را مستحق دریافت شده در این سؤال بدست آورید.
  • بعدا، بیایید ببینیم که چگونه پیوندهای DoFollow را با استفاده از حساب شخصی خود در Google Plus دریافت می کنیم. این پلاتفرم اجتماعی یک منبع قدرتمند برای ارتباط با استفاده از نمایه شماست. همه چیزهایی که نیاز دارید فقط برای ثبت نام یا استفاده از یک موجود خود موجود است. بعد، به بخش "about" بروید و تمام اطلاعات لازم را پر کنید، که با یک لینک پشت سر گذاشته شده در مسیر وب سایت یا وبلاگ شما قرار گیرد. توجه داشته باشید محدودیتی برای اضافه کردن لینک وجود ندارد. اما شما بهتر از هرگز نباید بیش از حد - آنها را رنج می برند مانند دیوانه - مگر اینکه شما می خواهید همه چیز مانند هرزنامه ها.

  • در نظر بگیرید با دایرکتوری های مقاله ثروتمند و لیست های وب. سعی کنید بعضی از پست ها، مقالات یا سایر داده های کیفیت خودتان را ارائه دهید که ارزش واقعی را برای کاربر ارائه می کند. توجه داشته باشید، با این حال، من شخصا توصیه می کنم به کسانی که نمره PageRank کافی کافی دارند، از حداقل سطح 4 پشتیبانی کنند.
  • همچنین می توانید وب سایت یا وبلاگ خود را با ارائه برخی از بهترین پست های خود، مطابق با نظرات در بخش های مناسب از آنجا. در اینجا این است که چگونه لینک های DoFollow را به راحتی می گیرید - فقط جستجو برای بعضی از انجمن های DoFollow خوب است - و شما انجام می شود. در میان دیگر مکان های خوب برای ارسال لینک، شما همچنین می توانید در سایت های زیر سنگ: Dmoz. com؛ انعطاف پذیری. com؛ ورودی. org؛ Infobarrel. کام. اگر نمی دانید کجا شروع کنید - دریغ نکنید یکی از آنها را امتحان کنید و بدانید درست است.
December 22, 2017