Back to Question Center
0

چگونه می توانم پیوند به وب سایتم مانند یک ژنراتور پشتیبان گیری خودکار ایجاد کنم؟

1 answers:

امروزه همه از اهمیت مشخصات لینک های کیفیت برای هر پیشرفت رتبه بندی وب سایت می دانند. و بدون نیاز به گفتن این که کیفیت همیشه مقدار کمتری را در اینجا می بیند - فراموش کردن آن دوره های قدیمی زمانی که تعداد زیادی از لینک های Backlink مورد استفاده قرار گیرد به عنوان عوامل رتبه بندی اصلی، و نه کیفیت واقعی آنها. و در زیر من می خواهم به شما در مورد سه کارآمد ترین راه برای دریافت لینک های کیفیت، یا من جرات می گویند - درست مثل یک ژنراتور backlink خودکار و بدون به خطر انداختن. بنابراین، اجازه دهید ببینید که چگونه می توانید لینک های با کیفیت دریافت کنید، یا ما می توانیم یک ژنراتور پشتیبان گیری خودکار DIY، با تبادل لینک تلاش، و همچنین ایجاد پست های مهمان وبلاگ برای دریافت یک لینک ارگانیک با بالا PR (رتبه صفحه) و DA (اختیارات دامنه ) در عوض.

automatic backlink generator

تبادل لینک

این روش قدیمی از تبادل لینک (در غیر این صورت، چرخ های لینک) به طور گسترده ای برای ساخت تعداد زیادی از لینک های کیفیت استفاده می شود - blue book boat value. مبادله لینک نیز برای یک ژنراتور پشتیبان گیری خودکار کمی امکان پذیر است. این روش معمولا اجازه می دهد تا بسیاری از لینک های مبادله شده، به عنوان مثال بین سایت خود و وب سایت های دیگر (من. e. ، صفحات وبلاگ توسط همکاران وبلاگ نویس شما و یا احتمالا هر وب سایت دیگر که مایل و آماده شرکت در این طرح متقابل بهره می گیرند).

البته، رفتن به مبادله لینک دارای مزایای زیادی است، به جز خطر بالقوه آن برای کسب مجوز رتبه بندی توسط موتورهای جستجو - برای هر دو طرف معامله. منظورم این است که در هر شرایطی باید حداقل به اندازه کافی شجاع باشید تا آن را یکبار امتحان کنید - فقط به این دلیل که این درست است که افراد در حال دریافت مزایای متقابل هستند. بنابراین، تنظیم تمرکز اصلی بر دستاوردهای امیدوارکننده خود، نه تلفات بالقوه مرتبط با مبادله لینک، شما همچنین توصیه می شود که احتیاط کنید. منظورم این است که داشتن یک وبلاگ یا وب سایت جداگانه برای تست این طرح برای اولین بار تصمیم گیری کاملا درستی برای درک قوانین عملی از این بازی در پیش است، بدون کسب مجوز رتبه بندی فوری.

get backlinks

مهمان پست های وبلاگ

مبادله لینک ممکن است یک چیز بسیار خطرناک به نظر می رسد حتی یک بار آن را امتحان کنید، درست است؟ سپس شما همچنین می توانید راه دیگری برای ساختن لینک با کیفیت - نوشتن پست های پست های مهمان را در نظر بگیرید. هنگامی که درست انجام می شود، وبلاگ نویسی مهمان نیز می تواند یک گزینه معقول باشد که می تواند به شما اجازه می دهد مانند یک ژنراتور پشتیبان گیری خودکار خودتان عمل کنید. احساس قدرت واقعی پست های مهمان را احساس کنید - وقت خود را صرف نگارش مطالب با کیفیت مطلقا مرتبط نکنید. به محض اینکه موافقت اولیه برای انتشار در یک وبلاگ محبوب یا هر منبع اینترنتی دیگر شخص ثالث با داشتن مجوز کافی در صفحه و مجوز به دست می آید، وقت آن است که وقت و تلاش خود را در نوشتن سرمایه گذاری کنید.

هنگامی که مقاله یا پست مهمان آماده می شود، همه ی شما نیاز به ارسال آن به یک برای دریافت یک لینک طبیعی طبیعی در عوض. به هر حال، از طریق موتورهای جستجوی بزرگ (همانند گوگل) مجاز است، این روش احتمالا امن ترین است. بنابراین، شما باید سعی کنید با استفاده از لینک های مهمی که با پست های مهمان دارید، به دست آورید. پس از همه، به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد تا ترافیک هدفمند را به طور مستقیم به وب سایت بفرستد، این روش به خوبی توسط تازه کارها و حرفه ای ها شناخته شده است.

December 22, 2017