Back to Question Center
0

چگونه تعداد لینک های خارجی را افزایش دهیم؟

1 answers:

لینک ها شاخص های اصلی کیفیت، ارتباط، و اقتدار منبع وب هستند. آنها گوگل را نشان می دهند که آیا این وبسایت را باید بر روی TOP رتبه بندی کند یا خیر. لینک های خارجی با کیفیت بالا به طور مستقیم بر روی سایت شما در نتایج جستجو تاثیر می گذارد. با این وجود، اگر در بازار دیجیتال نسبتا جدید هستید، آسان نیست که لینک آب را از وب سایت های PR بالا دریافت کنید. برای منابع کوچک و یا اخیرا وب سایت های اینترنتی، ایجاد لینک ها به نظر می رسد کاملا دشوار است، در حالی که همه راه های به اصطلاح "آسان و سریع" بر خلاف دستورالعمل های گوگل است و می تواند باعث کاهش رتبه بندی. علاوه بر این، اگر شما پیوندهای را به طریقی ایجاد کنید که مشکوک به موتورهای جستجو باشد، شما مجازات های Google را به خطر می اندازید - parco giochi milano centro.

number of backlinks

امروز ما در مورد نقش تعدادی از لینک ها در ارتقاء کسب و کار آنلاین بحث و صحبت در مورد برخی از تکنیک های شما می توانید آب بیشتر لینک هدفمند.

چرا به پشت لینک نیاز دارید؟

به طور کلی، یک لینک زمانی است که یک منبع وب دیگر به وبلاگ شما پیوند دارد. اگر این وب سایت دارای ارزش برای کاربران است و توسط موتورهای جستجو معتبر است، پیوندهای به دست آمده از آن به ترافیک با کیفیت سایت شما میرسند. با این حال، اگر شما یک لینک در مورد هرزنامه، منبع به وب سایت اخیر مجازات شده را قرار دهید، شانس خود را برای دریافت لینک آب بسیار کم است. لینک های با کیفیت بیشتر به سایت شما اشاره دارند، بیشترین اختیار دامنه شما از موتورهای جستجو به دست می آید.

شما باید از اهداف مختلف لینک های خارجی آگاهی داشته باشید، زیرا نتایج مختلفی را از هر نوع لینک دریافت خواهید کرد. لینک ها بسته به یک واقعیت متفاوت است که آیا شما یک اتصال یا ارتباط با آن هستید.

بنابراین اجازه دهید ما برخی از مزایا که لینک ها را به وب سایت های ما می آوریم شمردن:

  • لینک ها ارسال ترافیک به سایت خود

توسط ایجاد یک کمپین ساخت لینک با کیفیت، از منابع دیگر وب به عنوان کاربرانی که پست خود را با لینک خود می خوانید، از آن برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

  • لینک ها قدرت را به سایت شما می رسانند

یک لینک به عنوان رای گیری از وبلاگ نویسان دیگر عمل می کند و به موتورهای جستجو در مورد شهرت و قدرت عالی دامنه شما. این کاملا به عنوان بهبود آگاهی از نام تجاری شما عمل می کند.

  • شما توسط دیگر صاحبان وب سایت متوجه شدید

هنگامی که یک لینک در سایت خود قرار دهید که به دامنه دیگری اشاره دارد، مالک آن سایت این اطلاعات را از طریق نرم افزار تحلیلی خود (f. e. Semalt Web Analyzer یا Google Analytics). این یک فرصت عالی برای شما است که دیگر وب سایت های مرتبط با توطئه را در اختیار داشته باشید تا دامنه خود را متوجه شوید و روابط تجاری خوبی با شما ایجاد کنید.

backlinks to your site

چگونه تعداد لینک ها را افزایش دهیم؟

  • تولید چیزی منحصر به فرد

برای به دست آوردن لینک های زیستی، شما نیاز به تولید محتوای منحصر به فرد و جذاب. با این حال، همه صاحبان وب سایت های هوشمند محتوای با کیفیت را ایجاد می کنند و ممکن است در بین مقالات دیگر گم شوند. شما می توانید سعی کنید نزدیک به کلمات کلیدی با حجم بالا خود را با محتوای است که کمی متفاوت با بقیه. اگر شما می توانید مخاطبان مورد نظر خود را با چیزی جدید ارائه، سپس به احتمال زیاد کاربران آن را با یکدیگر به اشتراک بگذارید و همچنین دیگر وبلاگ نویسان خواهد شد در مورد نام تجاری شما کنجکاو.

  • لینک به وبلاگ نویسان

برای پیوند به دیگر وبلاگ نویسان یک فرصت عالی برای دریافت بیشتر backlinks خودتان است، زیرا شما در رادار این وبلاگ ها. هنگامی که شما به دیگر افراد پیوند می دهید، به احتمال زیاد به اشتراک گذاری، پیوند و ارتقاء آلی اهدا خواهید شد.

December 22, 2017