Back to Question Center
0

آیا می توانید به من نشان دهید که رتبه بندی Google با پایگاه داده های لینک های من مرتبط است؟

1 answers:

از طریق دهه اخیر، سهم شیر از صاحبان سایت ها و مدیران وب، توده های زیادی از لینک های اسپم و جعلی را ایجاد کرده اند - همه به خاطر موقعیت های بالاتر رتبه در گوگل SERPs. در نتیجه، حدود پنج سال پیش موتور اصلی جستجو اولین بروز رسانی الگوریتم پنگوئن خود را ارائه داد - برای شروع مجازات و انهدام چند PBN (شبکه های خصوصی وبلاگ)، مؤسسات تولید خودکار لینک، چرخهای لینک (مبادلات) و همچنین افزایش پرچم قرمز با وبلاگنویسی مهمان برای اهداف لینک سازی. به همین دلیل حتی انحراف کمی از دستورالعمل های اصلی گوگل در مورد لینک های نامناسب، هرزنامه یا دستکاری می تواند وب سایت یا وبلاگ شما را در رتبه بندی مجازات زندان پرتاب کند.

گوگل به لینک های خوب از بد

اولین چیزی که نشان می دهد همبستگی شدید بین پایگاه داده لینک ها و رتبه بندی واقعی در گوگل این است که دنیای مدرن وب به معنای واقعی کلمه با پیوندهای غرق شده است - nokian investor. تعداد زیادی از آنها توسط روبات های آنلاین تولید می شوند. بعضی از آنها برای فروش فله یا برای معاملات مبادله به صورت فردی طراحی شده اند. در عین حال، برخی از لینک ها می توانند کاملا طبیعی باشند تا بتوانند طبیعی باشند، بقیه آن ها لینک های سرمقاله قدیمی مدرسه هستند. بنابراین، چالش اصلی گوگل این است که پایگاه داده های لینک ها را از هر وب سایت یا وبلاگ بشناسیم - برای درک اینکه چه کسی یک بازی عادلانه را بازی می کند و در واقع ارزش این را دارد که بالا باشد.

لینک ها پایگاه داده ها و عملیات واقعی

در واقع، هنگامی که موتورهای جستجو اصلی مانند گوگل خود را یک لینک نشان دادن راه را به وب سایت یا وبلاگ شما، تنها سه گزینه واقعی برای هر لینک شما وجود دارد دارند. منظورم این است که در الگوریتم جستجوی اصلی Google قابل اعتبار و ارزشمند است. در عین حال، همه چیز فقط می تواند باقی بماند - و برخی از لینک ها را می توان به عنوان کاملا ناعادلانه و بی اعتبار - بدون هیچ گونه تاثیر از نظر SEO. پس از همه، وب سایت یا وبلاگ شما همچنین ممکن است مجازات شود، با توجه به اینکه بخشی از پیوندهای شما در پایگاه داده backlinks شما (یا فقط یک پیوند جداگانه) مشکوک به نوعی دستکاری یا مصنوعی هستند.

آمار سرد در مورد رتبه بندی و لینک ها پایگاه داده

بنابراین، رابطه معینی بین موقعیت واقعی در SERPs و پایگاه داده لینک ها هر وب سایت وجود دارد. اما چقدر سخت است؟ در اینجا یک لیست از نقاط گلوله برای نشان دادن آنچه که لینک های خارجی می تواند با رتبه بندی خود را در مقیاس انجام دهد.

  • موقعیت های بالاتر در SERPs با تعداد منابع لینک در حدود 30 در ارتباط هستند؛
  • این تخمین همبستگی می تواند حتی بیشتر چشمگیر باشد، با توجه به این که همبستگی های کوچکتر نیز تعجب آور نیست - با توجه به این که Google می تواند در مورد 200 سیگنال رتبه بندی متکی باشد؛
  • بیش از 99 درصد از تمام وب سایت ها و وبلاگ ها که توسط مطالعه موردی بررسی شده اند، حداقل یک لینک خارجی درج شده داشتند؛
  • در حدود 22٪ از صفحات فردی به خوبی با هیچ لینک خارجی خارجی رتبه بندی شد؛
  • داشتن لینک های بیشتر می تواند با یک رتبه بالاتر رتبهبندی شود، اما شرط بندی بر تعداد آنها به جای کیفیت، لزوما به این معنی نیست که وبسایت شما در بالای جستجو نشان داده می شود.
December 22, 2017