Back to Question Center
0

منابع برای ایجاد استراتژی های ایجاد پشت صحنه چه هستند؟

1 answers:

اجازه دهید با یک تعریف از استراتژی ساخت لینک شروع کنیم. اگر گوگل برای این مدت است، شما یک لیست از تاکتیک هایی دریافت خواهید کرد که می تواند به شما در برقراری ارتباط کمک کند اما شما را به یک استراتژی ساخت پیوند کلی هدایت نکنید.

به طور کلی، این استراتژیها مفهوم ایجاد محتوای ارزشمند را برای ایجاد منابع وب دیگر به شما پیوند می دهد. یکی دیگر از مفهوم که می تواند به ایجاد لینک تبدیل شود عبارتند از: ایجاد روابط و مشارکت آنلاین؛ تشویق مشتریان به پیوند؛ به اشتراک گذاری منبع در جامعه خود؛ شرکت در رویدادهای آنلاین و اجتماعی.

backlink building strategies

همه این مفاهیم معتبر و ارزشمند برای استراتژی ساخت backlink هستند. با این حال، آنها تنها به ما دلایل ممکن را نشان می دهند که چرا سایر منابع وب می توانند به دامنه شما پیوند دهند - lampadine per frigo led. آنها به سوال شما پاسخ کامل نمی دهند، فقط نصف استراتژی را ارائه می دهند.

استراتژی پیوند ساختمان فرآیند دستیابی به اهداف تجاری از طریق منابع وب موجود است. پیوند روند ساختن به عنوان یک تاکتیک در نظر گرفته می شود زیرا هدف نهایی شما به طور مستقیم به اعدام بستگی دارد. با این وجود، بدون دستیابی به نتیجه صحیح، امکان دستیابی به یک نتیجه وجود ندارد. در غیر اینصورت، پیوندهای امن شما ممکن است یا نتوانند به عنوان اهداف واقعی کسب و کار شما عمل کنند.

این مقاله به رویکرد صحیح به استراتژی های ساخت لینک های جستجوگر اختصاص داده شده است. اجازه دهید ما با آنچه که هدف اصلی شما در ساختن پیوند اولیه است باید شروع کنیم.

  • ایجاد ارتباط بین منابع وب با کیفیت

کاملا واضح است که هر وبسایتی با وجود اینکه جهت و اندازه نیاز به backlinks است. بخشی اساسی از ساختار اینترنتی وجود دارد. با این حال، چرا ما به لینک های خارجی نیاز داریم؟

دو دلیل اصلی شما نیاز به backlinks وجود دارد:

  1. در ارتباط با جوامع آنلاین معتبر، وب سایت ها و سیستم عامل در صنعت شما؛
  2. برای رتبه بندی معیارهای مرتبط و با حجم بالا رتبه بندی کنید.

گوگل وب سایت ها را با الگوریتم PageRank ارزیابی می کند. این الگوریتم گوگل از لینک های دیگر از منابع معتبر دیگر برای تعیین محبوبیت وب سایت، قدرت و ارتباط استفاده می کند. این الگوریتم به طور مستقیم بر موقعیت وب سایت در صفحه نتایج جستجو تاثیر می گذارد و شهرت منبع وب را در چشم های گوگل بالا می برد.

backlink building seo

  • دریافت ترافیک هدف

استراتژی روشن برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری در لینک ساختمان. شما نیاز به هدایت یک فراتر از هر لینک دارید. در غیر این صورت، تمام این کمپین ها و تلاش هایی که در آن قرار داده اید، بی فایده خواهد بود. بنابراین، از شما بپرسید که آیا شما به یک لینک نیاز دارید؟ رایج ترین و معقول ترین پاسخ به این سوال، افزایش ترافیک است. ترافیک به این معنی است که مشتریان بالقوه بیشتر روی سایت شما کلیک کرده و احتمالا به مشتریان خود تبدیل خواهند شد. تعریف هدف شما باید با تحقیق فرصت شروع شود. شما باید تحقیق کنید که چه طرزهای موجود در توازن خود و چگونگی بهره گیری از آنها باشد.

تجزیه و تحلیل عملکرد فعلی سایت خود، منابع وب که برای شما در دسترس است، و یک طرح برای بهبود آن ایجاد کنید. با انجام این کار شما می توانید استراتژی ساخت لینک خود را توسعه دهید.

December 22, 2017