Back to Question Center
0

آیا می توانم لینک های با کیفیت بالا را بدون خطر به رتبه بندی من آسیب برسانم؟

1 answers:

وبسایتهای معتبر و وبلاگهای دارای رتبه PageRank بالا و اختیار دامنه، مکانهای مناسب برای ایجاد لینکهای با کیفیت بالا با. در حقیقت، موتورهای جستجو این لینک ها را تجزیه و تحلیل می کنند تا "درک" کنند که چگونه وب سایت شما معتبر است و ارزش واقعی آن را به کاربران می دهد. به همین دلیل داشتن یک نمای لینک کیفیت ارگانیک برای وب سایت یا وبلاگ بسیار اهمیت دارد، مگر اینکه شما بخواهید آن را در جایی بسیار دور از نتایج جستجوی بالای گوگل در SERPs نشان دهید - cancer council australia hats for sale.

مشخصات پیوند ارگانیک

در عین حال، یک نمایه خوب ارگانیک نشان می دهد که شما در حال ایجاد لینک های با کیفیت بالا فقط به صورت طبیعی و ارگانیک. به عنوان مثال، هر عملیات پیچیده، اسپم، با کیفیت پایین، دستکاری، تجاری یا تبادل با لینک ها، گوگل بسیار نابینا است. در واقع، چنین اقداماتی به سادگی با دستورالعمل های اصلی وب مستر، که به طور کلی برای توسعه وب قابل قبول است و کل مفهوم بهینه سازی موتور جستجو در مقیاس. بنابراین، چه چیزی یک استراتژی ساخت پیوند نسبتا "قانونی" ایجاد می کند که هرگز به عنوان یک نقض شناخته نمی شود؟ همه چیزهایی که شما نیاز دارید فقط برای ایجاد لینک های با کیفیت بالا بدون درخواست برای کسانی که قبلا ذکر شده طرح های پیچیده و یا دستکاری است که توسط موتورهای جستجو اصلی معتبر نیست. فقط چیزهایی اتفاق می افتد به طور طبیعی.

خوب بودن

بیایید به نقطه برسیم. رویکرد بی نظیری برای ایجاد لینک لینک چیست؟ من معتقدم که همه چیز را که باید احساس امنیت کنید فقط برای جلوگیری از "تاریک". هرگز به دنبال هر تکنیک جستجوگرهای خاکستری یا کلاه سیاه با استفاده از تکنیک های SEO نیستید که تنها در نظر گرفته می شود که با الگوریتم پیچیده ای که توسط گوگل برای تعیین هر موقعیت رتبه بندی وب سایت در SERPs استفاده می شود. به این ترتیب، هیچ مجوزی برای توجیه اعمال وبسایت یا وبلاگ شما با مجازات رتبه بندی Google وجود نخواهد داشت.

تشویق اتصال با کیفیت با محتوای کیفیت

ایجاد محتوای شما به عنوان یک مکانیسم مفید برای ایجاد لینک های با کیفیت بالا در بهترین راه طبیعی ممکن است. احتمالا این امر در نهایت امن ترین راه برای ساختن لینک آلی بدون خطر برای آسیب رساندن به رتبه بندی شما می باشد. به یاد داشته باشید - همیشه می توانید از محتوای صفحه معمولی خود بیشتر بدست آورید - همه چیزهایی که لازم دارید فقط برای اطمینان از این امر منحصر به فرد، مرتبط و ارائه ارزش واقعی است به مخاطبان هدف شما. به این ترتیب، شما قادر خواهید بود که پسوند لینک ها، منافع، اشتراک ها، اشتراک ها و اشاره های خود را ادامه دهید. در عین حال شما خودتان را به عنوان یک رهبر صنعت معتبر معرفی می کنید، در حالی که با داشتن وب سایت یا وبلاگ شما حتی با وزن بیشتر، از نظر بازدید کنندگان جالب توجه خود، و همچنین موتورهای جستجوگر خود.

در نهایت، در اینجا برخی از نقاط گلوله برای شما شروع به حرکت در مسیر درست است. به این ترتیب شما می توانید لینک های با کیفیت بالا را برای اهداف جستجوگر اینترنتی ایجاد کنید و از ابتدا احساس امنیت کنید:

  • اطمینان حاصل کنید که محتوای شما نه تنها به افراد مناسب اهمیت می دهد، نقطه سفر کاربر. وقت آن رسیده است که اصول بازاریابی دیجیتال قدیمی خوب را به یاد بیاورید؟).
  • عاقل باشید که یک حضور آنلاین قوی برای وب سایت خود ایجاد کنید. به جوامع علاقه مند وارد شوید و چندین نمایه اصلی کسب و کار را برای توزیع بهترین نوشته های خود را در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید.
  • یک بخش از محتوای متنی ساده خود را تغییر دهید. به یاد داشته باشید، همه چیز شما نیاز به راه اندازی یک ساختمان لینک کاملا طبیعی - محتوای خود را به ارزش، به اشتراک گذاری، ذکر و گرفتن لینک با. آن را به شیوه ای نزدیک به خود راه می اندازد - برخی از محتویات محتوا جذاب و با ارزش را به چیزهایی که مخصوصا جذاب و چشمگیر هستند، مانند Infographics های مختلف، صفحات مفید دستی و هر وسیله دیگر تجسم داده های عملیاتی. این واقعا برای ساخت لینک ها کار می کند، علاوه بر امن ترین راه ممکن است.
December 22, 2017