Back to Question Center
0

آیا می توانید به من کمک کنید مزایای SEO از لینک ها توضیح داده شود؟

1 answers:

قبل از هر چیز، بیایید نگاهی به واژه نامه اصلی درباره لینک ها در جستجوگرها داشته باشیم. شما باید این شرایط عادی را در مورد خود لینک وب و روند ساخت لینک در مقیاس بدانید. بیایید نگاهی اجمالی از اصول اولیه درباره لینک هایی که با تعاریف هسته توضیح داده شده نگاه کنیم - omega plus milk froika aha.

مبانی بسیار زیادی درباره لینکهای توضیحی

پیوند آب

Link Juice - برای برآورد عمومی، به جای اندازه گیری دقیق. پیوند آب یک "قدرت"، "ارزش" و "اقتدار" ممکن است یک پیوند از یک صفحه وب به یک دیگر منتقل شود. این اصطلاح برای ارجاع به لینک های با کیفیت با مشخصه DoFollow در کد HTML استفاده می شود. چنین لینک هایی معمولا در نظر گرفته می شوند که یکی از مهمترین معیارهای پیوند وب شناخته شده به عنوان رتبه PageRank را تصویب یا توزیع کنند.

لینک ها با DoFollow

لینک های DoFollow - تنها نوع لینک هایی هستند که برای هدف جستجوگر مورد استفاده قرار می گیرند. به سادگی، قدرت قوی لینک با DoFollow عمدتا در اطراف توانایی خود را برای انتقال لینک آب می شود. این لینک ها برای اهداف نمایه سازی استفاده می شود - منظورم این است که آنها به جستجوی ربات های خزنده می روند از طریق بخش های مختلف و صفحات سایت یا وبلاگ شما. در همان زمان، لینک های با DoFollow یک مسیر خارجی را که به صفحه مقصد در جاهای دیگر در وب ارائه می دهد، ارائه می دهد.این بدان معنی است که هر کاربر زنده مجاز است "مسیر" پیوند چنین ارتباطی را دنبال کند.

لینک با NoFollow

لینک های NoFollow را می توان نوع دیگر لینک ها توضیح داد، با این حال داشتن وزن صفر و صفر در SEO. جاسازی شده با برچسب NoFollow، این لینک ها نمی توانند لینک آبجو را منتقل کنند. از این رو، آنها تاثیر مستقیمی در موقعیت رتبه بندی صفحه نداشته اند. به عنوان مثال، لینک های NoFollow می تواند مورد استفاده قرار گیرد زمانی که شما نیاز به تنظیم یک اتصال خارجی با وب سایت یا وبلاگ به طور کامل قابل اعتماد نیست. با این حال، آنها هنوز برای شاخص بندی بهتر مفید هستند و می توانند به شما در ایجاد یک مجموعه متنوع از لینک های مختلف با قدرت و هدف نابرابر. و خصوصا تنوع، بیشترین مزایای استفاده از مشخصات لینک شماست. منظورم این است که این سیگنال به اندازه کافی بحرانی است که گوگل در هنگام اعطای رتبه بندی رتبه بندی در نظر گرفته شود.

لینک های کم کیفیت

این دسته از لینک ها را می توان به عنوان اتصالات کم کیفیت که معمولا در یک تلاش ناامید کننده برای بالا بردن موقعیت های رتبه بندی جستجو در حال حاضر در تمام هزینه توضیح داد. منظورم این است که شرط بندی بر روی مقصد های هرزنامه ای، غیرمستقیم یا حتی غیرقانونی، این پیوندها بیشتر به تلاش کل SEO شما آسیب می رساند، نه اینکه هرگونه بهبود واقعی را به وجود بیاورد. به همین دلیل باید هشدار داده شود و از لینکهای با کیفیت پایین که معمولا در مقادیر عظیمی از چرخهای پیوند (مبادلات پیوندها)، PBNs (شبکههای خصوصی وبلاگ) ایجاد شدهاند یا از ارائه دهندگان بیپروایی ارائه دهنده لینکهای پرداختنی به ظاهر طبیعی برای فروش.

لینک های داخلی

این نوع ساختمان لینک برای ایجاد یک پایه محکم برای معماری وبسایت، کمک به تجربه بهتر و کاربر پسند مرور مرور. پیوندهای داخلی درون یک دامنه قرار می گیرند - فقط ساده تر کردن حرکت در بخش های مختلف و صفحات مرتبط در یک وب سایت یا وبلاگ. با این حال توجه کنید که یک ساختار منطقی خوب هنوز یک سیگنال کاملا قابل اندازه گیری است که می تواند در موقعیت بالقوه موقعیت رتبه بندی جستجو در طولانی مدت، حداقل به طور غیر مستقیم.

December 22, 2017