Back to Question Center
0

کدام یک از ابزار بیننده backlink می تواند به من کمک کند مشخصات مناسبی از لینک های وب را بسازد؟

1 answers:

خوب، لینک های با کیفیت به طور عمده برای ارزش خود شناخته شده ارائه تجربه مرور کاربر پسند از طریق محتوای هر صفحه وب و یا وبلاگ. با توجه به پیوندهای داخلی، ساختار سازماندهی آن به درستی سازماندهی شده است و به بازدیدکنندگان واقعی کمک خواهد کرد که به آسانی در هر بخش محتوا عمیق تر حرکت کنند. بدون نیاز به گفتن اینکه بازدید کننده بیشتر از هر بازدید کننده پرداخت می شود، اقدامات بیشتر به طور متوسط ​​انجام می شود و قدرت بیشتری توسط موتورهای جستجو اصلی (مانند گوگل و همچنین یاهو و بینگ). در واقع، پیوندها از جمله افرادی هستند که بر سر زبان های مدرن جستجوگرها حکمرانی می کنند - counterfeit canadian banknotes wiki. بنابراین، نمایه پیوند وب شما ارزش تحقیق حداقل با چند ابزار مشاهده کننده پشتیبانی backlink از استفاده است، آیا این نیست؟

backlink viewer

تبدیل ساختمان لینک به فرآیند کاملا قابل کنترل

اما چگونه برای به دست آوردن حداکثر عملکرد رتبه بندی در SERPs گوگل؟ چگونه می توان استفاده درست از لینک ها را انجام داد؟ وقتی چیزی به اشتباه می روید چه اتفاقی می افتد؟ و این که مجازات های احتمالی بیشتر باشد، آیا این اتفاق می افتد؟ و چرا باید بعد از همه این تحقیقات پشت سرهم خسته کننده را اجرا کنید؟ خوب، این زمانی است که سرگرم کننده شروع می شود - و در آن می آید انتخاب گسترده ای از ابزارهای مختلف مشاهده کننده backlink. و بله، آنها می توانند به شما در ایجاد مشخصات مطلوب لینک های وب کمک کنند. کدام یک از ابزار بیننده را پشتیبانی می کند باید برای کمکی برتر خود انتخاب کنید؟ بیایید نورد بگیریم

3 راه قدیمی برای «لینک« ایده آل »

قبل از شروع، مطمئن شوید که ما از این سه تکنیک ساخت پیوند متعارف برای ایجاد نمایه ایده آل از پیوندهای وب استفاده می کنیم - هیچ ابزار مشاهده کننده backlink یا هر چارچوب تحلیلی دیگر نمی تواند با شروع درست کمک کند. به همین دلیل است که علاوه بر انجام بهترین کارها برای جلوگیری از جستجوگرهای سیاه و سفید مثل طاعون، توصیه می شود تلاش های خود را به موارد زیر متمرکز کنید:

  1. به خاطر داشته باشید که محتوای همیشه پادشاه است، بهینه سازی جستجو سایت. این بدان معنی است که شما همیشه باید به محتوای با کیفیتی که ارزش را ارائه می دهید، اولویت بندی کنید.
  1. پس از تأیید دقیق و احراز هویت دقیق، پیوندهای جدید جدید تنظیم می شوند.
  1. از پرداختن به معاملات و یا مبادله با لینک ها اجتناب کنید و برای PBN ها (شبکه های خصوصی وبلاگ ها).

آیا همه اینها را می دانید؟

چه چیزی ممکن است برای بسیاری از صاحبان وب سایت های تازه کار شگفت انگیز است که تا کنون نه همه لینک ها با طبیعت برابر ایجاد شده است. آیا مطمئن هستی که آنها را برای هدف درست ساختی؟ پس از همه، آیا نمایه فعلی لینک های وب شما می تواند انتظارات کافی در جستجوگرها را برآورده کند؟ بیایید این تفاوت را انجام دهیم - این چیزی است که برخی از پیوندها برای رسیدن به مزایای بسیار قابل توجه و کاملا قابل اندازه گیری در جستجوگرها هدف قرار می گیرند. در حالی که دیگران وزن واقعی ندارند، توسط موتورهای جستجوی بزرگ دیده می شود که کاملا ناعادلانه است. چه چیز بیشتر - در اینجا وارد یک اتصال کاملا قطعی می شویم - در حقیقت، لینک های ارسالی نیز ممکن است حتی زیان آور باشند، به خصوص وقتی که چنین استفاده نامناسب برای طولانی مدت در نظر گرفته شود.

Backlink tools

هر طعم دارای طعم مختلف است

قرار دادن آن در انگلیسی ساده، پیوند های مختلف طراحی شده است که در چند طعم مختلف آمده است - به این دلیل که هر لینک نیست انتقال (یا در نظر گرفته شده برای عبور) از طریق دروازه backlinking به SEO است. منظورم کلید backlinking برای بهینه سازی جستجو PageRank (a. ک. a. TrustRank) سیستم عددی ممتاز کیفیت فوق العاده مهم از 0 تا 10 برآورد شده است. استفاده از این تعریف اصلی به طور کلی پذیرفته شده است برای تبدیل اهمیت، قابلیت اطمینان و اهمیت هر صفحه وب به شاخص معیار دقیق دقیق.

بنابراین، بگذارید آن را یک بار دیگر تلفظ کنیم - قبل از هر چیز، نمایه وب سایت "ایده آل" شما فقط باید با لینک های مناسب. از نظر SEO، این بدان معنی است که شما باید از لینک های هدایت و پیگیری بدون درنگ و یا حداقل از استفاده از آنها بدون هدف معقول.

Redirect Links

لینک تغییر مسیر لینکهای خاصی است که با تکیه بر تغییر مسیر (معمولا در PHP نوشته شده است) - به شما در وب سایت مورد نظر از طریق صفحه میانبر (در وب سایت همان میزبان) )، به جای پیوند مستقیم به هدف در یک شات.

لینک با Nofollow

لینک های بدون دنباله با مقدار attribute Nofollow HTML جاسازی شده. این نوع پیوندها از مفهوم اصلی لینک با هدف تعریف شده برای اهداف جستجوگرها طراحی شده است. بنابراین، به جای شرط بندی در جستجوگرها، پیوندهایی با Nofollow به طور مستقیم به نشانی اینترنتی وب سایت هدف در یک حرکت اشاره می کنند - هیچ گونه صلاحیت یا اعتماد را به هیچ وجه ارائه نمی دهند. البته، لینکهای No-Follow برای یک خط از دلایل طراحی شده بودند - برای مثال، آنها در خدمت مقاومت در برابر نوع خاصی از اسپم موتور جستجو هستند (در غیر اینصورت، برای جلوگیری از spamdexing). آنها همچنین برای باز کردن درب برای تجربه تجربه انسان تنها (i. e. ، آنها لینک آب را نمی گذارند). بنابراین، با استفاده از ویژگی پیوند بدون پیگیری می تواند یک تصمیم به خوبی شکل گرفته باشد، e. g. ، به ویژه برای آن دسته از وب مسترها و صاحبان سایت که به دلایلی به طور هدفمند به صفحات هرزنامه پیوند دارند.

مزایای هوشمند انتخاب

با داشتن همه چیز در محل، بیایید به نقطه بحث فعلی ما برگردیم - کدام یک از ابزار بیننده backlink می تواند مشخصات مناسبی از لینک های وب را ایجاد کند؟ خب، این بستگی دارد. به سادگی به این دلیل که من در طی سال گذشته ابزارهای مختلف تحلیلی مختلفی را با تمام ویژگی های منحصر به فرد خود و نقاط ضعف وحشتناک هر دو آزمایش کرده ام. برای من، گزینه های زیر را یافتم که معقول ترین آن هاست - Moz's Open Site Explorer (Moz)، Semalt Analyzer (Semalt)، ابزار جستجوگر Majestic، و Ahrefs Backlink Viewer / Checker Tool. البته، تنها تصمیم شما برای تصمیم گیری است - اما من اصرار دارم که هر کدام از آنها را حداقل در کوتاه مدت مورد آزمایش قرار دهید. توجه داشته باشید که من به انتخاب خوبی انتخاب شده است، انتخاب بهترین ابزار بینابین پشتیبان و انجام نرم افزار تحلیلی - با توجه به ارزش واقعی پیشنهادات عملی خود، تجربه کاربری با کیفیت، مجموعه ای بصری از گزینه های اساسی و نتایج نهایی، از جمله دیدگاه رقابتی بسیار دقیق.

Backlinks for website

نگه داشتن تهدید در انتظار

برای نتیجه گیری، من می خواهم شما را به ارمغان بیاورد بسیار اصول برای شکل دادن مشخصات مطلوب خود را از لینک های وب. منظورم این است که قبل از کشف افق های جدید با ابزار مشاهده کننده جدید backlink viewer شما بهتر است که فیس بوک فعلی شما را اصلاح کنید. یک شروع تمیز داشته باشید - از Disavow Tool گوگل برای از بین بردن همه چیزهایی که ممکن است دچار استراتژی SEO خود در مقیاس شوند، یا حداقل کاهش کیفیت نمایه Backlink خود را تا حد معینی. به طور خلاصه، حتی اگر فقط درباره یک وبسایت خاصی که با آن ارتباط دارید احساس شگفتی کنید. انجام این کار، از ابزار Disavow استفاده کنید تا به Google بگویید که این پیوندهای عجیب و غریب را که هنوز در مورد آن وجود ندارد، حداقل برای لحظه ای. به این ترتیب، بسیاری از مدیران حرفه ای وب با استفاده از این ابزار اساسی (به جای آن ابزار بیننده محبوب backlink) - فقط برای بازگشت و لغو، تنظیم و یا اصلاح سریع برای هر گونه شیوه های گذشته SEO که برای برخی از آنها توجه.

December 22, 2017