Back to Question Center
0

چگونه می توان لینک های خوب را به شیوه های رایگان و صریحا دریافت کرد؟

1 answers:

لینک های خارجی و یا ورودی به عنوان موتور برای جستجوگرها در روزهای ما خدمت می کنند. پیوندهای پشتیبان توسط موتورهای جستجو، به ویژه توسط گوگل، مورد قدردانی قرار می گیرند و به آنها در تعیین رتبه وب سایت در صفحه نتایج جستجو کمک می کند. بر اساس برخی منابع، لینک های ورودی دومین عامل رتبه بندی گوگل پس از محتوا هستند. بدون پشتوانه، کسب و کار شما برای مشتریان بالقوه شما قابل مشاهده نخواهد بود و پس از آن از بین خواهد رفت - казино технолоджи.

امروزه الگوریتم های رتبه بندی چندین سال پیش کار نمی کنند، چرا که تعداد لینک های ورودی مهمترین عامل برای نمایه لینک مفید است. در حال حاضر، موتورهای جستجو، کیفیت لینک ها را به جای میزان آنها ارزیابی می کنند. این قابل توجه است که از کدام منابع پیوند شما در حال آمدن است و اینکه چگونه آنها مربوط به محتوا در وب سایت است. در واقع، موتورهای جستجو از عوامل بسیاری برای تعیین کیفیت لینک های ورودی برای رتبه بندی سایت ها استفاده می کنند. با این حال، سازندگان لینک با تجربه، چهار دسته گسترده را تشخیص می دهند - ربط، اعتماد، تنوع و اقتدار. بنابراین، تمام پیوندهای ورودی شما باید این چهار معیار ضروری را دنبال کنند. اگر آنها این الزامات را دنبال نکنند، باید سعی کنید کیفیت آنها را بهبود بخشید یا از ابزار Google Disavow Tool استفاده کنید تا آنها را حذف کنید.

بنابراین، ما در مورد برخی از ضروریات نحوه دریافت لینک های کیفیت از وب سایت های قابل اعتماد و قابل اعتماد.

روش برای دریافت لینک های خوب برای بهبود رتبه صفحه وب سایت

یک هدف ساختمان پیوند این است که لینک خود را به نظر می رسد طبیعی است که لینک خود را طبیعی. روش ارگانیک برای ایجاد لینک ها، تولید محتوایی با کیفیت و جذاب است تا کاربران بتوانند به آن لینک دهند. با این حال، در واقعیت، این اتفاق همیشه رخ نمی دهد. راه کارآمدتر این است که منابع وب با قدرتمندترین منبع را با محتوایی که آنها مایل به پیوند با آن هستند، هدف قرار دهند. مشکل این است که به دست آوردن لینک ها از سایت های PageRank بالا دشوار است، زیرا آنها فقط با دامنه های محبوب کار می کنند و دارای استانداردهای بسیار با کیفیت هستند. با این حال، در این پاراگراف، ما برای شما برخی از استراتژی های ایجاد لینک موثر جمع آوری می کنیم که به شما کمک می کند لینک های خوب را بدست آورید.

  • تکنیک متحرک ایجاد شده توسط براون دین

شما باید تحقیقات خود را در مورد بازار و پیدا کردن وب سایت ها و یا صفحات وب است که دیگر در دسترس نیست. در مرحله بعد، شما باید از هر تکنیک خزیدن پیوند حرفه ای استفاده کنید و دامنه هایی را که به صفحه ای که دیگر وجود ندارد مرتبط کنید.برای به دست آوردن این اطلاعات می توانید از Semalt Web Analyzer یا Majestic Crawling Tool استفاده کنید. در مرحله بعدی، شما نیاز به تشخیص مربوط به صنعت خود و حوزه های با ارزش است. قطعه جدیدی از محتوای خود ایجاد کنید یا یکی از مقالات موجود خود را در صورتی که به نقطه مورد نظر برسد، ارائه دهید و صاحبان سایت را برای جایگزین کردن لینک های غیر قابل دسترس با سایت جدید خود از سایت خود ارائه دهید. در بیشتر موارد، صاحبان سایت ها در مورد این پیشنهاد موافقت می کنند زیرا این یک فرصت عالی برای آنها است که پروفایل لینک خود را با یک پیوند دیگر.

  • روش تعویض لینک های شکسته

در ابتدا،. با این حال، در عمل عملی نیست. با توجه به این روش، شما باید دامنه های مورد نظر خود را تجزیه و تحلیل کنید و پیوندهای شکسته ای که به صفحات غیر قابل دسترس منتهی می شوند را پیدا کنید. سپس با استفاده از کروم Google Chrome Extension Broken Link Checker، شما باید لینکهایی را پیدا کنید که به صفحات خطا از یک منبع وب خاص اشاره دارند. با استفاده از این افزونه Google، شما قادر به پیدا کردن تعداد بی شماری از لینک های شکسته هستید. شما باید این پیوندها را مرتب کنید و تنها موارد مرتبط و ترافیکی را پیدا کنید. سپس شما نیاز به ایجاد یک قطعه محتوا در مورد همان موضوع که یک وب سایت در مورد و رسیدن به با معامله بهتر برای دامنه های هدفمند، ارائه آنها را به لینک به سایت خود را به جای یک خطا.

December 22, 2017