Back to Question Center
0

آیا امکان دریافت لینک های کیفیت از سایت های PR بالا وجود دارد؟

1 answers:

هنگام ایجاد لینک برای سایت خود، شما باید توجه ویژه ای به منابع شما برای این منظور انتخاب کنید. بزرگترین میزان وب مسترها و متخصصان ارشد سئو SEO ادعا می کنند که قدرتمندترین لینک هایی که پیوند آب با ارزش را انتقال می دهند از وب سایت های PR بالا مانند Google، YouTube، Wikipedia یا Facebook.

ما قصد داریم این مقاله را با فرض اینکه شما در حال حاضر یک حساب کسب و کار در فیس بوک و یک وب سایت یا حداقل صفحه اصلی برای شرکت خود دارید، شروع کنید.

بنابراین، همانطور که تمرین نشان می دهد، همه چیزهایی که شما نیاز دارید تا مقدار زیادی از ترافیک با کیفیت را در اطراف سایت خود تولید کنید، ایجاد یک محتوای به درستی پیکربندی شده با استفاده از شرایط جستجو مربوطه و ایجاد پیوندهایی از dofollow از وب سایت PR بالا.

سایت های PR بالا برای دریافت لینک های با کیفیت

یک کار دردناک برای دریافت لینک های با کیفیت از حوزه های قدرت بالا، به ویژه اگر شما اخیرا سایت خود را راه اندازی - temperature control vaporizer. با این حال، شما نباید از آنجا که بسیاری از تکنیک های ساخت پیوند آلی روی حیله و تزویر وجود دارد که به شما در دستیابی به TOP موتورهای جستجو در یک دوره کوتاه کمک خواهد کرد.

  • لینک های PR بالا از یوتیوب

یوتیوب یک پلت فرم رسانه ای محبوب متعلق به گوگل. نمره مالکیت دامنه این منبع وب 10 از 10 است. شما می توانید لینک های با کیفیت بالا از این منبع دریافت کنید، آپلود ویدئو خود را در آنجا. همه چیزهایی که شما نیاز دارید، ایجاد یک ویدئو دقیق در مورد محصولات یا صنعت شما به طور کلی است و این ویدیو را در وب آپلود کنید. پس از آن، شما باید یک توضیح ویدیویی جذاب، از جمله URL سایت خود را در آن ایجاد کنید.

  • لینک های بالا PR از ویکیپدیا

ویکی یکی از بزرگترین دایره المعارف آنلاین ایجاد شده با کمک داوطلبان. این منبع اینترنتی با اقتدار و ارتباط آن متمایز است. به همین دلیل است که از طریق ارجاعات متعدد به رتبه گوگل در رتبه بندی گوگل است. مقام ارشد ویکی پدیا نیز 10 از 10 است. این یک منبع عالی برای افزایش اعتبار و اقتدار هر دامنه است که آیا آن یک یا چند است یا جدید. راه های زیادی برای دریافت لینک های بالا PR از این منبع با ارزش وجود دارد. با این حال، هنگامی که به بررسی دستی می آید، همه چیز پیچیده تر می شود. قبل از انتشار هر پست، افراد واقعی آنها را بررسی و تایید می کنند. به همین دلیل لینک های شما ممکن است در طول فرآیند تأیید دستی انجام شود.


با این حال، چندین تکنیک مفید است که به شما کمک می کند لینک های قدرتمند از ویکیپدیا با وجود هر گونه محدودیت:

  1. ایجاد یک صفحه جدید در ویکی، با هیچ چیزی بر روی آن منتشر نکنید. برای برخی دوره این صفحه در مرحله پیش نویس قرار خواهد گرفت.
  1. سپس صفحه Wiki را با برخی از پرس و جوهای کمتر محبوب انتخاب کنید و لینک سایت خود را در آن قرار دهید. غیرممکن است که همه صفحات را تایید کنیم، به همین دلیل داوطلبان ویکی پدیا صرفا نرمافزارهای اطلاعاتی را که محبوب نیستند، نادیده میگیرند.
  1. لینک شما در فهرست منابع مرجع ظاهر خواهد شد.

ارزش ذکر است که پیوندهای ویکیپدیا پیوندهای بدون پیوند هستند. به همین دلیل پیوندهایی از این منبع سبب ترافیک شما نمی شوند. با این حال، برای افزایش اعتبار و اقتدار منبع وب خود، توصیه می شود لینک ها را از سایت های روابط عمومی بالا مانند ویکی پدیا.

December 22, 2017