Back to Question Center
0

آیا می توانید به من بگویید که چگونه لینک ها را در سال 2016 با وب 2 ایجاد کنید. 0 پیوند دادن شیوه ها

1 answers:

قبل از هر چیز دیگر، بیایید آن را روبرو کنیم - وب 2. 0 پیوند دادن شیوه ها هنوز هم کار می کنند! بنابراین، اگر می خواهید بدانید که چگونه لینک ها را در سال 2016 ایجاد کنید، مزایای مناسب بهترین وب 2 را بدست آورید. 0 پیوند دادن شیوه ها، بیایید از طریق یک راهنمای مختصر در زیر نگاه کنید. هدف ما ارتقاء رتبه بندی وب سایت یا وبلاگ شماست - بدون آسیب رساندن به کاربرانی که تجربه های معمولی دارند. و البته شما می خواهید همه چیز را برای جلوگیری از مشکوک شدن به استفاده از هر گونه تاکتیک یا طرح غیر قابل قبول داشته باشید. به این ترتیب، شما به طور بالقوه می توانید نقض دستورالعمل های اصلی وب مستر شوید و از این رو مجازات های شدید خود را به دست آورید - baumwollstoff preis. به همین دلیل است که من قصد دارم به شما نشان دهد که چگونه لینک ها را در سال 2016 به بهترین شکل ممکن و مطمئن ترین راه ایجاد کنید، نه با Google.

با این حال، به خاطر داشته باشید که برای ساخت وب 2 سودمند است. 0 backlinks شما باید در یک استراتژی کلی SEO به طور متعادل اجرا شود. و این به شما کمک می کند زمان و تلاش زیادی در ایجاد تنها لینک های نسبتا کارآمد داشته باشید که می تواند ارزش واقعی خود را برای بازدیدکنندگان خود ارائه دهد. در غیر این صورت، وب سایت شما یک پرچم قرمز را با Google ایجاد می کند و همیشه دیر یا زود با یک مجازات رتبه بندی می شود. به همین دلیل است که شما همیشه باید از وب سایت های زیادی که مایل به بسته های مختلف به فروش می رسند به صورت عمده یا حتی مجموعه های بزرگی از لینک های پرداخت شده HQ - از سخنان عاشقانه خود که ادعا می کنند تمام لینک های آنها فقط از وب سایت های معتبر و پر طرفدار ترین وب سایت ها و وبلاگ ها.

این فقط کلمه عادلانه من برای هشدار برای شما است که آن را به عهده گرفته - عجله برای یک معامله سریع معنی است که شما نه تنها هدر دادن پول به سختی، اما همه چیز را به سختی قابل پیش بینی و به احتمال زیاد به آسیب بیشتر از خیر. بنابراین، بیایید به نقطه بازگردیم - ایجاد وب 2. 0 لینک که در واقع قادر به ارائه بهترین نتایج عالی در جستجوگرها است. در زیر یک لیست از گلوله اصلی برای شما می آید تا بدانید که چگونه لینک ها را در سال 2016 بسازید - راه درست.

ایجاد حضور آنلاین

ایجاد پایه مناسب برای حضور فعال و طولانی مدت اجتماعی وب سایت یا وبلاگ اصلی شما. اولین گام شما در اینجا این است که پروفایل های خود را در وب 2 اصلی تکمیل کنید. 0 سایت های اجتماعی مربوط به طاقچه شما یا بحث عمومی موضوع. بنابراین، من قصد دارم چگونگی ایجاد لینک ها را در سال 2016 از همان ابتدا شروع کنم - شروع کنید با تکمیل پروفایل های خود در نقاط اجتماعی زیر:

  • صفحه شخصی خود را در Google My Business پر کنید
  • صفحه خود را در Yelp ایجاد کنید؛
  • حساب های اجتماعی کامل در توییتر، فیس بوک، LinkedIn؛
  • با تکمیل تایید پیوند صفحه الکسا ادامه دهید؛
  • دیدار TripAdvisor (باید انجام دهید اگر شما با B2B مقابله کنید، یا کسب و کار شما دارای یک جزء آجر و ملات).

شناسایی نام تجاری

هنگامی که همه حساب های اجتماعی و صفحات نمایه در محل قرار دارند، وقت آن است که لینک ها را به سایت اصلی خود اضافه کنید هر یک. انجام این کار، فراموش نکنید که پیوندهای تازه ایجاد شده خود را به متن کلیدی کلمه کلیدی مرتبط کنید. نکته: داشتن یک وبلاگ صوتی یا صفحات حمایتی خوب با سوالات و پاسخ ها (مانند Quora). که مثل جهنم کار می کند

ایجاد انجمن صفحات

در نهایت، همه چیز شما باید انجام دهید این است که به طور کامل از جهان از جستجوگرها را متوقف کنید، و به خوبی در یک محتوای با کیفیت است که ارزش برای کاربران ارائه می دهد. برای اینکه همه چیز طبیعی به نظر برسد، باید به موارد زیر تمرکز کنید:

  • محتوا هیجان را ارسال کنید تا گاهی اوقات مرتبط شود؛
  • ساختمان بیش از پنج پیوند در هفته؛
  • پست های تبلیغاتی در وبلاگ های وبلاگ Tumblr، صفحات فن در فیس بوک، وبلاگ های وردپرس، حساب ها در Instagram و کانال های ویدئویی در YouTube.
December 22, 2017