Back to Question Center
0

کدام نوع کد و ساختار backlink برای SEO بهتر است؟

1 answers:

قبل از اینکه ما در حال بررسی کد پیشوند استاندارد و ساختار مورد استفاده برای هدف SEO قرار بگیریم، اجازه دهید از برخی تعاریف اولیه استفاده کنم. به سادگی، هر لینک (در غیر این صورت، لینک وب ورودی) متولد می شود زمانی که یک وبسایت دارای یک نشانی اینترنتی است که راه را برای منبع دیگری از طرف دیگر در اینترنت در اینترنت فراهم می کند - به وسیله یک مرجع یا اضافه کردن آن URL. و مجموعه ای از لینک های ورودی ایجاد شده برای وب سایت، مشخصات پیوند آن را ایجاد می کند. به این ترتیب، موتورهای جستجوی عمده مانند Google و Bing از آن برای تعیین ارزش واقعی، محبوبیت و اهمیت هر وب سایت یا وبلاگ در مقیاس استفاده می کنند. با توجه به این که نه همه آنها برابر نیستند، فقط به دلیل افزایش حداکثر شمارش آنها هرگز لینک های پیوندی را به طور تصادفی ایجاد نمی کنند. هنگامی که به ساختن لینک آلی برای اهداف جستجوگرها می آید، چیز مهم این است که تنها کیفیت پیوند مهم است، نه مقدار آن - scivolo da giardino usati.


همانطور که قبلا گفتم، همه آنها به دنیا نمی آیند. به همین دلیل، قبل از هر چیز، بین دو نوع اصلی لینک های اینترنتی زیر تفاوت ایجاد کنیم. در حقیقت، با ویژگی های HTML در کد پشت لینک، و همچنین تاثیر استاندارد بر روی هر وب سایت از نظر SEO.

  • Backlinks DoFollow نه تنها برای اتصال دو صفحه جداگانه وب و "کشیدن" آنها با یکدیگر بلکه برای انتقال و توزیع معیارهای کیفی در هر دو طرف. به طور کلی صحبت کردن، پیوندهای پیوندی با DoFollow اغلب در بین عناصر قاطع تعیین می شود، زمانی که برای اعطای موقعیت های رتبه بندی جستجو. این نوع از لینک های وب برای ارزیابی استاندارد به PA (مجوز صفحه)، DA (مجوز دامنه)، PR (PageRank) و سایر معیارهای مانند اعتماد کاربر استفاده می شود.به طور معمول، چنین پیوندهای وب با خصیصه DoFollow در کد پشت لینک آنها در پستهای خبری، پستهای وبلاگ یا مقاله قرار میگیرد. گاهی اوقات آنها در پست های انجمن یافت می شود و بخش ها را می خوانند.
  • پیوندهای NoFollow برای اتصال دو صفحه جداگانه من طراحی شده اند. e. ، عمدتا صرفا برای اهداف ناوبری. به این معنی است که یک کد کدبندی backlink NoFollow برای انتقال صفحه یا دامنه اختیاری (a. ک. a. لینک آب). در نظر داشته باشید که این تفاوت به ظاهر کافی نباشد، از نظر خزنده و نمایه سازی، و نیز ارزیابی معیارهای عمده.

ساختار کد Backlink در SEO

چه چیزی یک ساختار اساسی از لینک ها در SEO ایجاد می کند؟ در واقع، هر ورودی ورودی شامل عناصر اصلی زیر می شود: تگ مرجع فوق العاده، متن تگ لنگر، مرجع لینک و تگ بسته.

  • هر لینک با
  • متولد شده است. بعد متن متن لینک است، که با تگ لنز backlink آغاز می شود O وب موتورهای جستجو را بگو پیوند در مورد پیگیری است، آن را نیز قابل کلیک و دارای یک نشان رنگی خاص برای بیرون آمدن از بقیه محتوای متن روی صفحه است.
  • هر لینک با تگ بستن به پایان می رسد که فقط به موتورهای جستجو می گوید که بسته شدن کل تگ لینک.
December 22, 2017