Back to Question Center
0

چگونه برای ایجاد لینک های dofollow در راه درست؟

1 answers:

لینک ها برای هر کسب و کار آنلاین ضروری هستند. مدیران وب بسیار مشتاق هستند که لینک های خود را به صفحات وب خود بفرستند، زیرا می توانند تلاش های SEO را افزایش دهند و سطح وب سایت را افزایش دهند. با توجه به آخرین به روز رسانی رتبه بندی گوگل، صاحبان وب سایت ها می ترسند که لینک های با کیفیت پایین را ایجاد کنند، زیرا می تواند باعث کاهش رتبه بندی و سایر موارد زیر شود - metal bar stools and chairs.به همین دلیل است که تمام مدیران وب به دنبال منابع بالای PR برای ایجاد لینک های روی آنها هستند. تعدادی از این منابع وب معتبر محدود است، و برای به دست آوردن فرصت های پیوند ساختمان از آنها سخت است. با این حال، اگر شرکت شما برای ایجاد روابط تجاری با وب سایت های PR بالا غیر ممکن باشد، دلیل این نیست که به تکنیک های پیوند اسپم پی ببرید. به جای این، شما باید برای راه های دیگر روی حیله و تزویر به دنبال لینک های PR بالا نگاه کنید. در این مقاله، ما در مورد چگونگی به دست آوردن لینک ها از سایت PR10 ویکی پدیا بحث خواهیم کرد.


در طول سال ها، ویکی پدیا برای بسیاری از بازاریابان مشکل بزرگی بوده است زیرا تقریبا غیرممکن است که این منبع را در گوگل. با این حال، این رقیب ابدی ممکن است برای کسب و کار شما در قالب کیفیت لینک های ورودی مفید باشد. ویکی پدیا میتواند توسط بازاریابان محتوا مورد استفاده قرار گیرد تا هر دو به کمک بهینه سازی موتورهای جستجو کمک کند و به مأموریت بزرگترین منبع آموزشی دنیا کمک کند.

مردم اغلب نقش لینک ها را در ویکی پدیا اشتباه درک می کنند. اکثر آنها فکر می کنند که اگر محتوای مربوط به صنعت وبسایت خود، به لینک های خود در بخش "لینک های خارجی" اضافه شود، کافی است. با این حال، در واقع، هیچ تاثیری ندارد. اگر رویکرد هوشمندانه ای برای اضافه کردن لینک های خود به ویکی پدیا داشته باشید، نتایج بسیار مثبتی به دست خواهید آورد. برعکس، می تواند مسائل بسیاری را شامل شود، از جمله داشتن دامنه اضافه شده شما به عنوان هرزنامه و ممنوعیت ویکی پدیا.

در این مقاله، من برخی از بهترین شیوه ها در لینک های ویکیپدیا را با شما به اشتراک می گذارم. بنابراین، اگر به درستی انجام شود، هنوز هم می تواند سود خوبی برای بهینه سازی موتور جستجو سایت شما باشد.

چگونه لینک ها در دهه گذشته تغییر یافته در ویکیپدیا؟

ویکی پدیا در سال 2001 به عنوان بزرگترین منبع اینترنتی آموزشی در جهان راه اندازی شد. در آن زمان لینک های خرید و سایر تکنیک های ساخت لینک های اسپم، بسیار محبوب نبودند. به همین دلیل است که همه برای ایجاد لینکهای پسین در ویکیپدیا مجاز بودند. با این حال، با توجه به وزن سنگین ویکی پدیا و لینکهای آن، مدیران وب در اثر جستجوگرها سریع بودند. از آن زمان، ویکی پدیا نگرش به ایجاد پیوندهایی از dofollow را در صفحات آن تغییر داده است. برای جلوگیری از حملات اسپم عظیم و نقض دستورالعمل گوگل، ویکی پدیا اجازه می دهد تا تنها پیوندهای nofollow را که هیچ نوع پیوند را انتقال نمی دهند قرار دهند. علاوه بر این، ویکی پدیا یک لیست پشتیبان را ایجاد میکند که هدف آن مسدود کردن دامنههایی است که آنها هرزنامه را در نظر گرفتهاند.

اگرچه پیوندهای نامحدود تاثیر کمتر بر روی جستجوگرها نسبت به موارد ناقص دارند، پیوندهای Wikipedia هنوز هم در بازار دیجیتال بیشتر مورد نیاز هستند. این را می توان با رتبه بالا از این منبع و گوگل نگرش مناسب به لینک از این منبع توضیح داد.

December 22, 2017