Back to Question Center
0

آیا ابزار indexer backlink هم اکنون ارزش استفاده از آن را دارد؟

1 answers:

آیا هنوز هم می دانید که آیا ابزار indexer backlink ارزش استفاده از آن را در حال حاضر، یا نه؟ پاسخ ساده - بله، آنها هستند. و بسیاری از دلایل برای تایید دوباره آن وجود دارد - اجرای شاخص مستند سازی مناسب باید برای هر وب سایت باشد. حداقل از آنجا که به طور کلی به وب سایت سفید هات رتبه بندی شده است، آنها واقعا ارزان قیمت هستند. بنابراین، اجازه دهید با آن روبرو شویم - خدمات indexer backlink توانایی اصلی را در سال 2017 حفظ کرد و از سوی شریک متخصصان جستجوگرها انتظار می رود که در آینده قابل درک باشند - baumwollstoff bedrucken. به همین دلیل است که من در حال حاضر به بررسی مختصری از پیشنهادات معقول تر در رابطه با نقل قول های تجاری محلی، انتشارات مطبوعات، شبکه های سندیکا و مفهوم «SEO منفی» خواهم پرداخت که از آنجایی که Indexer فعلی Backlink برای بیشتر کار می کند.

backlink indexer

نقل قول های کسب و کار محلی

قبل از هر چیز، نقل قول های کسب و کار محلی هرگز نباید نادیده گرفته شود، به خصوص در مورد بسیاری از پروژه های آنلاین منطقه ای و یا فعالیت های کسب و کار کوچک. فقط به این دلیل که حتی پیوندهای مجاز کاملا قانونی و قدرتمند احتمالا در کوتاه مدت به گوگل دسترسی ندارند. چرا؟ مشکل این است که سهم شیر از توصیف محتوا مربوطه اغلب در ارسال ها بارها مورد استفاده قرار می گیرد. و چرا نباید مزیتی منطقی نسبت به رقبای نزدیک خود داشته باشید و رهبری کنید؟ بنابراین، ابزار indexer backlink ارزش استفاده از حداقل است زیرا وب سایت شما نیازمند نقل قولهای بیشتری است که بدون داشتن هیچیک از آنها توسط موتورهای جستجو ناشناخته است.

مطبوعات

این چیزی است که تقریبا هر پیوند خروجی از انتشارات مطبوعاتی یا فقط استناد یا در واقع noindex. چرا؟ به سادگی به این دلیل که موتورهای جستجو اصلی مانند گوگل خود می دانند که هر کسی می تواند برای یک زنجیره پرش از انتشار مطبوعات پرداخت. به عنوان یک نتیجه، شما به راحتی می توانید صدها لینک از انتشارات مطبوعاتی در رسانه های قدرتمند و یا وب سایت های خبری دریافت کنید. با این وجود، تنها یک یا دو نفر از آنها احتمالا در لیست گوگل از SERPs برداشت خواهند شد. و در اینجا راه حل شماست - نتایج متوسط ​​برای کسانی که لینک های نمایه سازی شده را می توان با ابزارهایی مانند indexers redirection مانند Indexed Instant Links Indicator، و همچنین Backlinks Indexer انجام داد. من آنها را هر دو را امتحان کرده ام، بنابراین تنها برای شما تصمیم می گیرید که کدام یک را انتخاب کنید.

شبکه های سندیکایی

متاسفانه، زمان زیادی را برای Google و سایر موتورهای جستجو برای یافتن لینک های به روزرسانی که اخیرا ایجاد شده است حتی با شبکه های پیشرو مانند Tumblr، Blogger و .به همین دلیل است که من معتقدم که خدمات indexer backlink بسیار مفید است. پس از همه، مزایای بازاریابی واقعی برای نشان دادن این منابع باید در میان منافع اصلی شما باشد، درست است؟

check backlinks

"SEO منفی"

این یک موقعیت بسیار رایج است که یک رقیب فقط کل وب سایت متعلق به حریف موفق خود را. منظورم این است که به راحتی می توانید از نوشته های منحصر به فرد خود برای انتشار آنها به عنوان یک محتوای صفحه کلون شده در جای دیگر با استفاده از رتبه PageRank بالاتر و یا مجوز دامنه استفاده کنید.به این ترتیب ممکن است به نظر برسد که وب سایت شما صرفا محتوای کل صفحه را به طور کامل رونوشت تهیه کرده است، نه اینکه شخصا آسیب دیده باشد. به همین دلیل بهتر است همیشه تمام صفحات خود را سریعتر از آن دسته از افرادی که ناامید به نظر می رسند را به عنوان مستندات به کار ببرید و فقط بخشی از کار سخت خود را سرقت کنید. در نهایت، یک اثر آینده نگر از "SEO منفی" باید آخرین چیزی کاملا قانع کننده باشد که آن را یک بار دیگر بگوید - مراقبت از رسیدگی به یک مجموعه مناسب از شاخص های بازتابنده تلاش هنوز هم باید برای هر وب سایت.

December 22, 2017