Back to Question Center
0

چه چیزی باید در مورد لینک های بالا SEO برای ساخت وب سایت من بدانم؟

1 answers:

آیا می دانید چرا لینک ها در جستجوگرها بسیار مهم هستند؟ مشکل این است که بیش از حد بسیاری از افرادی که با موضوع پیوندهای وب با کیفیت آشنا هستند معتقدند که آنها تنها به تصمیم نهایی گوگل در زمینه رتبه بندی رتبه بندی جستجو برای هر وب سایت، وبلاگ و غیره کمک می کنند.مطمئنا چنین پیشنهادی منطقی است. اما در واقع، مطالعات اخیر مجددا تأیید کرد که هر لینک لینک ورودی آلی هر وب سایت (در غیر این صورت، لینک های بالا SEO) در واقع در میان 3 مهم ترین عوامل در نظر گرفته شده توسط الگوریتم جستجوی جستجوی پیشرفته گوگل - umzug mit.

top seo backlinks

البته، اهمیت فوق العاده از لینک های کیفیت به خوبی شناخته شده توسط همه کسانی که در صنعت بهینه سازی جستجو. اما اکنون نفوذ نهایی آنها حتی از قبل قوی تر شده است - به همین دلیل است که شما باید همه چیز را در مورد مفهوم بالا لینک های جستجوگرها، حقوق صاحبان SEO، حق امتیاز و لینک آب. برای دادن یک تصویر کامل از بهینه سازی موتورهای جستجو و لینک های وب، من با برخی اصطلاحات اساسی شروع می کنم.

چه چیزی یک مفهوم از لینک های بالا SEO را می سازد؟

اول از همه، یک اصطلاح "backlink" یک لینک ورودی از یک وب سایت شخص ثالث، وبلاگ یا احتمالا هر منبع اینترنتی دیگری که در اینترنت یافت می شود. بعد، کلمه "top" توصیف یک ویژگی قوی یا عملکرد با کیفیت از لینک ها - از نظر SEO. پس از همه، کلمه "SEO" بدان معنی است که چنین لینک های وب در رتبه بندی موتورهای جستجو تاثیر می گذارد - یا در حالت خوب، مثبت یا منفی، و گاهی حتی در راه بی طرف. در واقع، عملکرد واقعی لینک ها در جستجوگرها به طور کلی بستگی به مجموعه ای از عوامل اصلی و مفاهیم مورد بحث در زیر دارد.

SEO Equity & Link Juice

بیایید تصور کنیم که جهان در وب به عنوان یک سیستم جهانی ساخته شده از تعداد بسیار زیادی از سایت های مرتبط و صفحات وب. و همه چیز در حال حرکت است - محتوای وب در حال گسترش است که توسط تعداد بیشتری از کاربران پیدا می شود - بیشتر و بیشتر مردم از آن استفاده می کنند، استفاده، به اشتراک گذاری و اتصال به آن. به این ترتیب، هر وب سایت و وبلاگ به نظر می رسد در یک روند مداوم ایجاد و توزیع مجوز صفحه بیشتر، PageRank و اختیار دامنه.

  • عدالت جستجوگرها وب سایت شما به پتانسیل رتبه بندی کلی شما ارجاع می شود - با مجموع ارزش گذاری صفحه و مجوز دامنه، همراه با قدرت ترکیبی از لینک های بالا SEO. با قرار دادن آن در زبان انگليسي، حق سايت SEO، توانايي وبسايت شما در رتبه بندي گوگل در رتبه گوگل است. خودشه.
  • پیوند آب (a. ک. a. حقوق صاحبان سهام به طور کلی توسط کارشناسان بهینه سازی به عنوان یک «زیر مجموعه» از ارزش کلی SEO شناخته می شود. همانطور که برای من، مفهوم آب پیوند را به رسمیت می شناسم، به عنوان "مقدار" از حقوق صاحبان سایت، توزیع می شود زمانی که دو صفحات جداگانه وب با هم مرتبط می شوند. بنابراین، پیوند آب یک جریان سرمایه گذاری در جستجوگرها است - از وب سایت میزبان منتقل شده و به مقصد منتقل شده است.

seo backlinks

پس از همه، در اینجا یک خط پایین برای مفهوم بالا لینک های جستجوگرها. در واقع، تمام اصطلاحات اساسی که قبلا ذکر شد (i. e. ، جستجوگرها حقوق صاحبان سهام، حقوق پیوسته و لینک آب) توسط انجمن جستجوگرها تئوری شده است - فقط برای درک چگونگی گوگل در واقع کار می کند. در حقیقت، آنها به زبان بهینه سازی مدرن، نه موتور جستجوی گوگل هستند. به عبارت ساده، هم گوگل و هم آکادمی آن وب مستر هیچ اشاره دقیقی به این مسئله واقعا ظریف ارائه نداده اند. بنابراین، من امیدوارم که مقدمه کوتاه شما در مورد لینک های بالا SEO به شما مفید خواهد بود، حداقل برای آن برای شروع روشن برای شیرجه عمیق بعدی خود را به جهان از بهینه سازی موتور جستجو.

December 22, 2017