Back to Question Center
0

چگونه یک پروفایل پشتیبان گیری قانع کننده ایجاد کنیم؟

1 answers:

در صنایع پیوند ساختمان بسیاری از تصورات غلط وجود دارد که برای صنعت بازاریابی دیجیتال عادی است. مهم نیست که چند سال تجربه در این حوزه دارید، هرگز دقیقا بدانید که چگونه Google سایت شما را قبول می کند و این سیستم جستجو در لحظه بعدی انجام خواهد شد. فقط گوگل توسعه دهندگان و مدیران وب می توانند از آن مطمئن باشند. ما فقط باید از چه اطلاعاتی و تجربه ما برای تأثیرگذاری بر رتبه بندی سایت استفاده کنیم.


بسیاری از اظهارات منظم و ایده های نسبتا جدید در مورد پروفایل های backlink و backlinks وجود دارد. اجازه دهيد در مورد شايعترين آنها صحبت کنيم:

ارتباط "rel = nofollow" هيچ ارزشي را ارائه نمي دهد

"Rel = nofollow" يک تگ backlink خاص است که نشان مي دهد ربات هاي جستجوي اينگونه شاخص ها را نشان نمي دهند لینک ها و هیچ لینک آب از طریق آنها عبور نمی کند - интернет магазин люблино мягкая мебель. بحث های زیادی در مورد ارزش پیوندهای nofollow وجود دارد. برخی از وب مسترها ادعا می کنند که نیازی به ایجاد چنین لینک هایی وجود ندارد، در حالی که دیگران معتقدند که ارزش پیوندهایی که توسط dofollow انجام می شود، قابل دست کم نباشد. به نظر من پاسخی روشن به این سوال وجود ندارد زیرا ارزش آنها می تواند بستگی دارد. این لینک های ورودی به عنوان قطعات مستقل کمک نمی کند. به عنوان مثال، اگر یک وب سایت را راه اندازی کنیم و با تعدادی از پیوندهای "nofollow PR" با کیفیت روبرو شویم. در نتیجه، افزایش ناگهانی آمار ترافیک را مشاهده نخواهید کرد. فرض می کنم که گوگل به خوبی درک پیوند "nofollow" را در رابطه با این موضوع انجام می دهد.

با این حال، لازم به ذکر است که برخی از مناطق که لینک های nefollow تأثیر زیادی در رتبه بندی سایت و اقتدار وب سایت. این مناطق شامل وب سایت های بهینه سازی شده، پروفایل های پشتیبان گیری که شامل پیوند "nofollow" هستند و زمانی که متون لنگر به مرور بهینه شده اند. تمام مناطق زیر دارای پروفیل backlink های عجیب و غریب هستند. این می تواند ناشی از تعدادی از دلایل مختلف مانند فعالیت های هرزنامه یا برنامه های وابسته باشد.

من در پیغام من از backlinks nofollow استفاده کردم و سعی داشتم آنها را از منابع وب با کیفیت بالا در قالب نظرات وبلاگ، پیوندها، قرارهای ویرایشی و سایر تکنیک های ساخت لینک. به عنوان یک نتیجه، من با کیفیت برچسب ها "rel = nofollow" به دست آوردم. "این لینک ها باعث افزایش بیش از 100٪ در رتبه بندی کلمات کلیدی شد.

به همین دلیل من می توانم بگویم که backlinks nofollow می تواند به سایت شما ارزش. با این حال، مهم است که چگونه آنها به دست آمده است. لینک های مرتبط با کیفیت بدون ارجاع به طور کامل برای متعادل سازی نسبت لینک های بهینه سازی شده کار می کنند.

آیا کیفیت مهم است؟

اگر بعد از آخرین به روز رسانی گوگل پنگوئن از این سوال بپرسید، من به شما خنده دار نگاه می کنم؛ زیرا در آن زمان همه فقط به دنبال کیفیت لینک های ورودی بودند. با این حال، با گذشت زمان، تاکید تغییر کرده است. امروزه وب سایت های متعددی دیگر از منابع وب دورتر می شوند، هرچند که دارای لینک های کمتری هستند و لینک های هرزنامه ای بیشماری از صفحات ارجاع دارند. به همین دلیل سایت هایی با لینک های چندگانه ممکن است لبه های دیگری را با چند لینک ورودی با کیفیت داشته باشند. در سال های گذشته ما شاهد همبستگی عظیمی با تعداد پیوندها، نه فقط کیفیت آن ها بودیم، که بر روی بزرگترین بازیکنان بازار تاکید کرد.

علاوه بر این، ممکن است عجیب و غریب باشد، اما هنوز هم داشتن لینکهای زیادی از یک دامنه مشابه میتواند به شما کمک کند و حتی گوگل آن را به نفع خود. شما خطرناک نیستید که جریمه بگیرید و حتی از آن سود ببرید. علاوه بر این، تعداد کل لینک های خارجی ممکن است تلاش های SEO شما را به عنوان یک عامل بزرگ رتبه بندی همبستگی به همراه داشته باشد. مدیران وب همچنین این پیوند ساختمان پدیده "سرعت لینک است. "

December 22, 2017