Back to Question Center
0

آیا امکان ایجاد لینک های دائمی به صورت رایگان وجود دارد؟

1 answers:

اگر شما در حال خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد شما مایل به تولید ترافیک بیشتر به منبع وب خود، وبلاگ، مقاله، و غیره. این مقاله مخصوص کسانی است که مایل به دریافت لینک های دائمی بدون صرف هزینه ای هستند. با این حال، شما باید بدانید که گرفتن لینک دهنده روابط عمومی بالا به صورت رایگان، صبر و کار سخت را. اگر شما بدون هیچ تلاشی می توانید لینک های مربوطه و PR بالا دریافت کنید، پس شما نیازی به این قطعه محتوا نخواهید داشت؟

ابتدا اولا می گوییم برخی از کلمات در مورد لینک ها و اهمیت آنها برای تولید ترافیک - it support for small companies. به طور کلی، لینک ها همان چیزی است که وقتی یک منبع وب به یک دیگر پیوند می دهد اتفاق می افتد. این کاملا ساده است. اول از همه، ربات های گوگل یک منبع را که در آن لینک ورودی قرار دارد تجزیه می شود. آنها ارتباط و کیفیت محتوایی را که بر اساس این منبع است، ارزیابی می کنند. علاوه بر این، موتورهای جستجو به وب سایت PageAuthority و PageRank توجه می کنند و همچنین میزان و کیفیت ترافیک ورودی. هنگامی که این تحقیق انجام می شود، کاوشگرهای جستجو به سرعت به یک منبع وب مرتبط مرتبط می شوند تا اطمینان حاصل شود که یک لینک مناسب و قابل اعتماد است. با فرض این داده ها، گوگل یک یادداشت می افزاید که وب سایت متصل شده را بعدا بارگذاری کند.

به همین دلیل بیشتر لینک ها به معنای ترافیک بیشتر و پس از آن رتبه وب سایت بالاتر است. در این ترمینال، ترافیک به معنای مشتریان جدید است که به کسب و کار آنلاین شما پول می آورد. بنابراین می توان گفت که پیوندهایی پول و بازدهی بالای سرمایه گذاری را به شما می دهد.

آیا معقول خرید لایسنس دائمی است؟

بسیاری از مدیران وب سایت تصمیم به خرید backlinks برای سرعت بخشیدن به روند بهبود نام تجاری. با این حال، شما نیاز به یک متخصص در آن برای خرید دقیقا کسانی که لینک هایی که می تواند به سایت شما ارزش. در غیر این صورت، شما می توانید بدون بازگشت و یا حتی بدتر از همه چیز.

بسیاری از متخصصان SEO متقلب در وب وجود دارند که وعده داده اند که به اصطلاح "PR بالا" یا "بالا ارزش" لینک ها. خرید چنین لینک ها، شما فقط پول خود را هدر. از آنجا که حتی اگر لینک ها از منبع وب با رتبه صفحه بالا باشد، به این معنی نیست که اگر آنها به سایت شما مرتبط نیستند. علاوه بر این، گوگل می تواند به راحتی پیوندهای خرید شده را شناسایی کند و هم خریدار و هم فروشنده را مجازات کند.

شکی نیست که برخی از خدمات لینک شما را دریافت می کنند با کیفیت بسیار بالا هستند. آنها می توانند به عنوان بسیاری از لینک های خود را به عنوان شما را به عنوان هزینه برای پرداخت هزینه. با این حال، یک پدیده جالب وجود دارد، به محض این که شما متوقف پرداخت برای خدمات خود، لینک هایی که به سایت شما ساخته شده حذف خواهند شد. به همین دلیل است که لینک های پرداخت شده بهترین راه برای دریافت ترافیک از موتورهای جستجو نیستند.

راه های دیگر برای پیوند دائمی چیست؟

شما می توانید لینک ها را به تنهایی خود بسازید، روابط تجاری خوبی با منابع وب مرتبط با طاقچه ایجاد کنید. یا اگر شما عجله دارید می توانید کارکنان تمام وقت SEO را استخدام کنید تا لینک ها را به درستی بسازند. این هزینه به شما بسیار بیشتر از این لینک های مقرون به صرفه شما می توانید در سایت های دیگر مشاهده، اما آنها وب سایت خود را در اولین صفحه SERP برای مدت طولانی نگه دارید.

December 22, 2017