Back to Question Center
0

Semalt: درخواستهایی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرند

1 answers:

تقاضای کلاهبرداری آنلاین روز به روز افزایش می یابد، زیرا شرکت های زیادی از یک مقدار زیادی اطلاعات برای مقاصد مختلف. سازمان های مختلف و افراد مختلف وب نیاز دارد. در واقع، در حال حاضر، انواع بی نهایت از نیازهای استخراج اطلاعات وجود دارد. برای نشان دادن اهمیت جمع آوری اطلاعات، 7 درخواست معمولی برای استخراج داده ها در زیر نشان داده شده است - rda clouds.

1. داده جمع آوری شده از فایل های PDF

این درخواست data scraping برای جمع آوری داده های خاص از فایل های PDF و تبدیل آن به فایل های اکسل. هر یک از فایلهای داده مورد نظر حدود 15 تا 20 نقطه داده در حدود 5 تا 15 صفحه است.

2. استخراج اطلاعات از طریق موتورهای جستجو و دایرکتوری های آنلاین

این یک نیاز کلی استخراج اطلاعات است. این نیاز به جمع آوری اطلاعات از موتورهای جستجو و دایرکتوری های آنلاین و ورود به آن را به یک پایگاه داده مشخص شده است.

3.

این درخواست استخراج اطلاعات نیاز به یک آدرس ایمیل، نام شرکت، شماره تلفن، ایالت و شهر که در آن شرکت یا همان شرکت واقع شده است. این نوع اطلاعات معمولا برای اهداف بازاریابی مورد نیاز است. برای سهولت استفاده، اطلاعات باید تأیید و سازماندهی شود. فهرست کامل شرکت ها می تواند به راحتی از دایرکتوری ها پاک شود، اما اطلاعات بیشتری را می توان از وب سایت رسمی هر شرکت دریافت کرد.

4. کامپایل لیست ایمیل

این وظیفه برای جمع آوری آدرس ایمیل افرادی است که کانال های YouTube دارند. این می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای همکاری با آنها یا بازار محصولات خاص / خدمات به آنها. همچنین می تواند برای انجام یک نظرسنجی مهم استفاده شود.

5. لیست تمام اجاره های ملک در یک مکان خاص

این درخواست استخراج وب برای دریافت لیست اجاره ملک در یک وب سایت خاص استفاده می شود. اگر چه وب سایت هدف دارای فهرست اجاره ملک در چندین مکان است، تنها کسانی که در یک مکان خاص برای این درخواست نیاز دارند. از آنجایی که اجاره املاک در حدود 1400 تا 1650 در وب سایت ذکر شده است، موارد مورد نیاز باید فیلتر شوند و از بین بروند. برای هر شرکت اجاره، جزئیات مورد نیاز شناسه مالک، نام، و جزئیات اجاره دهنده است. تمام داده های استخراج شده باید به یک صفحه گسترده اکسل صادر شود که توسط درخواست کننده مشخص شده است.

6. اطلاعات تماس اساتید مالی در ایالات متحده

این درخواست استخراج داده ها برای جستجو از طریق وب سایت های همه دانشگاه های ایالات متحده است تا آدرس ایمیل و شماره تلفن اساتید مالی.

7. بانک اطلاعات خودروهای نمایندگی انگلستان

این وظیفه وب سقوط است برای جمع آوری نمایندگی های خودرو انگلستان که در مارک های آئودی و نیسان تخصص دارند. برای هر یک از نمایندگی ها، اطلاعات مورد نیاز عبارتند از شماره تلفن، آدرس ایمیل، آدرس پستی، نام شرکت و نام مدیر.

به این ترتیب، صدها درخواست از بین بردن وب وجود دارد. مواردی که در بالا ذکر شد فقط به صورت تصادفی برای تصویر انتخاب شدند.

December 22, 2017