Back to Question Center
0

اطلاعات سقوط آسان توسط Semalt

1 answers:

وب خراب شدن تبدیل شده است فرایند دیجیتال ضروری در برنامه ریزی کسب و کار و بازاریابی. امروزه صنایع می خواهند داده ها را ظرف چند دقیقه جمع آوری کنند و سعی کنند موثرترین راه ها برای رسیدن به اهدافشان را پیدا کنند. افزونه Web Scraper از Chrome یک راه حل عالی است و کاربردهای شگفت انگیز و نتایج آن را ارائه می دهد. کاربران نیازی به داشتن مهارت های خاص برنامه نویسی کامپیوتری برای استفاده از این نرم افزار ندارند.

Web Scraper Extension

وب Scraper یک فرمت برای مرورگر Chrome ساخته شده به طور انحصاری برای وب کم داده ها . شما می توانید یک طرح (نقشه سایت) را در مورد نحوه ی حرکت به وب سایت و تعیین داده های استخراج کنید - oudste nokian. اسکرابر وب سایت را با توجه به تنظیمات متوقف می کند و اطلاعات مربوطه را استخراج می کند. این اجازه می دهد تا کاربران داده های استخراج شده را به فرمت های خاص صادر کنند. همچنین می تواند چندین صفحه را خراب کند. به همین دلیل است که یک ابزار بسیار قدرتمند است. این می تواند داده ها را از تعدادی از صفحات وب پویا که از Ajax و جاوا اسکریپت استفاده می کنند بازیابی کند. برای خرد کردن بسیاری از صفحات از یک وب سایت خاص، کاربران باید ساختار صفحه بندی را درک کنند. به عنوان مثال، اگر آنها مایل به تغییر در یک صفحه جدید باشند، فقط باید شماره را در انتهای URL تغییر دهند. در عین حال، آنها می توانند یک نقشه سایت ایجاد کنند تا بسیاری از صفحات را به طور خودکار از بین ببرند.

عناصر سقوط

هنگامی که جستجوگرهای اینترنتی از این ابزار استفاده می کنند، می توانند نقشه های سایت را بسازند تا بتوانند به سایت و اطلاعات مربوط به معدن حرکت کنند. با استفاده از گزینه های مختلف، web scraper می تواند به وب سایت حرکت کند تا اطلاعاتی مانند لیست ها، تصاویر، محتویات و جداول داده شود. به طور دقیق تر، هر بار که یک صفحه از یک وب سایت باز می شود، کاربران باید برخی از عناصر را جمع آوری کنند. برای انجام این کار، آنها باید بر روی نقشه سایت با انتخاب "Scrape". در صورتی که آنها نیاز به متوقف کردن فرایند را داشته باشند، فقط باید این پنجره را ببندند و می توانند داده های استخراج شده را نگه دارند. سپس داده های خراب شده می توانند به صورت فرمت های CSV صادر شوند.

این داده های خراب r بسیار ساده، کارآمد و ابزار استخراج قوی. این مزایا، از قبیل استخراج اطلاعاتی است که می تواند ساختارهای اطلاعات مانند لیست های تماس، قیمت ها، محصولات، ایمیل ها و بیشتر به طور خودکار.

حذف صفحات چندگانه با استفاده از Refine

اصلاح ارائه می دهد برخی از تکنیک های عالی برای کاربران قادر به رسیدگی به بهترین راه ممکن داده داده شده آنها اخراج. برای استخراج اطلاعات از چند صفحه وب، ما از یک روش دو مرحلهای استفاده خواهیم کرد:

اولا، تمام URL ها را برای صفحات وب با استفاده از extension extension ، سپس اطلاعات را از این صفحات وب با استفاده از Refine استخراج می کنیم. اگر صفحات وب آنها می خواهند اطلاعات را از لینک دادن به سایر صفحات مشابه جمع آوری کنند، جستجوگرهای وب می توانند از صفحه بندی برای پیگیری به صفحه بعدی استفاده کنند. کاربران همچنین می توانند برخی از استراتژی ها را ترکیب کنند تا بتوانند به وب سایت های مختلف بپردازند و خزنده شوند. به عنوان مثال، آنها می توانند یک لیست از URL ها را برای خرد شدن ایجاد کنند و سپس از طریق نتایج جستجو کنند.

December 22, 2017