Back to Question Center
0

Semalt Talks About Free Web Scrapers and Data Mining Programs

1 answers:

محتوا و داده های وب را می توان در تعدادی از راه های دسترسی، و رایج ترین روش استفاده از API ها یا تجزیه یک صفحه وب با ارائه کد درست است. از بین بردن وب به طور گسترده ای توسط افرادی که کسب و کار خود را شروع کرده اند یا شروع به کار می کنند، استفاده می شود. با توجه به این عمل، شما می توانید به عنوان بسیاری از سایت ها به عنوان قطره قطره و سازماندهی داده ها با توجه به نیاز شما - cable wiring installation. در اینجا ما بهترین web scrapers و برنامه های داده کاوی را مورد بحث قرار داده ایم.

1. Computyne:

متاسفانه، رسانه های اجتماعی و داده های باز وب عمدتا در فرم های غیر ساختاری حضور دارند. با Computyne، شما به راحتی می توانید تعداد زیادی از سایت ها و پروفایل های شبکه های اجتماعی را خراب کنید. همچنین می تواند بدون هیچ مشکلی به تصاویر شما در دستگاه شما کمک کند. Computyne فراهم می کند سریع، دقیق و قابل اعتماد وب و یا خدمات خرابکاری داده ها. این می تواند به شما کمک کند اطلاعاتی را از ویکی پدیا، مشاور، مشاوران، صفحات زرد، صفحات سفید، نقشه های Google، Yelp و توییتر به دست بیاورید.

2. Grepsr for Chrome:

3. Tarantoola.io:

Tarantoola یک برنامه جامع وب خرابکاری که برای رابط کاربر پسند آن شناخته شده است، حدود چندین سال بوده است و شمار زیادی از سایت ها و وبلاگ ها را از بین برده است. همچنین می تواند به خزیدن سایت شما کمک کند و اطلاعات ساختاری و غير ساختار یافته را از هر منبع آنلاین

4. iDataGuru:

iDataGuru فراهم می کند اطلاعات دقیق، بدون خطر و مقرون به صرفه خراش دادن سرور معاون خدمات وب خزنده، صفحه نمایش خراش دادن، و خدمات تجزیه و تحلیل متن. به عنوان یک نرم افزار پیشرو، iDataGuru فورا اطلاعات شما را خراب می کند و توسط متخصصین مراقبت های بهداشتی، متخصصین فناوری اطلاعات، بانکداران، افسران مالی و توسعه دهندگان وب دوست داشتنی است.

5. BotScraper:

BotScraper یک وب سایت قدرتمند و شگفت انگیز و ابزار داده کاوی است که عمیق به اینترنت می کشد و تمام بیت های داده را برای شما پیدا می کند. سپس اطلاعات بی معنی را به یک اطلاعات مفیدی تبدیل می کند و به کسب و کار آنلاین شما کمک می کند. این یک روش 100٪ بدون ریسک است که با سرویس های دیگر وب کم می شود تا خدمات سفارشی را ارائه دهد، انتظارات شما را برآورده می کند و نیازهای تجاری شما را برآورده می کند. برنامه BotScraper یک برنامه جاسوسی بلندپروازانه است که اینترنت را با بارهای داده های به خوبی ساختار کرده است. این نرم افزار همچنین می تواند ایمیل های شما را استخراج و سایت های کد شده و ایمیل های کد شده را بدون هیچ مشکلی خراب کند.

December 14, 2017