Back to Question Center
0

Semalt Expert توضیح می دهد 10 راه برای پیاده سازی Web Scraping Tools

1 answers:

خراش وب به روش های مختلفی انجام می شود، روش برای انجام یک کار خاص. این زمینه پیشرفته با تحولات فعال، آغازگرهای بلندپروازانه و پیشرفت های برجسته در زمینه های هوش مصنوعی، تعامل انسان و کامپیوتر و پردازش متن است. ابزار وب ابزار جمع آوری، دانلود و استخراج داده های انتخاب شده، ارائه فرمت های مطلوب شما را فراهم می کند - ray ban comprar online. ابزارهای مختلف شما اجازه می دهد اطلاعات را از صدها تا هزاران URL در چند ثانیه جمع آوری کنید. در اینجا چند راه برای استفاده از ابزارهای خرابکاری وب وجود دارد.

1. محتوا و پیروان

وبلاگ های رقبا و پروفایل های رسانه های اجتماعی محل خوبی برای تجزیه و تحلیل محتوا هستند. شاید برای شما از تکنیک های آسمان خراش استفاده کنید و پایه و اساس رقبای تجاری خود را بسازید. شما همچنین می توانید ببینید که تعداد پیروان آنها چقدر است و تعداد بازدیدکنندگان در حال بازدید از آنها است. داده های استخراج شده به خوبی می تواند به شما در جمع آوری اطلاعات در مورد رقیب شما کمک کند، پیروان خود را در رسانه های اجتماعی ترجیح می دهند و در ترافیک بیشتری به وب سایت خود هدایت می کنند.

2. تشخیص

یک Scraper خوب کمک خواهد کرد، تشخیص، خراش دادن و به دست آوردن اطلاعات از صفحات وب مختلف. ما به راحتی می توانیم انگشتانمان را روی پالس رقبایمان حفظ کنیم و ایده های خود را از محصولات خود، کمپین های تبلیغاتی، پست های وبلاگ و استراتژی های بازاریابی بدست آوریم. با استفاده از داده های به خوبی پاک شده، ما می توانیم استراتژی های بازاریابی برند ما را تنظیم کنیم و این تغییر مطمئنا برای کسب و کار ما مفید خواهد بود.

3. نظرات

شما می توانید اطلاعات مفید از Yelp، گوگل، Trustpilot، TripAdvisor، Zomato، آمازون و یاهو مانند شرکت های غول پیکر برای دیدن اینکه چگونه مشتریان آنها را بررسی کرده اند. به سایت های رسانه های اجتماعی بپیوندید و مارک ها یا محصولات را جستجو کنید تا اطلاعات مفیدی را از بین ببرید. این اطلاعات از بین رفته میتواند از نقاط ضعف، شکایات و مسائل رقیب سود ببرد.

4. مقایسه قیمت

شما می توانید داده ها را برای مقایسه و ردیابی قیمت خراب کنید. مهم این است که بدانید چه رقبا برای یک محصول خاص شارژ می کنند و چند محصول از همان سری در وب سایت های خود وجود دارد. مقایسه قیمت برای خرده فروشان آنلاین مهم است، و داده های خراب شده تنها راه مقایسه قیمت ها با یک روش بهتر است. به عنوان مثال، فروشگاه های زنجیره ای مواد غذایی (Sainsbury، Waitrose، و Tesco) از استفاده از وب به عنوان بخشی از استراتژی های قیمت گذاری خود استفاده می کنند..آنها هر روز چندین مورد را خراب می کنند و از این اطلاعات برای مقایسه قیمت محصولات مختلف خود استفاده می کنند.

5. بهینه سازی موتور جستجو

ترافیک به سایت وارد می شود از طریق کانال های مختلف مانند ترافیک پرداختی، ترافیک پرداخت اجتماعی، ایمیل، ارجاع و دیگران. برای بسیاری از ما، این یک جستجوی ارگانیک است که به تکه ای بزرگ از پای کمک می کند. اما برای دیگران، این ترافیک به معنای هیچ چیزی نیست و آنها بیشتر به استراتژی دیگر در بهینه سازی موتورهای جستجو متمرکز هستند.

6. تحقیقات بازار

همه بازرگانان می دانند که تحقیقات بازار بخش مهمی از کسب و کار است. شما باید از طریق تحقیقات بازار، فرصت ها، روند ها و تهدیدها را بررسی کنید. هنگامی که داده ها از سایت های رقبا حذف می شوند، تمام اطلاعات به راحتی به دست می آیند، و شما می توانید ایده چگونه رشد کسب و کار خود را با تحقیقات بازار مناسب است. وب Scrapers می توانند اطلاعات لازم را از شرکت های تحقیقاتی بازار، ارائه دهندگان تحلیلی، دایرکتوری های آنلاین، وب سایت های خبری و وبلاگ های صنعتی استخراج کنند. شما می توانید از این داده ها استفاده کنید و شبکه خود را در سراسر جهان گسترش دهید.

7. شکار و استخدام شغلی

اگر شما به دنبال یک شغل جدید هستید، باید ده ها تن از تخته های شغلی، سایت های رسانه های اجتماعی و انجمن ها را از بین ببرید. شما همچنین می توانید اطلاعات مفید از سایت های بولتن دیجیتال و لیست طبقه بندی شده دریافت کنید. و اگر شما به دنبال کاندیداهای مناسب برای سازمان خود هستید، می توانید به اطلاعات خراشیده شده تبدیل شوید و نتایج را طبق الزامات خود فیلتر کنید. به هر دلیلی، ابزارهای سقوط وب اطلاعات شما را در مورد آنچه که در بازار کار انجام می شود، چگونگی استخدام نامزدهای مناسب و چگونگی شغل رویا می دهد.

8. محصولات و خدمات

همه ما محصولات و خدمات را در اینترنت می گیریم. به عنوان یک مشتری، ما می توانیم دایرکتوری ها را برای جمع آوری اطلاعات مفید فراهم کنیم. ما همچنین می توانیم قیمت ها و بررسی ها را مقایسه کنیم تا محصولات و خدمات مناسب را بدانیم. به عنوان مثال، شما می توانید فهرست وسایل نقلیه مورد استفاده را که از سایت های مختلف متناسب با نیاز شما هستند، کامپایل کنید. به طور خلاصه، شما می توانید بررسی های مختلف گوشی های هوشمند را بررسی کنید تا ایده ای را درباره آنچه که برند بر دیگران غالب است را بررسی کنید. برخی از هوشمندترین گزینه ها عبارتند از آیفون، ویندوز موبایل و بلک بری.

9. برنامه ریزی مالی

با استفاده از ابزارهای وب خراب کردن، می توانید داده ها را از سایت های بورس اوراق بهادار، وب سایت های املاک و چک کردن بررسی پورتال های مختلف بررسی کنید برای دستاوردهای مالی. این امر برای شما آسان می شود تا اطلاعاتی را که شما نیاز دارید در مورد روند فعلی بازاریابی مطلع کنید، جمع آوری کنید.

10. به دنبال خرید و یا اجاره

برای یک ایده بهتر از وب خراب کردن، شما باید آژانس های املاک و مستغلات را در نظر بگیرید. اگر شما به دنبال خرید یا اجاره چیزی هستید، قطعا نیاز به خرج کردن داده ها دارید و باید بدانید که چه نوع دارایی برای شما مناسب تر است. به عنوان شکارچی خانه، شما می توانید مجموعه داده های سازمان یافته را از عوامل مختلف، لیست ها، سایت های تجمع ایجاد کنید.

December 14, 2017