Back to Question Center
0

چگونه می توان یک مبارزات بازاریابی موتور جستجوی موتور جستجوی Amazon را ایجاد کرد؟

1 answers:

آمازون بزرگترین موتور جستجو در جهان است که در خدمت به کاربران کمک می کند تا محصولات مورد نیاز خود را پیدا کنند. تفاوت اصلی این موتور جستجو این است که برای اطلاعات عمومی استفاده نمی شود. کاربرانی که برای چیزی در آمازون جستجو می کنند، قصد خرید دارند. به همین دلیل است که همه کسانی که بازار آمازون را به عنوان پلت فرم خرده فروشی برای محصولات خود انتخاب می کنند، تصمیم درستی کسب می کنند. و آنچه بیشتر است، سایت ارائه می دهد فرصت های ارگ و پد است که مارک های را قادر می سازد تا سرمایه گذاری کنند.

طبق آمار اخیر صنعت در سال گذشته، خریداران Amazon بیش از 200 میلیارد جستجو در سال انجام دادند - query builder freeware. مطالعه دیگری نشان داد که بیش از 31 درصد از آمریکایی ها تحقیقات خرید خود را در آمازون آغاز می کنند. این در دو برابر بیشتر از گوگل است.

قدرت این پلت فرم خرده فروشی و نقش آن را در کسب و کار تجارت الکترونیکی امروز نشان می دهد. در این مقاله، ما در مورد چگونگی ایجاد محصولات خود را به طور برجسته در مقابل مشتریان بالقوه خود را اجرا SEM Amazon (بازاریابی موتور جستجو) بحث می کنند.

اهمیت بهینه سازی کلمات کلیدی در آمازون

همانند موتورهای جستجوی سنتی، آمازون صفحات محصول را با کلمات جستجوگر تجزیه می کند تا کاربران را با نتایج مرتبط تر نتایج جستجو کند. این به این معنی است که محتوای غنی از کلمات کلیدی باید برای بهینه سازی آمازون شما باشد.

بسیاری از ابزارهای تحقیقاتی حرفه ای آنلاین وجود دارد که می توانند شما را با شرایط جستجوی کسب و کار شما مرتبط سازند. با این حال، شما همچنین باید به خودتان تکیه کنید، زیرا دور از همه ابزارها می تواند به شما کلمات طولانی بدون رقابتی جستجو را به شما بدهد..برای تعیین حجم جستجوی کلمات کلیدی انتخاب شده، می توانید از ابزارهایی مانند برنامه ریزان کلمات کلیدی Google، تجزیه و تحلیل خرده فروشان آمازون و PPC خدمات بازاریابی آمازون استفاده کنید. به طریقی، برخی از کارشناسان آمازون ادعا می کنند که ممکن است در شرایط بررسی مشتریان، نتایج جستجوی هدفمند پیدا شود.

آمازون بخش های مختلف محتوایی را فراهم می کند که در آن شما می توانید به طور استراتژیک کلمات جستجوی هدفمند و با حجم بالا خود را اضافه کنید. این بخش ها عبارتند از عنوان، شرح و نقاط گلوله.

چگونه فروش می تواند رتبه بندی آمازون را تحت تاثیر قرار؟

بر خلاف موتورهای جستجو سنتی، آمازون به حساب کل مبلغ فروش هر بازرگان برای یک دوره مشخص می پردازد. به جای ایجاد لینک ها در بهینه سازی موتور جستجو سنتی، الگوریتم رتبه بندی آمازون بر مبنای تولید فروش استوار است. این امر می تواند توسط هدف اولیه آمازون توضیح داده شود تا در صورت امکان از مزایای بیشتر بهره مند شود. به همین دلیل است که الگوریتم رتبه بندی آمازون چیزهایی با قیمت بیشتر را در نظر گرفته است. به عنوان بهترین فروش قوانین محصولات در TOP صفحه نتایج جستجو آمازون، آنها کلیک بیشتر کلیک کنید.

به همین دلیل یکی از راهکارهای پرطرفدار برای ارتقای رتبه بندی آلی در آمازون از طریق لیست های حمایت شده است که به طور دائمی در TOP قرار گرفته و بیشترین فروش را به خود جلب می کنند.

راه دیگری برای افزایش رتبه خود را در آمازون SERP ارائه یک قیمت رقابتی است. با این کار، شما مشتریان بیشتری را جذب می کنید و یک تاریخ فروش مثبت را در آمازون ایجاد خواهید کرد.

علاوه بر این، اگر شما یک عضو نخست آمازون هستید، محصولات شما بیشتر خریداری خواهد شد، زیرا خریداران می توانند در دو روز دریافت و همچنین برای جبران خسارت دریافت کنند.

December 13, 2017