Back to Question Center
0

چه چیزی باعث می شود لیست خوبی از نقاط گلوله در توضیحات محصول آمازون؟

1 answers:

هر کس با مفهوم اصلی SEO آشنا می کند آن را خوب می داند - محتوای همیشه پادشاه است. بنابراین نقاط گلوله خود را در توضیحات محصول آمازون! منظورم این است که برای بهینه سازی این منطقه حیاتی فقط برای کلمات کلیدی با کارایی بالا و دقیق هدفمند و عبارات جستجوی طولانی مدت، بسیار مهم است. چرا؟ به سادگی به این دلیل که فهرست کوتاهی از نقاط گلوله در توضیحات محصول آمازون دقیقا همان چیزی است که یک توضیح مختصر از مورد در فروش می دهد و به وضوح مزایای اصلی آن و ویژگی های منحصر به فرد را مشخص می کند. در نهایت، برای تبدیل شدن به عنصر اصلی به یک بخش از استدلال خوب و متقاعد کردن بازدید کنندگان خود را که شما قطعا ارزش خرید آن. بنابراین، چه چیزی باعث می شود لیست "گلوله ای" در "توصیف محصول" آمازون "ایده آل" و کاملا انجام شود؟ خوب بگذار ببینیم.

آنچه در نقاشی های توپ دقیق در آمازون ارائه می دهد توضیحات محصول

نکته 1

من توصیه می کنم فهرست گلوله های خود را در حدود دو یا سه خط هر کدام (سر بالا - نه احکام!) - rolex deep sea accessories. به این ترتیب، اگر شما سعی کنید از قالب HTML استفاده کنید، هرچند که بصری جذاب تر و مناسب تر از آن باشد، تصمیم گیری درست شما صورت می گیرد.

نکته دوم

شما می توانید از مزایای اضافی نسبت به مخالفان دسته بندی محصول / نقاط شما با استفاده از کلمات کلیدی هدف و ترکیب های جستجوی طولانی مدت که هنوز در عنوان محصول شما وجود ندارد را دریافت کنید. البته، عنوان محصول احتمالا هر لیست محصولات آمازون نیاز به تنها کلمات کلیدی قدرتمند است. با این وجود، بسیاری از افراد قوی دیگر برای شما باقی میمانند - با توجه به این که مایل هستید و آماده باشید که زمان و تلاش خود را در مدیریت یک تحقیق کلیدی در عمق سرمایه گذاری کنید.

نکته سه

در نظر داشته باشید که هر یک از پنج گلوله شما اجازه داده تا 500 کاراکتر طول بکشد. در حالی که هر نقطه به معنای شروع یک حرف بزرگ است، هیچ الزامات سختگیرانه ای برای نقطه گذاری برای نقاط گلوله در توضیحات محصول آمازون وجود ندارد. این بدان معناست که شما آزاد هستید تا مشتریان بالقوه خود را با ایده های پرطرفدارتر به وسیله لیست کردن آنها به عنوان جملاتی از جمله بیان کنید. آنها را به آسانی به عنوان امکان نابود کردن - و شما در حال حاضر در نیمه راه!

نکته چهارم

هرگز اشتباه تصور نکنید که شما بازدیدکنندگان را گمراه میکنید. منظورم این است که شما باید سایر مشخصات توصیفی (مانند گزینه های رنگی موجود، شکل بصری محصول، اندازه گیری دقیق، مواد و غیره) را فقط در صورتی که واقعا مرتبط هستند و مطمئن شوید که آنها در نظر شما در لیست گلوله ها به هر حال.

نکته پنج

این بی فایده است که تا به حال هر مشتری بالقوه تا به حال بیش از حد آزاد به هضم کل مقاله تحویل تنها یک پیام - به همین دلیل معامله پیشنهاد خود را خارج از مسابقه ، و همچنین آنچه باعث می شود که این محصول قطعا ارزش خرید فقط با شما و جایی دیگر. بیایید با آن برخورد کنیم - امتیاز گلوله در توضیحات محصول آمازون باید همیشه شیرین و مختصر باشد. و بهترین چیزهایی که می توانید با آنها انجام دهید، برجسته کردن کلمات کلیدی انتخاب شده شما و اصطلاحات با طولانی مدت است که مورد احترام ترین خریداران برای تعجب است. به مردم آنچه را که دنبال آن هستید - و شما انجام می شود، درست است؟

December 13, 2017