Back to Question Center
0

چگونه رتبه بندی خود را در آمازون بهبود دهیم؟

1 answers:

در حال حاضر، ایجاد سود در آمازون می تواند کاملا چالش برانگیز باشد، به ویژه اگر شما دانش و تجربه خاصی ندارید. ادبیات می گوید، تسلط بر رتبه بندی آمازون، هنر و علم است. عوامل متعددی می توانند بر روی عملکرد یک محصول در صفحه نتایج جستجو تاثیر بگذارند. در این مقاله، ما سه عامل اصلی را که می تواند بر روی رتبه بندی آمازون شما تاثیر بگذارد را مورد بحث قرار دهد - small office networking cost. بنابراین، اجازه دهید ما به آنها نگاه کنیم.

تصاویر محصول

آیا تا به حال تعجب آنچه که نقش تصاویر در آمازون است؟ در واقع، کل کسب و کار تجارت الکترونیک مبتنی بر تصاویر است، زیرا این تنها راه برای نشان دادن جزئیات محصولات محصول کاربران است. کاربران فقط خواندن توضیحات محصول را خریداری نخواهند کرد. آنها نیاز به تجسم دارند. بنابراین، وظیفه اصلی شما این است که خریداران را با تصاویر با کیفیت و نمایش هر زاویه مورد خود قرار دهید. این نقش مهمی در کشف محصول و خرید محصول دارد. تصاویر به کاربران کمک می کند تا تصمیم خرید خود را بگیرند و آنها را در مراحل فروش قرار دهند.

اطمینان حاصل کنید که صفحه اصلی محصول با حداقل 1000 پیکسل دارد. این یک فرصت برای بزرگنمایی تصویر شما را فراهم می کند. علاوه بر این، تصویر اصلی شما باید با حمایت از تصاویر تکمیل شود. خریداران می توانند اطلاعات بیشتری را از طریق تصاویر تکمیلی به دست آورند.

آمازون نیاز دارد که حداقل 85٪ از فضای تصویر باید توسط محصول شما مورد استفاده قرار گیرد. با این حال، شما می توانید آن را حتی بیشتر و استفاده از فضای به همان اندازه که ممکن است، اجتناب از فضای اطراف تصویر. این محصول شما را در صفحه نتایج جستجوی آمازون به شما کمک خواهد کرد. توصیه می شود که محصول خود را در یک زمینه سفید قرار دهید زیرا این تصاویر توجه کاربران را به خود جلب می کنند و تمیز می کنند.

تصاویر با کیفیت ممکن است بر روی تبدیل شما تأثیر مثبت داشته باشد. به همین دلیل است که استفاده از مبلغ کامل پشتیبانی از تصاویر منطقی است.

توضیحات محصول

بسیاری از خرده فروشان آمازون اهمیت توصیف ها را نادیده می گیرند و فرض می کنند که مشتریان بالقوه خود را با نقاط گلوله که در بالا قرار دارند، برآورده می شود. با این حال، این نقطه نظر کاملا اشتباه است. با ایجاد یک توصیف کیفیت و کلمات کلیدی، شما یک فرصت برای بهبود رتبه بندی آمازون خود را دریافت خواهید کرد. شما باید به کاربران اطلاعات دقیق تر در مورد محصولاتی که می فروشید، ارائه دهید. هیچ اطلاعات اضافی در مورد نام تجاری یا فرایند تولید شما باید شامل شود. برای بهبود توضیحات محصول، شما باید بررسی مشتری در محصولات خود را بررسی کنید. در اینجا می توانید هر موضوع داغی که می توانید در توضیحات خود داشته باشید، پیدا کنید.

بررسی محصولات

بررسی ها بخشی از خونریزی آمازون است. آنها به عنوان عامل مهم رتبه بندی عمل می کنند که به طور مستقیم تصمیم گیری خرید کاربران را تحت تاثیر قرار می دهد. ارزیابی بیشتر ارگانهای شما، بالاتر از شما در آمازون رتبه بندی می شود. بررسی های مثبت می تواند میزان کلیک و تبدیل شما را لیست کند. شما باید یک تاریخ فروش خوب داشته باشید تا بررسیهای مثبت و ارگانی را تولید کنید. از سال 2016، بررسی های انگیزشی توسط آمازون ممنوع است. به همین دلیل تمرکز بر منافع مشتری و نیاز به ارزیابی مثبت ارگانیک، و تمام تلاش های شما پاداش داده می شود.

December 13, 2017