Back to Question Center
0

آیا می دانید که چگونه لینک ها را به عنوان سریعترین امکان نشان می دهید؟

1 answers:

در حال حاضر تعجب آور نیست که بگوییم که لینک ها دنیای جستجو آنلاین را دور می اندازند. به طور جدی، یک نمایه لینک معمولی که برای وبسایت یا وبلاگتان ایجاد میکنید در حال حاضر در میان سه دسته مهمترین رتبهبندی رتبهبندی قرار گرفته است که در هنگام ارزیابی موقعیت رتبهبندی صحیح در لیستهای جستجوی آلی، مورد توجه Google قرار گرفته است. بنابراین، تصمیم گیری عاقلانه برای مراقبت بهتر از هر یک از لینک های یکپارچه در نمایه شما خواهد بود - اجرای یک بازبینی برنامه ریزی شده برای یافتن هر گونه مشکل مرتبط، مانند لینک های خراب، تغییر مسیر اشتباه یا خداوند، یک لینک سمی که می تواند به طور کامل خراب شود مشکلات رتبه بندی شما اگر به سرعت ثابت در زمان - avene eau nettoyante cleanance. و در مورد برخی از لینک های ارزشمند خود را از بالاترین منابع PR و قدرت؟ به عنوان مثال، تصور کنید که اخیرا چندین لینک ارزشمند به دست آورده اید، اما اگر صفحات میزبانی وب شخص ثالث هنوز کامل نشود، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ و در نهایت در اینجا روشن می شود - ما باید بدانیم که چگونه لینک ها را سریعا، سریع، سریع و سریع لینک نماییم. بیایید با آن روبرو شویم - هرگز از "لینک آب" بیشتر استفاده نخواهید کرد اگر چیزی به نظر نمی رسد هنوز رتبه بندی شده است. اما چگونه می توان لینک ها را سریعا نمایه کرد یا حداقل می توانیم آنها را بدون مجوز دسترسی مالک ببینیم - با توجه به این که نمی توان آنها را مستقلا در سایت خود قرار داد یا در داخل محتویات صفحه خود قرار داد؟

چگونه لینک های خود را به سرعت نشان می دهد، و یا حداقل سرعت بخشیدن به روند.

نکته 1

با توجه به این که تمام لینک ها به هیچ وجه برابر نیستند، اولین کاری که باید انجام دهیم این است که منابع خود را بررسی کنیم. منظورم این است که قبل از اینکه نشان دهید که چگونه لینک ها را به عنوان سریعترین نشان داده شده نشان می دهید، باید بدانید که آیا تلاش خود ارزشمند است یا خیر. بنابراین، چرا باید زمان خود را هدر دهید، اگر از محیط خارج شده اید؟ یا ممکن است شما نیز با یک لینک سمی روبرو شوید، مثلا زمانی که به سایتهای ناامیدکننده یا آشکارا مخرب مربوط به موضوعاتی مانند نقض قوانین استاندارد مانند داروخانه، زنا یا قمار مربوط میشوید. شاید بهتر است به جای تلاش برای نجات آنها از لینکهای بالقوه مضر خلاص شوید، درست است؟

نکته 2

حالا زمان تلاش برای ارسال آدرس لینک با Google است. در اینجا همه چیز کاملا ساده است - یک فرم از موتور جستجو ارائه شده است. شما می توانید آن را برای دریافت یک صفحه وب خاصی که به این فهرست ارسال شده است پر کنید. فقط این روش را تصویب کنید - و شما انجام می شود. این صفحه و همچنین لینک خود را سریعتر از معمول به نمایش می گذارند.

نکته 3

دومین روش خوب برای سرعت بخشیدن به روند فهرست بندی گوگل برای لینک ها، استفاده از شبکه های اجتماعی برای انجام این کار است. برای من توییتر یک راه عالی است که نه تنها برای به دست آوردن backlink سریعتر نمایه سازی شده بلکه برای جذب بیشتر اجتماعی، ارسال ترافیک بیشتر به صفحه وب که به شما لینک می دهد، و همچنین برای جذب صاحب منبع نشان می دهد که شما قدردانی می کنید لینک به او توجه داشته باشید، با این حال، که لینک های توییتر فقط در مقیاس کوچک / متوسط ​​کار می کنند. شما هرگز نمی خواهید زمان زیادی را صرف انجام این روش بارها و بارها، به عنوان مثال با صدها لینک، درست است؟

December 8, 2017