Back to Question Center
0

ایجاد لایسنس های جدید با ایجاد و ارتقاء محتوای چگونه امن است؟

1 answers:

من اعتقاد دارم که بهترین روش نهایی ایجاد لینکهای جدید کاملا مرتبط با وبسایت یا وبلاگ شما، ایجاد محتوای منحصر به فرد است که ارزش واقعی را برای خوانندگان ارائه می کند. بنابراین، داشتن یک محتوای با کیفیت بالا و ارتقاء آن به شیوه ای مناسب، می تواند به طور طبیعی محبوبیت خود را در میان جامعه آنلاین افزایش دهد، شما بیشتر سهام، منجر، به دنبال، اشتراک ها، و البته، ایجاد لینک های جدید. و ایجاد محتوا همواره پرداخت می شود - محتوای ارزشمند تر شما را داشته باشید، بهتر است شانس خود را از کاربر قدردانی کند، و بعد از همه پیوند برقرار کنید.

اما چگونه امن ایجاد لینک های جدید به وب سایت و یا وبلاگ خود را با محتوای جامد در برخی از موضوعات محبوب و مورد نیاز است؟ کلیدی در این مورد این است که موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل می خواهند که هر لینک مربوط به محتوا به صورت سرمقاله ارائه شود - apple mac accessories nzone. این بدان معنی است که چنین لینک هایی باید از طرف منبع منبع ارتباطی کنترل شود. به سادگی، تمام لینک ها به صورت خودکار (به عنوان مثال، بدون کنترل سرمقاله واقعی) بد هستند (در غیر این صورت، با کیفیت پایین) از دیدگاه موتور جستجوی Google. البته این تعریف بیش از حد ساده شده است، اما این معنی دارد. بنابراین، اجازه دهید با آن روبرو شویم - برای ساختن لینک خودکار تسریع کننده و یا یک برنامه تمرکز کم، برای اینکه هرچه تعداد لینکهایی که ممکن است، قطعا کاری انجام ندهیم، که هیچ ارتباطی با ایمنی شما در برابر مجازاتهای رتبه بندی Google ندارد.

بنابراین، هنگامی که به طور کلی به طور کلی پذیرفته شده و به طور کامل ایمن ساختن لینک های جدید با محتوا تحت کنترل سرمقاله در می آید، در اینجا تاکتیک اصلی ایجاد و ارتقاء محتوایی است که برای وب سایت یا وبلاگ شما استفاده می شود. من قصد دارم به انتخاب سرمقاله آشکار (مانند مصاحبه ها، انفورماتیک، لینک ها و غیره)، برای نشان دادن برخی از روش های دیگر برای ایجاد لینک های جدید با محتوا، بپردازم. آنها نیاز به توضیح کمی در مورد آنچه دقیقا آنها را در نگاه گوگل امن نگاه می کنند. بنابراین، اجازه دهید سریع از طریق آنها اجرا شود.

  • وبلاگ نویسی مهمان - اول از همه، وب سایت پیوند یا وبلاگ خود انتخاب خود را برای قبول یا عدم در نظر گرفتن سهم خود را در همه . و البته، باید کنترل سرفصل دستی برای تمام لینک های جدید در مقالات اخیر یا مقالات روزنامه ها باشد.
  • دایرکتوری ارسال ها - ارسال به دایرکتوری که همه ارسال ها را مرور می کند، زمانی که آنها کنترل ویرایش سرمقاله را حفظ می کنند (در غیر این صورت، تا زمانی که تمام سایت ها و وبلاگ های با کیفیت پایین را رد می کنند)
  • اطلاعیه ها و منابع رسانه ای - برخورد با آنها خوب است، اگر آنها انتشار مجدد برای فقط داستان های واقعا ارزشمند و هیچ چیز دیگری. فقط به یاد داشته باشید، این نوع وب سایت های خبری برای توزیع، نه برای لینک اولیه طراحی شده است.
  • نظرات وبلاگ - با توجه به اینکه انتخاب سرمقاله معمولا به طور مستقیم به وبلاگ نویسان تعلق دارد، تنها تعدادی از وبلاگهای معتبر برتر، به اندازه کافی امن برای ایجاد لینک های جدید با برخی از واقعا روشنگری و با کیفیت بالا نظرات.
  • انجمن های مربوطه، انجمن نیشی و سایت های پرسش - مکان های بی قاوری امن برای ایجاد لینک با ایجاد و ارتقاء محتوا است. فقط به این دلیل که هر گونه هرزنامه هر روزه توسط مدیران حذف می شود و یا تقریبا در هیچ زمان توسط جامعه محلی فروخته نمی شود.
December 8, 2017