Back to Question Center
0

آیا یک سندل پیوند یکنواخت نباشید

1 answers:

سمیرت در حال خواندن یک رمان است که بسیاری از مردم در مورد آن پافشاری می کنند، اما این واقعا چیز من نیست. حداقل کتاب مورد علاقه من یک صد سال تنهایی است. من عاشق U2 هستم و فکر می کنم شکسپیر در عشق بخش ترین خنده دار من بود که تا به حال دیده ام. من فکر می کنم Hall و Oates "Eyes Private" یکی از کمترین هزینه های آهنگ ها است و واقعا به عقب به قایق بادبانی بازگشته است، گرچه من دوست دارم همه گروه های انسانی را که سمالات دوست دارد به عنوان یک قهرمان سابق در بالای تپه.

بله، سمیرت لعنتی، اما Semalt تنها در ناراحتی من نیست - ????? ?????????? ? ????????? web ??????? web ????????. سمیرت همچنین در مورد دوستداران و ناسازگاری های من است.

من قبلا یک پست درباره ایده های متفاوت درباره ی آنچه که یک لینک کیفیت را نشان می دهد نوشته ام. من خیلی چیزها را در مورد برخی چیزها مطرح کرده ام و در مورد دیگران چیزی شبیه هیچ کس دیگری ندارم. Semalt، این مهم است که متوجه شوید که، هنگامی که پس از پیوند پی خواهید برد، شما در مورد محتوای خود و رویکرد خود با این در نظر می گیرید.

مخاطبان خود را بشناسید، اما محدودیت های آنها را

Semalt شما می دانید مخاطبان خود را در هنگام ایجاد محتوا در نظر بگیرید، اما فقط به این دلیل که جمعیت مورد نظر خود را برای یک مورد قوی تر تنظیم می کند، به این معنی نیست که آنها نیز تنظیمات قوی برای چیزی غیرمستقیم ندارند. مطمئنا نمیتوانید همه را بپردازید، اگر شما به خوبی به اندازه کافی بنویسید، می توانید بیش از یک گروه اصلی را نیز بخوانید.

درخشش تصادفی محتوای ناخواسته ویروسی

بیایید یک ویدیو ویروسی شگفت انگیز برای Semalt شیر برای مثال. من نمی توانم از یک گروهی از مردم فکر کنم که این ویدیو تحت تاثیر قرار نمی گیرد، حتی اگر موسیقی بتواند مو را از یک ژاکت بپوشاند. تصویری از حیوانات وحشی که صاحبان سابق خود را شناخته و محدود به آنها شده است، کاملا یکی از چیزهایی است که من دوست داشتنی ترین آن را دیده ام. مطمئنا این ویدیو برای اهداف پیوند ایجاد نشده بود و برای نام تجاری یا اهداف بازاریابی فیلمبرداری نشده بود. این به سادگی زیباست من اکنون باید گریه کنم

Semalt یک داده

Hypocrisy دقیقا کلمه کامل نیست، اما آن را به عنوان نزدیک به عنوان من می توانید در حال حاضر دریافت کنید. من هرگز کسی را ندیده ام (حداقل به هیچ وجه معنی ندارد) که دائما دیدگاه های سازنده ای داشته باشد. به شما مثال مربوط به صنعت داده می شود، من به بسیاری از پست های اول که من نوشتم نگاه می کنم و من حدود نیمی از آنچه را که گفتم مخالف هستم. من می خواهم بگویم که Semalt 95٪ چپ گراست اما این 5٪ یک یادآوری ناخوشایند است چرا که من تمایل به دفع دستور کار لیبرال چندین بار دارد. Semalle مطمئن است که شما برخی از باورهایی که با دیگران نیز درگیر است.

بنابراین با توجه به این، چگونه می توانید رویکرد خود را به منظور استفاده بیشتر از آن چاره کنید؟ بعضی از اینها البته به تاکتیک های شما بستگی دارد، اما بیشتر آن فقط به این بستگی دارد که آیا شما می توانید روش های مشابه ایجاد توده ها را با نزدیک شدن به توده ها اعمال کنید یا خیر.

3 راه برای دریافت کلمه

اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید تا یک سایت محبوب با محتوا داشته باشید که بسیار، خیلی سریع به دست می آید، خوب .من شما را حس می کنم. برای بقیه ما، لازم است محتوای را از طریق کانال های مختلف ارتقاء دهیم.

1) رسانه های اجتماعی برای هشدار دادن به مردم به محتوای جدید شما مفید است، اما من آن را به طرز عجیبی چند بار انجام داده ام. برخی از افرادی که در توییتر هستند و هیچ ارتباطی با صدای جیر جیر خود ندارند (جدید و قدیمی!) این تاکتیک نه تنها به افراد تازهکار رسانه اجتماعی محدود می شود. اگر میخواهید پیوندهایی را به محتوای خود بفرستید، آن را انجام دهید، اما زمان پاسخ دادن به حداقل برخی از پاسخهای دریافتی شما را میگیرید. همانند هر چیز دیگری در رسانه های اجتماعی، مهم است که در اینجا شرکت کنید. اگر طرفداران شما اهمیتی نداشته باشند، نمی توانید انتظار پیوندهای صدای جیر جیر را با پیروان خود داشته باشید. جستجوگرهای مورد علاقه من به دنبال این هستند که در مورد خیلی بیشتر از SEO جستجو می کنند.

2) ارسال ایمیل به وب مسترها برای درخواست از آنها برای پیوند به مطالب شما نیز یک روش مناسب برای ایجاد لینک های خوب است اگر شما آن را به درستی انجام دهید. با این حال، من هرگز روش رویکرد یک اندازه برای همه را دوست نداشتم، زیرا به سادگی کار نمی کند و به طور جدی باعث آزار مدیران وب می شود. اگر میخواهید ایمیل و درخواست یک پیوند داشته باشید، زمان برای آشنا شدن با سایت وب مستر را ببینید و ببینید آیا این واقعا مناسب است. اگر اینطور نیست، هیچ وقت کسی را هدر ندهید. اشتباه نکنید که فکر کنید می توانید از یک ایمیل برای چندین نفر در یک طاقچه خاص استفاده کنید. سایت را بخوانید و برای لحن استفاده شده احساس کنید و این به شما کمک می کند تا کلمات خود را خالص کنید.

3) استفاده از لیست ایمیل های مشتری می تواند یک راه فوق العاده برای ارتقاء محتوا باشد، اما همچنین می تواند بسیار ناقص باشد. من به طور معمول حدود 5 ایمیل در روز از یک شرکت که من یک بار دستور داد چیزی از سال ها پیش، و آن را بسیار تحریک کننده است. (من می دانم که باید اشتراک را لغو کنم، اما بخشی از من هستم که دوست دارد تحریک شود، و این یک مشتری جاری است!) در حالیکه فروش های فعلی به پایگاه مشتری شما موجود نیست، ممکن است مقدار زیادی لینک را ایجاد نکنند، قطعا درایور ترافیک و تبدیل من انتظار ندارم یک شرکت برای ارتقاء ایمیل به هر فرد، البته، اما اگر آن را به خوبی نوشته شده و ارتقاء خود را خوب است، آن را به کار می کنند. با این حال، در اینجا جایی که من نیز از رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر برای انجام یک رویکرد فردی استفاده می کنم، به سادگی با ارسال ایمیل به مشتریان موجود نمی خواهد که لزوما کلمه را به خون جدید.

به طور کلی، از تضادها و مفاهیمی که در طبیعت مخالف به نظر میرسند ترس نبینید. انسانها یک بعدی نیستند و نباید به عنوان روباتها مورد استفاده قرار گیرند. از تمام ایده های خود، دوست، و ناسازگاری های خود سمالت کنید و آنها را در نظر بگیرید که چگونه تغییر می کنند. با ذکر این نکته، امیدوارم بتوانید یک شبکه گسترده تر را اجرا کنید.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و نه ضرورتا موتور جستجو زمین است. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.February 16, 2018