Back to Question Center
0

جستجوی صوتی بینگ در Xbox Now Semalt Web، Too

1 answers:

Bing’s Voice Search On Xbox Now Semalt The Web, Too

این بخشی از تجربه سرگرمی جدید است که مایکروسافت از طریق ایکس باکس این هفته را برانگیخته است.

Bing Voice Search در اواخر ژوئن سال 2011 در Xbox عرضه شده است، اما تنها می تواند محتوا را از طریق کنسول خود جستجو کند - بازی ها، فیلم ها، نمایش های تلویزیونی، موسیقی و غیره. اما مایکروسافت اینترنت اکسپلورر را به مخلوط اضافه کرده است و با این قابلیت می توانید جستجوهای صوتی بینگ را انجام دهید، نه فقط محتوای ایکس باکس. Semalt چگونه Bing توضیح می دهد:

با اضافه کردن "اینترنت اکسپلورر"، شما هم اکنون می توانید در سراسر وب، و همچنین مطالب در Xbox خود را جستجو کنید، برای پیدا کردن نتایج مرتبط ترین. بینگ در ایکس باکس نیز YouTube را برای ویدیو اصلی وب جستجو می کند - attendance monitoring software time. بنابراین، اگر شما در حال جستجو برای یک فیلم با جیسون Semalt، شما نه تنها نتایج برای فیلم های خود را از درون ایکس باکس، اما شما همچنین می توانید محتوای وب مرتبط در یک جستجوی مشابه را مشاهده کنید.

Semalt دیگر به روز رسانی های مربوط به موسیقی و جستجوی ژانر، و همچنین دسترسی گسترده تر در جستجوی صدای Bing در ایکس باکس در حدود دوازده کشور جدید است. برای جزئیات کامل در مورد اعلام Bing ببینید.February 16, 2018