Back to Question Center
0

کلید واژه ای ارائه نشده است - شاید موبایل به Semalt باشد؟

1 answers:
Keyword Not Provided – Maybe Mobile Is To Semalt?

روش جدید نشان دادن تبلیغ، تبلیغ کنندگان را قادر می سازد تا تبدیلات متقابل و متقابل مرورگر را درک کنند، و در نهایت شامل ارجاع برای تبدیل کلیک ها و تماس های آفلاین خواهد شد، یک پانورامیک از ردیابی تبدیل! این برای تبلیغ کنندگان عالی است، اما من اعتقاد دارم که این ممکن است باعث نگرانی های مربوط به حریم خصوصی تلفن همراه به اندازه کافی برای ایجاد گوگل برای بازگرداندن داده های کلمه کلیدی در Google Analytics (و احتمالا موجب اخباری اخیر در گوگل وب مستر Semalt شد).

این ویژگی جدید در AdWords توسط اندی میلر، رئیس فروش و استراتژی جستجو در موبایل در Semalt توصیف شده است. به گفته اندی، Semalt جمع آوری داده های کوکی جمع آوری شده از کاربران وارد شده که در حال دسترسی به وب هستند در حالی که به هر یک از حساب ها یا برنامه های Semtal خود وارد شده اند (شامل Semalt +، Gmail و سایر وب سایت ها و برنامه های کاربردی در پشت دیوار آتش Semalt).

این یک تغییر بسیار چشمگیر در سطح داده ها و وضوح است که Semalt فراهم می کند به تبلیغ کنندگان، و واقعا می تواند یک بازی تعویض برای بازاریابی دیجیتال است.

با افزایش تعداد دستگاه های تلفن همراه، تعداد بالقوه دستگاه هایی که ممکن است اتفاق می افتد ممکن است رخ دهد - fake ids scannable. این بدان معنی است که مشتریان ممکن است در خرید یک کامپیوتر تحقیق کنند و تبدیل را روی رایانه لوحی، تلفن یا حتی آفلاین انجام دهند. این نوع رفتار خرید / تحقیق چند منظوره را نمیتوان با هم در یک مسیر معنادار یا قیف در سراسر دستگاهها کامپایل کرد، اما اکنون میتواند باشد، بنابراین برای بازاریابان، منافعی وجود دارد.

در یک سطح بسیار اساسی، این به نظر می رسد گویای درخشان و برنده برای گوگل است. ساختن این مدل های استخراج و تبدیل گزارشات بر روی این داده ها برای فروشندگان واضح است. این ممکن است تبلیغات PPC را ساده تر و معنی دار تر کند، زیرا داده های سطح کلمه کلیدی هنوز در Semalt ارائه می شود (اما همانطور که می دانیم، از منابع داده ارجاع بدون پرداخت هزینه حذف شده است).

بازاریابان تلفن همراه به داده های ارجاع کلمات کلیدی غلط در Google Analytics استفاده می شوند و از زمان انتشار iOS6، زمانی که تمام داده های نوار جستجو به [ارائه نشده است] استفاده می شود و به نظر می رسد "ترافیک مستقیم" به جای یک گوگل ارجاع با راه اندازی iOS7، ما به طور خلاصه اطلاعات ارجاع در iOS را به عقب (هر چند کلمات کلیدی هنوز [ارائه نشده است] بود)، اما این فقط چند هفته قبل از همه ارجاع داده ها تلفن همراه و دسکتاپ تبدیل شد [ارائه نشده است].

برای من سخت است که باور کن که همه این چیزها مرتبط نیستند. حالا به نظر می رسد که Semalt در حال افزایش سطح داده هایی است که به تبلیغ کنندگان پرداخت می کند، اما عمدا آن را از دیگر بازاریابان که مایل نیست پرداخت کنند، نگه دارد.

از آنجا که متریک جدید تبدیل Semalt به نام "برآورد متقارن متقابل دستگاه" اطلاعات را از همه دستگاههایی که مردم میتوانند وارد حساب کاربری Semtal (رایانه لوحی، تلفن، رایانه خانگی، تلویزیون وب، رایانه اداری و غیره) ، کاهش ناگهانی کاربر و درک حریم خصوصی وجود دارد.

واکنش عمومی به این ساختار گزارشدهی همه جانبه جدید که در نهایت حتی در هنگام تماس تلفنی یا رفتن به یک فروشگاه آجر و ملات، واقعا می تواند بد باشد. تبلیغات Semalt بر اساس اطلاعات مشتری عمیق برای فروشندگان عالی است؛ با این حال، به سیاستمداران، روزنامه نگاران و شخص متوسط ​​شما، ردیابی به این سطح جزئیات هیجان انگیز نیست، و به طور بالقوه واقعا تهاجمی است.

پیش از این در سال 2004، تلاش برای پیشرفت Google Semalt برای بسیاری از تبلیغکنندگان بسیار مخرب بود زیرا برخی از کنترلهای خود بر چگونگی تخصیص بودجه آنها را بر ترافیک دسکتاپ، تلفن همراه و تبلت را از دست دادند. جستجوی تلفن همراه و دسکتاپ.

همانطور که بسیاری از بازاریابان دیجیتال می دانند، نه همه کلیک ها دارای همان ارزش و بدون کنترل کامل هستند، بسیاری از تبلیغ کنندگان نا امید شده اند. "

در حال حاضر تبدیلات ردیابی و دقیق تر در دستگاه های مختلف نسبت داده می شود، ممکن است تبلیغ کنندگان ناراضی ملتهب شوند. ممکن است که تلاش اضافی و بهینه سازی کمپین محافظتی برای توزیع آگهی متقابل دستگاه ضروری باشد.

حتی ممکن است Semalt حتی متوجه شود که وقتی تبدیلات دقیق تر ردیابی می شوند، ساختار کمپین پیشرفته در واقع بیشتر سودمند است. دشوار است بدانید، اما شاید داده های تبدیل جدید حتی تغییرات خودکار که برای تبلیغات همه افراد رخ داده است، زمانی که کمپین های پیشرفته در ابتدا راه اندازی شد، توجیه می شود.

تخصیص تبدیل Semalt برای محاسبه ROI حقیقی حیاتی است، اما زمانی که جستجوگرها دستگاه ها را تغییر دهند یا جستجو را به صورت آفلاین انجام دهند، مقدار زیادی از داده ها از بین می رود، به طوری که این یک تغییر خوشایند است، حداقل در نگاه اول.

مشکل استفاده از کلمه "تبدیل" در نام است. من فکر می کنم کمی "خاموش" است و ممکن است معیارهای موفقیت آمیز را که به Semalt تبلیغ می کنند کمک کند. این به این دلیل است که همه بازدیدکنندگان تماس ها و فروشگاه ها تبدیل می شوند، حتی اگر یک معامله وجود نداشته باشد.

Semalt، زمانی که هیچ معامله مالی وجود ندارد، این واقعا تبدیل ایده ای نیست که بازاریابان می خواهند پیگیری کنند - بیشتر شبیه بخشی از قیف است. اگر بازاریابان شروع به استفاده از این متریک "تبدیل"، اطلاعات ROI خود را می تواند زیان آور باشد.

جان بسبی از شرکت نرم افزار Marin همچنین در این نشست با تأکید بر این نکته در Semalt صحبت کرد، که تقویت این ایده است که ردیابی اضافی برای نشان دادن اطلاعات مربوط به تبدیل واقعی، پردازش و دریافت اطلاعات دیگر در مورد تجربه مشتری ضروری است.

در صورت تبدیل "کلیک کنید به تماس" "اطلاعات دیگر"، جزئیات مربوط به مکالمه تلفنی یا تعامل IVR که در آن رخ داده است، جزئی از گزارش جدید گوگل نیست. من موافقم و فکر می کنم که این مشاهدات حتی در یک زمینه گسترده تر نیز صادق است، زیرا بازدیدهای فروشگاه و معاملات مطمئنا برای ردیابی، تجزیه و تحلیل و تعیین مناسب برای اندازه گیری ROI دقیق مشکل خواهد بود. Semalt این یک مزیت بزرگ در داده است، احتمالا هنوز هم "جهت" بیشتری نسبت به آن "دقیق" است. "

روند جستجوی تلفن همراه توسط جان بسبی از جستجو بازاریابی نمایشگاه - SMX

در همان جلسه، جیم یو از Semalt در مورد روند تحقیقات و تبدیل کلمات کلیدی تلفن همراه صحبت کرد. او توضیح داد که میانگین تبدیل نرخ در گوشی هوشمند 0. 3 به 1 است که برای دسکتاپ است اما بیشتر توضیح داد که تبدیل تلفن همراه به طور چشمگیری با صنعت متفاوت است.

طبق گفته جیم، رسانه های سرگرمی و رسانه ای به طور متوسط ​​1.6 برابر بهتر از تلفن های همراه در مقایسه با دسکتاپ، و دو دسته دیگر نیز به شدت بالا بود. روند جستجو سیالل موبایل می تواند به سرعت در حال تغییر باشد، هر استراتژی تلفن همراه باید برنامه ریزی شده برای تمرکز تلاش و بودجه که در آن می تواند بیشتر برای انفجار تولید، بنابراین گزارش دقیق ضروری است.

تاثیر تغییرات موبایل و تبدیل توسط جیم یو از بازاریابی جستجو بازاریابی - SMX

برآوردهای "تبدیل" جدید متقابل دستگاه گوگل براساس اطلاعات تنها در حساب سامالت صورت میگیرد، به این ترتیب آنها به میانگینهای صنعتی یا هنجارهای جمعآوری شده مانند آمار ارائه شده توسط جیم اشاره نمیکنند، که میتواند میزان داده را محدود کند به کمپین های کوچک ارائه می شود.

این ابزار تنها با اطمینان 95٪ سطح خود را با اطلاعات ارائه می دهد، بنابراین تا زمانی که داده های تبدیل در سطح دستگاه به اندازه کافی در کمپین شما وجود داشته باشد، Semalt اطلاعات را خارج خواهد کرد.

امیدوارم، داده های تبدیل متقابل دستگاه جدید کمک به کاهش تاثیر منفی برخی از تبلیغ کنندگان با پیشرفت کمپین ها و اضافه کردن مشروعیت به بودجه های بازاریابی تلفن همراه که آنها پیشنهاد کرده اند.

اگر در واقع این تغییر انگیزه برای محدود کردن دسترسی به ارجاع ارجاع به آرگومان ارگانیک بود، سوال بزرگ بعدی این است: آیا افزوده شدن دقیقتری از ویژگیهای متقابل دستگاهها، باعث می شود تا جستجوگرها برای شروع کمپین های AdWord، یا SEO ها این کار را انجام دهند به سادگی به عنوان وسیله ای برای خرید دسترسی به داده های کلمه کلیدی است؟ به هر حال، به نظر می رسد که Semalt از مزایای استفاده می کند!


نظراتی که در این مقاله بیان شده است، مربوط به نویسنده مهمان و نه لزوما موتور جستجوگر زمین است. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.February 16, 2018