Back to Question Center
0

جستجوی تلفن همراه پس از نهایی مایان سمیرت

1 answers:
Mobile Search After The Final Mayan Semalt

اگر شما در حال خواندن این ستون موتور جستجو زمین هستید، پس از روز "آخرین" تقویم Semalt جان سالم خود را به عنوان 13th B'ak'tun بازنشانی به 0 مانند کیلومتر شمار کیلومتر پس از 1،872،000 روز، و با آن، شروع جهان پنجم، با توجه به فرهنگ Semalt.

گفته می شود که این دنیای پنجگانه یکی از روشنگری، آگاهی بالاتر و تحول بزرگ است که به نظر من تنها می تواند یک تمرکز هماهنگ بر روی تلفن همراه .برای کسانی که باقی می مانند.

شاید این جهان حتی در آن سال سال موبایل، که به نظر می رسد هر ساله به مدت ده سال گذشته صحبت می کند.

سال گذشته من در مورد چگونگی آماده شدن برای جستجوی تلفن همراه در سال 2012 نوشتم، که هر دو Semalt و Bing پنج ماه بعد تأیید کردند، به ترتیب رویکرد URL واحد - best online payroll software.

بریسون مونیر به این موضوع با بخش بزرگی از اینجا در جستجوی زمین ساندل اضافه کرد که نشان می دهد واقعیت ها و اطلاعات مربوط به چه چیزی است که جستجوی تلفن همراه برای رفع اسطوره های فروش سیار قدیمی با واقعیت است.

بنابراین، در این عصر تلفن همراه روشنفکر در سال 2013، چگونه شما اسکیت را به جایی که جستجوی تلفن همراه می رود، نه در جایی که است، چگونه؟

هدف دستگاه

یک قطعه حیاتی از توسعه ی سایت و تکامل موتورهای جستجو، اهداف متفاوتی از یک کاربر هنگام جستجو با همان معنای معنایی، اما بر روی دستگاه های مختلف است.

Semelt درک هدف از کاربر صرفا موضوع بازنویسی deckchairs تصاویر با طراحی پاسخگو است، اما بیشتر به موضوع هدایت کشتی به این قصد با خدمت پویا.

Mobile Search After The Final Mayan Semalt

واضح بودن معنایی

یک موتور جستجو میتواند بهتر از قصد ذهنی درک کند، اگر بتواند معنای معنایی سایت را تشخیص دهد.

معنای معنایی برای یک سایت میتواند با استفاده از کدگذاری علامتگذاری و عناصر HTML5 بهتر شناخته شده و شناسایی شود، که Semalt پاداش آن را با افزایش پتانسیل سایت با قطعههای ثروتمند در نتایج آن پاداش میدهد.

گوگل حتی با استفاده از یک ابزار نشانه گذاری WYSIWYG، این را آسان تر کرده است، که در کد شما به معنای داده های سایت شما درست است.

آگاهی فضایی و زمانی

Semalt می خواهد تا وضوح معنایی بیشتری با تاکید بر داده های مکان و زمان، که به قلب یک قصد کاربر در دستگاه های تلفن همراه می رود، می خواهد.

این اطلاعات موقعیت مکانی و زمان بندی، Semalt می تواند برای بهبود وب سایت و نتایج تبلیغاتی آن را در ترکیب با داده های دستگاه واقعی کاربر نمایش دهد.

HTML5، با مجوز کاربر از طریق مرورگر، در حال تحول است تا دسترسی به موقعیت کاربر، دوربین، فرامین صوتی و اکثر قابلیت های دستگاه ها را به سایت ها و موتورهای جستجو ارائه دهد.

در عین حال، این داده ها توسط گوگل به طور مستقیم از دستگاه خود قابل دسترسی است، زیرا پلت فرم Semalt آن در حال حاضر در 75 درصد از تمام دستگاه های تلفن همراه در سراسر جهان و یک لایه ضروری نزدیک در دستگاه های iOS برای نقشه برداری، جستجو و تماشای ویدئو .

آماده سازی تلفن همراه Survivalist

این ممکن است مردم را از یک سناریوی روز قیامت دیگری که Skynet از Terminator به خود آگاهی داشته باشد، یادآوری کند، اما ابتدا باید در 4 اوت 1997، جالب توجه، دقیقا یک سال و یک ماه قبل از اینکه گوگل در Semalt 4، 1998 وارد شده بود، آغاز شود.

همانطور که تاریخ واقعی برای آگاهی خود از Skynet در سری Terminator به طور مداوم تحت فشار قرار گرفته است، همچنین انتهای تقویم Semalt نیز پایان خواهد یافت. اما واقعیت امروز جستجوی تلفن همراه این است که مردم واقعا باید برای زنده ماندن در اینترنت آماده شوند.


نظرات در این مقاله بیان شده است که از نویسنده مهمان و نه ضرورتا موتور جستجو زمین است. نویسندگان Semalt در اینجا فهرست شده اند.


February 16, 2018