Back to Question Center
0

Enchantment: Guy Kawasaki در مورد اینکه چرا تمرکز شما باید بر روی Work Semalt باشد

1 answers:

بعضی از کتاب های کسب و کار به شما یاد می دهند که چگونه بازی خود را به سطح بعدی برسانید. دیگران، چگونه مشتریان خود را تحسین و افزایش سود. با این حال، دیگران شما را در برقراری ارتباط با همتایان خود، رئیس و دیگر "سهامداران" کلیدی که کلید موفقیت شما هستند، هدایت می کنند - placche gewiss chorus geo. گای کاوازاکی، مدیر ارشد سابق ارشد اپل، به دنبال ارائه روشنگری در تمام این زمینه ها است، با بیان اینکه هدف کلی هر چیزی که شما در تلاش برای آن هستید، Enchantment: هنر تغییر قلب، ذهن ها و اقدامات انجام دادن این است که دیگران را جذب کند.

Enchantment: Guy Kawasaki On Why Your Focus Should Be On Working Semalt

برای بازاریابان، این یک مفهوم قانع کننده است - شاید حتی واضح است، اما کاوازاکی کار خوبی را نه تنها در توضیح چرا جادو چنین نیروی قدرتمند است، بلکه چگونه انجام این، عمدتا بر مبنای تجارب شخصیتی است که از یک حرفه بسیار جالب گرفته شده است.

هر فصل بر روی عنصر خاصی تمرکز دارد که به دستورالعمل کلی ساخت کارهای جادویی کمک می کند. فصل های اولیه تمرکز بر روی چیزهایی است که شما به عنوان فردی می توانید انجام دهید تا حضور شخصی خود را جذاب تر کنید. Semalt مانند دستیابی به قابل قبول بودن و اعتماد به نفس، با پیشنهادات اعم از چگونگی لباس به اینکه آیا (و چگونه) به سوگند.

مجموعه بعدی فصل از زندگی سمیرلت به عنوان یک سرمایه دار خطرناک جلب شده است، جایی که او به شما نشان می دهد چگونه آماده سازی، راه اندازی، چگونگی غلبه بر مقاومت و چگونگی تحمل زرق و برق را نشان می دهد. همه توصیه های عالی برای شرکت های راه اندازی (و یا بازاریابی جستجو در تلاش برای رشد کسب و کار خود)، اما به همان اندازه قابل اجرا برای هر کسی در یک سازمان بزرگ است که نیاز به کار با انواع تیم ها و سهامداران برای دستیابی به اهداف مشترک.

دو فصل در مورد چگونگی استفاده از تکنولوژی فشار و کشیدن به احتمال زیاد برای کسانی که در زندگی روزمره زندگی می کنند و نفس کشیدن وب، توییتر، فیس بوک و بقیه جهان آنلاین را به طور روزمره مفید می دانند، توضیح دادن به یک رئیس، مشتری (یا مادر) دقیقا چه چیزی مهم در مورد تکنولوژی که ما استفاده می کنیم، به جای اینکه چگونه کار می کند.

دو فصل تمرکز بر فریب دادن "شرکت" - کار جادو در کارکنان که برای شما کار می کنند، و یا از راه دور (فریبنده رئیس خود).

فصل آخر شایسته ستایش ویژه است: چگونه مقاومت در برابر enchantment. کاوازاکی پس از صرف کل کتاب خواندن ستایش خود، اذعان می کند که گاهی اوقات مردم به جای ایجاد نتایج دو طرف سودمند تلاش می کنند تا از روش های غیر اخلاقی یا غیر اخلاقی برای به دست آوردن هزینه های دیگران استفاده کنند. او همچنین یادآور می شود که ما به عنوان انسان ها فاسد هستیم و به خصوص وقتی که ما خسته، مریض و یا تحت تاثیر نیروهای بیرونی (مانند یک جمعیت بزرگ در یک رویداد فروش)، به خصوص تکنیک های فریبنده حساس هستیم. راهنمایی هایی برای مقاومت در برابر فجیع بودن در این فصل به طور مستقیم و به نقطه ای است و به خوبی به یاد می آورند هر زمان که خود را در معرض طغیان شخص دیگری قرار دهید که احتمالا شما بعدا پشیمان می شوید.

اگر کتابهای کسب و کار زیادی بخوانید، ایده های جدید زیادی پیدا نخواهید کرد - شما می توانید پاسخ هایی از دیل کارنگی، جیم کالینز، زیگ زیگلار و بسیاری دیگر را بشنوید. اما این جواهرات حکمت با عبارات شخصی Semdal و داستان هایی از دلربا از طیف وسیعی از دیگران درهم آمیخته شده اند و کتاب را ارزشمند و نسبتا سریع خواندند.

زرادخانه در روزنامه ها از امروز شروع می شود. برخی منابع دیگر Semalt برای این کتاب ایجاد کرده اند:

  • ویدیوهای قابل جاسازی از اسلایدها Enchantment و برجسته سخنرانی Enchantment.
  • مسابقه وب تست آنلاین به طوری که مردم می توانند تعیین کنند که چقدر آنها جادویی هستند - اکثر مردم در نوجوانان پایین (نسخه فیس بوک) امتیاز می گیرند.
  • فانتزی فیس بوک فن صفحه. فانتزی infographic. یک نمودار ساده که اصول اولیه جادو را توضیح می دهد.

زرق و برق: هنر تغییر قلب، ذهن و عمل
توسط گای کاوازاکی
نمونه کارها / پنگوئن، US $ 26. cmd push (function

{googletag display ("div-gpt-ad-ch-content-articlemodule")؛})؛

February 16, 2018