Back to Question Center
0

Semalt، Web Tasarımında Dikkate Alınması Gereken SEO Yönlerini Açıklar

1 answers:

بر وب سایت ها geliştirmek bir ev inşa etmekle karşılaştırılabilir؛ zayıf bir temel varsa o zaman istikrarlı olmayacaktır. İçinde yaşamak istiyorsanız، bazı temel çalışmalar yapılmalıdır. وب سایت های اینترنتی، موتور جستجوگرها (SEO) 'dır.

در صورت عدم رعایت اصول اخلاقی و اخلاقی و اخلاقی و اخلاقی، وب سایت ها را در اختیار عموم قرار می دهد - buy parodontax london. İşte neden:

  • > اندازه zaman kazandıracak
  • > اندازه daha yüksek bir sıralama kazandıracaktır
  • > اندازه daha fazla trafik kazandıracak، ayrıca çok para kazanılacaktır

Bu avantajlardan yararlanmanıza yardımcı olmak için، Semalt'in ، منوچهر بشیری یونیتی ایوان کنوالوف، وب سایت ها را در اختیار شما قرار می دهد.

1. سایت mimarisi ve bağlantı oluşturma

بنتمسینی کولارنارک، بونون بیرینگ یورو پارسا ین ین قدیمیوگرن فارک ادیککسینیز. اورنژین سیتی تیزیتی نهاگا، موبیالار، ایزولیزون، پیزاج منیری، بویا ایشلری و لست یوایپ گیدیاور. Bunların hepsi kullanılabilir bir alan yaratmak için birlikte çalışmalıdır. Aynı şey web siteniz için de geçerlidir - mantıklı bir şekilde yeniden düzenlenmesi gerekir. Şimdi، سایت mimarisi bu işi halleder. وب سایت رسمی سازمان ملل متحد می گوید

2. Taranabilirlik

گوگل وبمستر موتور جستجوگر وب سایفالارین نیوز tarayıp daha sonra bunları dizain ekler. اینستر XML، AJAX، فلش ویا جاوا اسکریپت، izeriğin dinamik olduğundan emin olun. AJAX'ı، bu kodlama dilini kullanarak kodlanmış sayfaların taranması ve sonradan dizinlenmesi zor olduğu bilinen durumlarda caydırılmaktadır. هاتالام من روبات های وب سایت سازی است..txt dosyalarını bir kez daha kontrol edin

3. İşlevsellik

Web sitenizin tek amacı markanızı satmaktır. او ایزولیک بو آماکا hizmet etmeye yardımcı olmalıdır. İster bir ödeme menüsü، catalog veya aklınıza gelebilecek şey. وب سایت های HiBirSheyin işlevselliğinden ödün vermediğinden emin olun. Böylece، web geliştirme aşamasında bozuk bağlantılar ve diğer hatalar için dikkatli olun. Web sitenizi yeniden tasarlamaya karar verdiğinizde، sitenizin yeni sürümünün ayrı bir 'dev' sunucusunda barındırıldığından emin olun. asla canlı değişiklikler yapmaya çalışmayın. Binlerce dolar kaybedebilirsin.

4. Mobil dostu tasarım

Web sayfalarınızın yüklenme hızı mobil cihaz dostulığı ile el ele gider. بله دنیل، yüksek öncelik verilmelidir. من می خواهم او را ببینم، او را به عنوان یک وب سایت شخصی شناخته می شود. Müşterilerinize yavaş yüklenen web sayfalarının acısını çekin. Şerit ve stil sayfalarını test etme yolunu bulun. JavaScript'in yüklenmesini ertelemek unutmayın. Bu web sitenizin sorunsuz çalışmasını sağlar. بهینه سازی دینامیس Orany بهینه سازی شده ای که می توانید از آن استفاده کنید. بازیگران göstergeleriniz ve analizleriniz اندازه rehberlik etmelidir. آنا می گوید که شما می توانید به ما بپیوندید.

5. Hız ve kullanıcı deneyimi

سازمان دهی شده است. Bu، rezim dosyalarını sıkıştırmaktan hızlandırmaya kadar his şey olabilir. وب سایت سیتی سایحزلاردان خاصشیلبلی یورسا، o zaman gidebilirsiniz.

November 29, 2017